Перейти до змісту

Бізнес - план. Або як продати ідею інвестору


Figaro

Рекомендовані повідомлення

я хочу сказати, що працював рік офіційно на "дядю", потім звільнився (29.02.2012р) за угодою сторін... по даний час "дядя" винуватий з/п за 2 місяці... щось держава мені нічого не виплатила із гарантій по мінімальній зарплаті!!!!!!!

В даному випадку держава тобі нічого й не повинна виплачувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь

Написав бізнес-план, але не знаю як його краще презентувати. Як знайти потрібноого інвестора.

Оскільки є великий ризик, що можуть забрати готову ідею за

безцінь.

Можливо хтось має досвід в цій сфері та зможе щось порадити.

палка в двух кінцях: і показати/розказати хочу і переживаю щоб не вкрали...

Якщо ця ідея дійсно розписата по бізнес-плану, в ній присутній SWOT-аналіз, чітка картинка з логічним висновком - не вкрадуть, бо її треба виростити, чим власне і має займатись автор. А якщо там ідея на три дії знайшов - купив - продав - знайшов, то займіться пошуком не інвестора, а грошей на дану ідею.

З приводу інвесторів - ось один з них зі своїми вимогами, правда конкурс завершився, але інформація є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Добрий день всім тут. Сьогодні при роботі у інтернеті я наткнулась на це обговорення теми бізнес-планів. Тема обговорювалась у 2013, але вона не закрита, отже, пару слів:

на протязі травня 2014 я розроблювала першу редакцію бізнес-плана (бп) виробництва під певну мету (30 сторінок). Реалізовуватись той бп не став, та це і не планувалось. Я показувала його декільком менеджерам по продажам, вони говорили, що в бп все продумано, але продати бп важко взагалі, легше взятись самому керувати виробництвом. "Продати бп важко..." Так, мій бп розроблений на ринкову ситуацію 2014 року, а уже 2015... Але... Якщо у підприємця виникне слово "але", гадаю - нехай не перший, а другий свій бп він зможе продати. А стосовно пошуку інвесторів - то я зрозуміла, що вони серед усіх, хто навколо нас (в тому числі і в інтернеті, якщо уміти відрізняти шахраїв) і якщо уміло вести розмови з людьми (потенційні "ділові переговори"), то хтось обов'язково зацікавиться пропонованим бізнес-планом (ідеєю). Але перша зацікавленість далеко не завжди приводить до кінцевої мети (взаємовигідної).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день всім тут. Сьогодні при роботі у інтернеті я наткнулась на це обговорення теми бізнес-планів. Тема обговорювалась у 2013, але вона не закрита, отже, пару слів:

на протязі травня 2014 я розроблювала першу редакцію бізнес-плана (бп) виробництва під певну мету (30 сторінок). Реалізовуватись той бп не став, та це і не планувалось. Я показувала його декільком менеджерам по продажам, вони говорили, що в бп все продумано, але продати бп важко взагалі, легше взятись самому керувати виробництвом. "Продати бп важко..." Так, мій бп розроблений на ринкову ситуацію 2014 року, а уже 2015... Але... Якщо у підприємця виникне слово "але", гадаю - нехай не перший, а другий свій бп він зможе продати. А стосовно пошуку інвесторів - то я зрозуміла, що вони серед усіх, хто навколо нас (в тому числі і в інтернеті, якщо уміти відрізняти шахраїв) і якщо уміло вести розмови з людьми (потенційні "ділові переговори"), то хтось обов'язково зацікавиться пропонованим бізнес-планом (ідеєю). Але перша зацікавленість далеко не завжди приводить до кінцевої мети (взаємовигідної).

30 сторінок це занадто багато, потрібна скорочена версія на 2-3 сторінки. Помоєму продавати а тимбілше купляти бп це безглузда затія. Довго шукав гроші під свої ідеї, на цьому тижні збираюсь їхати за кордон на заробітки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день всім тут. Сьогодні при роботі у інтернеті я наткнулась на це обговорення теми бізнес-планів. Тема обговорювалась у 2013, але вона не закрита, отже, пару слів:

на протязі травня 2014 я розроблювала першу редакцію бізнес-плана (бп) виробництва під певну мету (30 сторінок). Реалізовуватись той бп не став, та це і не планувалось. Я показувала його декільком менеджерам по продажам, вони говорили, що в бп все продумано, але продати бп важко взагалі, легше взятись самому керувати виробництвом. "Продати бп важко..." Так, мій бп розроблений на ринкову ситуацію 2014 року, а уже 2015... Але... Якщо у підприємця виникне слово "але", гадаю - нехай не перший, а другий свій бп він зможе продати. А стосовно пошуку інвесторів - то я зрозуміла, що вони серед усіх, хто навколо нас (в тому числі і в інтернеті, якщо уміти відрізняти шахраїв) і якщо уміло вести розмови з людьми (потенційні "ділові переговори"), то хтось обов'язково зацікавиться пропонованим бізнес-планом (ідеєю). Але перша зацікавленість далеко не завжди приводить до кінцевої мети (взаємовигідної).

30 сторінок це занадто багато, потрібна скорочена версія на 2-3 сторінки. Помоєму продавати а тимбілше купляти бп це безглузда затія. Довго шукав гроші під свої ідеї, на цьому тижні збираюсь їхати за кордон на заробітки.

Боже помагай вам за кордоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але навіть якщо вони дадуть якусь цінну пораду, це вже великий "+" , ніж тримати бізнес-план у дома і нікому не показувати...

Оооооо, родив, я ще у 8-мому пості про це тобі говорив.

Figaro і RojkFV - Вас треба за язик тягнути, щоб почути конкретику а без неї навіть порадити щось важко, не то щоб допомогти.

Один намікнув, що має частину меблів і бізнес-план і ще невистачає 120 тис. (в мене також є меблі, обладнання швейне, пральне, будівельне, бізнес планів - два вагона з тачкою) дав номер тел. типу дзвоніть мені інвестори. 120 це нетакі й великі гроші

Інший носиться з ідеєю, як курка з яйцем, незнає куда б то її пристроїти так щоб бути в шоколаді. Якщо ти знаходиш інвестора то яку ти бачиш свою роль в цьому (закупиш, доставиш, настроїш обладнання? можливо в тебе є приміщення? досвід в рекламній діяльності? будеш персонал наймати і навчати? бухгалтерія?)? Чи якщо інвестор погодиться вкласти гроші він просто вийме з кармана $десятку і скаже ось тобі Figaro за твою ідею.

Спробуй знайти щось менш затратніше, $10-15 тис. незациклюйся на одному, необовязково винаходити щось нове, прибуток може приносити і звичайні ідеї, саме просте: купи на поліссі дошку свіжопиляну сосну, по 600 грн куб, 100 кубів, поскладай на участку (чи де небудь щоб непокрали) пролежавши весну-літо-осінь вона стане сухою ціна якої 1000-1600 грн куб все просто і геніально без всяких га.но-планів, обладнання і великих інвестицій таких ідей - море.

Дещо поправлю, з кругляком за таку ціну, тобто краденим, або без документів, вам до першого даішника і бізнес план накрився. З документами кругляк вартує дуже дорого. Далі йдемо, погрузка/вигрузка кругляка на місці, на пилорамі, на вашому участку вартує грошей, навіть якщо то ви самі робите то час ваш теж рахувати треба. Далі пальне транспорту туди-сюди, з лісу, на ту ж пилораму і на той же участок. Хлопцям на пилорамі теж зп платити треба, щоб кругляк дошкою став, переелади нарізати, накриття придбати тощо. Ось приклад: кругляк 10кубів по 600, погрузка на вантажівку 500грн, вигрузка на пилорамі 500грн, дорога до пилорами, орієнтовно полісся, нехай 50км/10грн в одну сторону (десятитонником) тобто ще 1000, на пилорамі 200грн/м³, тобто ще 2000 та і вийде з 10кубів десь 7м³ , тепер грузим знову у вантажівку, 200 везем нехай за 20км на участок для сушки, ще 400, розвантажуємо та перекладаємо 200грн, накриття нехай 500грн. Рахуємо, орієнтовно 11тис. грн за 7 м³ виходить півтори тисясі за куб свіжопила, причому з ризиками втратити сировину, даішники та злодії. Так, дорога може бути чуть менша, погрузка чуть дешевша, але ці показники розбивайте на 10 кубів кругляка і кінцева ціна лиш трішки зміниться. Шкура вичинки не стоїть. Врахуйте що ви вкладаєте свої кошти і заробляєте на природній сушці десь до 500грн/м³, при цьому це 30%від вартості куба вкладених грошей, тепер розбийте на 6місяців оті 30%, тобто 500грн*7м³ =3500грн/6міс=583гон/міс, ще треба продати то все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така думка, що ті бізнес-плани, які люди намагаються продати, нічого не варті. Я думав-думав і прийшов до висновку, що це не зовсім правильно - людина ж працювала. Почав думати скільки я готовий заплатити за них. Так от на мою думку вони вартують стільки ж як реферат чи курсова, не більше. Спробуйте переконати мене в протилежному ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддаю ідею даром.

Виготовляти та продавати пляшки літр, півтора, два літра під молоко, яке продають селяни на базарах.

Можна і під сметану.

По 50 коп, а то і по гривні вони купуватимуть їх, бо в такій пляшці продавтиметься молоко набагато краще, ніж у невідомо звідки взятих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така думка, що ті бізнес-плани, які люди намагаються продати, нічого не варті. Я думав-думав і прийшов до висновку, що це не зовсім правильно - людина ж працювала. Почав думати скільки я готовий заплатити за них. Так от на мою думку вони вартують стільки ж як реферат чи курсова, не більше. Спробуйте переконати мене в протилежному ;)

А ти писав бізнес-план? Продавав чи може купував? Справжній бізнес-план, якщо в ньому описана вся суть дійсно нового бізнесу та все "розжовано" і автор відповідає за кожну цифру в ньому, коштує напевно трохи більше за реферат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти писав бізнес-план? Продавав чи може купував? Справжній бізнес-план, якщо в ньому описана вся суть дійсно нового бізнесу та все "розжовано" і автор відповідає за кожну цифру в ньому, коштує напевно трохи більше за реферат.

І скільки ти продав бізнес-планів, а скільки купив?

Віддаю ідею даром.

Виготовляти та продавати пляшки літр, півтора, два літра під молоко, яке продають селяни на базарах.

Можна і під сметану.

По 50 коп, а то і по гривні вони купуватимуть їх, бо в такій пляшці продавтиметься молоко набагато краще, ніж у невідомо звідки взятих.

Такі пляшечки вже давно продають, тільки чомусь купують їх лише продавці квасу і живого пива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддаю ідею даром.

Виготовляти та продавати пляшки літр, півтора, два літра під молоко, яке продають селяни на базарах.

Можна і під сметану.

По 50 коп, а то і по гривні вони купуватимуть їх, бо в такій пляшці продавтиметься молоко набагато краще, ніж у невідомо звідки взятих.

Такі пляшечки вже давно продають, тільки чомусь купують їх лише продавці квасу і живого пива.

І коштують вони більше 1,0 грн.

І бабульки купувати їх не будуть, бо є дармові з барів/смітників, а молоко і так купують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така думка, що ті бізнес-плани, які люди намагаються продати, нічого не варті. Я думав-думав і прийшов до висновку, що це не зовсім правильно - людина ж працювала. Почав думати скільки я готовий заплатити за них. Так от на мою думку вони вартують стільки ж як реферат чи курсова, не більше. Спробуйте переконати мене в протилежному ;)

Не знаю чи переконаю, але ви мене "зачепили": я працювала місяць і виклала у своєму бп 2014-го практично всі результати роботи. По певним причинам я майже не намагалась його продати. Але впевнена, що мій бп був корисним у 2014. Принаймі він міг зекономити час потенційного покупця на пошуки поточних відповідей, не голослівно а фактами показував становище на ринку. Це по-вашому по ціні курсової?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи переконаю, але ви мене "зачепили": я працювала місяць і виклала у своєму бп 2014-го практично всі результати роботи. По певним причинам я майже не намагалась його продати. Але впевнена, що мій бп був корисним у 2014. Принаймі він міг зекономити час потенційного покупця на пошуки поточних відповідей, не голослівно а фактами показував становище на ринку. Це по-вашому по ціні курсової?

Так. :)

Ви можете і рік часу потратити, а хтось зробить аналогічну роботу за день. Затрачений час - не може бути критерієм для оцінки такої роботи. Хіба що будемо оцінювати не по часу, а по кількості символів, але так реферати і курсові оцінюють.

Ви різницю між "міг зекономити" і "зекономив" відчуваєте?

Зекономив 3 000$, отже ціна цьому 3 000 доларів.

Міг зекономити 3 000 доларів, але не зекономив. Тобто зекономив 0 доларів. Ціна цьому 0 доларів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку бізнес-план треба писати під себе, у тій сфері у якій шариш, до якої руки лежать і потяг присутній. А для купленого бізнес-плану треба ще й директора купувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи переконаю, але ви мене "зачепили": я працювала місяць і виклала у своєму бп 2014-го практично всі результати роботи. По певним причинам я майже не намагалась його продати. Але впевнена, що мій бп був корисним у 2014. Принаймі він міг зекономити час потенційного покупця на пошуки поточних відповідей, не голослівно а фактами показував становище на ринку. Це по-вашому по ціні курсової?

Так. :)

Ви можете і рік часу потратити, а хтось зробить аналогічну роботу за день. Затрачений час - не може бути критерієм для оцінки такої роботи. Хіба що будемо оцінювати не по часу, а по кількості символів, але так реферати і курсові оцінюють.

Ви різницю між "міг зекономити" і "зекономив" відчуваєте?

Зекономив 3 000$, отже ціна цьому 3 000 доларів.

Міг зекономити 3 000 доларів, але не зекономив. Тобто зекономив 0 доларів. Ціна цьому 0 доларів.

Так, є люди, які миттєво митикують і висновки моєї місячної роботи побачать зразу. Але я бачу проблему "продажів ідей і бізнес-планів" на "своїй хвилі": Ось в 2014 я розробила бп, не під себе, а на продаж. Я отримала певний досвід спілкуючись з виробниками, оптовиками, інвесторами, т.д. Якщо я в цьому році розроблю під продаж наступний бп (я чи моя фірма), в наступному році ще - це вже буде професійна розробка бп. Особисто я витрачаю гроші на консультації у різних професіоналів і ніколи не шкодувала про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки ви напишете бізнес план вашу ідею вже давно реалізують - ца аксіома сучасного життя.

Проблема що в нас майбутні інвестори, це бувши таможеніки, сбушнікі, чиновники, та інша шушваль яка тільки й вміє де б то замутити, або урвати, тому яка б ваша ідея не була класна, вони на це не погодяться, бо їм треба вже і одразу.

Тому план треба писати під конкретного майбутнього інвестора - може навіть це будуть ваші друзі, зробіть презентацію, скинуться по пару гривень (може у вас їх багато) і може все запрацює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Є така думка, що ті бізнес-плани, які люди намагаються продати, нічого не варті. Я думав-думав і прийшов до висновку, що це не зовсім правильно - людина ж працювала. Почав думати скільки я готовий заплатити за них. Так от на мою думку вони вартують стільки ж як реферат чи курсова, не більше. Спробуйте переконати мене в протилежному ;)

Не знаю чи переконаю, але ви мене "зачепили": я працювала місяць і виклала у своєму бп 2014-го практично всі результати роботи. По певним причинам я майже не намагалась його продати. Але впевнена, що мій бп був корисним у 2014. Принаймі він міг зекономити час потенційного покупця на пошуки поточних відповідей, не голослівно а фактами показував становище на ринку. Це по-вашому по ціні курсової?

Спробуйте втілити в життя хоча б один з своіх бізнеспланів, тоді побачите чого він " вартий")

Без образ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Свирид Опанасович

4 год ·

Начав дід з деяких пір купувати, по возможності, українське.

С целью підтримати, так сказать, вітчизняного проізводітєля своєю трудовою копійкою.

Оказалося, що це таки інтересна ігра – шукати українські аналоги іноземним товарам.

І ви знаєте – таки є. Не те, щоб дуже багато, але є. Треба, правда, перерити спершу тонни китайського, але знайти можна і наш хороший товар. Мова зараз не про широко відомі українські бренди, а про продукцію малого й середнього бізнесу, про яку рекламу в телевізорі не крутять. Бо в малого бізнесу нема на ту рекламу грошей.

Недавно я розказував, як спеціально їздив у Чернігів, щоб купити українську гімнастичну перекладину. Зроблену аматором цього виду спорту, який зараз воює в АТО. Так я отій перекладині досі нарадуватися не можу – надьожна і красіва.

Потом купив гімнастичні накладки у іншого, українського ж проізводітєля. По ній в мене вопроси всьо ж таки є, хотя якість їхня дуже непогана. Во всяком случаї зроблені ті накладки з натуральної шкіри вищої проби. І саме інтересне – шиє їх обичний хлопець-турнікмен, який поставив собі за мету заполнить зіяющу пустоту цього виду товару на вітчизняному ринку. Заповнив. Розкрутився, висилає ті накладки по всій Україні. Молодець хлопчина.

Так до чого це я кажу… Правітєльство котрий год заставляє Європу купити в України якісь самальоти увеліченной конструкції, но Європа оті самальоти чогось купувати не хоче. А от продукцію нашого малого бізнесу ніхто в Європу проштовхувать не собирається.

Інтєресно, шо і представітєлі галасливої плеяди малих і середніх бізнесменів України йти в Європу із своїм товаром чогось стісняються. От як влаштувати Майдан в центрі Києва з грохотом на весь світ, то не стіснялися. А виводити свою продукцію на європейські ринки соромляться. І це при тому, що більше року ЄС свої ринки відкрив на умовах односторонніх преференцій для українських товарів. Відкрив і жде. Но не йдуть з України товари чогось. Странні люди, оті українці – думають єврочиновники. Бо вони, наївні, не понімають, шо лаяти власть приємніше і цікавіше, чим засукати рукава і виготовити продукт європейського образца. Який потім продати в ЄС за хороші гроші.

Мій пост не до тих, хто любить возлєжа на пролежаному дивані рассуждать, шо жізнь хренова. А до тих, які щось роблять, виробляють, крутяться і знають, що рано чи пізно жде їх великий успіх.

Осьо тут є в ЄС такий спеціальний портал, де можна поінтєресуваться, як вийти із своєю продукцією на ринки ЄС. Цілий підручник. Почитайте, може якісь мислі у вас нащот експорту свого товару появляться.

І не треба нічого боятися чи соромитися. Не святі горшки ліплять.

exporthelp.europa.eu

exporthelp.europa.eu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддаю ідею даром.

Виготовляти та продавати пляшки літр, півтора, два літра під молоко, яке продають селяни на базарах.

Можна і під сметану.

По 50 коп, а то і по гривні вони купуватимуть їх, бо в такій пляшці продавтиметься молоко набагато краще, ніж у невідомо звідки взятих.

В 2009 году я работал на предприятии випускающем газированую воду. Была там и линия для производства бутилки. Себестоимость бутилки была больше гривны, и это при курсе бакса в 8грн...

В этом году, на старом рынке, в павильйоне где молоко продают, я был свидетелем такой картины: идет женщина с тюками б/у бутилок, в след ей кричит одна продавщица молока:

- По чём бутилки брали?

Ответ:

- 8грн за 20 штук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

 

Я увлекаюсь handmade. Решила сделать себе визитку. Хочу чтоб она была многофункциональная, ну чтоб не сразу выкинули, типа пусть полежит, а вдруг пригодиться) Календарик на визитке может пригодиться кому нибудь? Может кто посоветует креативную визитку?

 

У меня довольно много визиток с календариками лежит и не выкидываю именно из-за него. По этому думаю стоит. А если надо креативно оформить - лучше в типографию за этим обратиться, знаю что dpi.ua неплохо свою работу делают. Готовый заказ отправляют перевозчиками "Новая почта", "Гюнсел", но правда доставка не бесплатная.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Шукаю інвестора, бізнес успішно працює на ринку близько 8років, планується вихід на новий рівень та на більш глобальні масштаби. Інвестиції спрямовані на модернізацію виробничих потужностей тощо. Бюджет інвестицій від 100к$. Про деталі, окупність, строки та умови лише в пп платоспроможним особам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Багато народу, як і я, не дуже добре шарять у тому, як правильно розписати бізнес ідею, та як іти у правильному напрямку. Я сам і досі не розумію , як деякі люди можуть тримати у голові так багато дрібниць стосовно економіки та бізнесу. Якщо такі як я тут є, раджу звернутися за допомогою до спеціаліста, з яким я вже працюю не перший рік. Андрій Виклюк. Ніколи не підводить. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Sevaseva111 сказано:

Багато народу, як і я, не дуже добре шарять у тому, як правильно розписати бізнес ідею, та як іти у правильному напрямку. Я сам і досі не розумію , як деякі люди можуть тримати у голові так багато дрібниць стосовно економіки та бізнесу. Якщо такі як я тут є, раджу звернутися за допомогою до спеціаліста, з яким я вже працюю не перший рік. Андрій Виклюк. Ніколи не підводить. 

ти у мами археолог :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, la20 сказано:

ти у мами археолог :)

Це просто реклама. Бач коли профіль створений і куда ссилка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zalepok44 сказано:

Це просто реклама. Бач коли профіль створений і куда ссилка

я в курсі. хотів дописати безпалівний археолог, але написав просто археолог

Останнім часом почастішали такі археологи-рекламщики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...