Перейти до змісту

Бізнес - план. Або як продати ідею інвестору


Figaro

Рекомендовані повідомлення

Добрий день.

Хочу запропонувати тему для обговорення - "Бізнес - план. Або як продати ідею інвестору."

Написав бізнес-план, але не знаю як його краще презентувати. Як знайти потрібноого інвестора.

Оскільки є великий ризик, що можуть забрати готову ідею за

безцінь.

Можливо хтось має досвід в цій сфері та зможе щось порадити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь

Або як продати ідею інвестору

Ти хочеш просто продати ідею чи знайти інвестора? Ідею ніхто не купить, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ...Не бути тобі успішним бізнесменом ... При такому підході звичайно.

Я з тобою не згідний абсолютно!

Да ...Не бути тобі успішним бізнесменом ... При такому підході звичайно.

Я з тобою не згідний абсолютно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що за ідея?

з чим повязана (торгівля, виробництво,відпочинок)?

це якийсь винахід чи вдосконаленя чогось існуючого?

Чим більше інформації від тебе отримаєм тим щось конкретніше зможем порадити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж шукаю гроші на виробництво. 120000 грн. Окупність 1-1.5 року. Зведіть з потрібною людиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж шукаю гроші на виробництво. 120000 грн. Окупність 1-1.5 року. Зведіть з потрібною людиною.

Хм. А як щодо кредиту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема що заставити, а під голий бізнесплан (хоч він у мене не зовсім голий)не дають.(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є такі поняття як старт ап, бізнесангели - ну це з області фантастики). Мені потрібна зустріч з зацікавленою людино. Хто знає таких?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є такі поняття як старт ап, бізнесангели - ну це з області фантастики). Мені потрібна зустріч з зацікавленою людино. Хто знає таких?

Як правило, у кожного зацікавленого чоловіка своя сфера інтересів - наприклад навряд успішний ресторатор захоче розкручувати тему, скажімо, автосервісу. Дуже різнопрофільні напрямки.

Якщо конктретно, колись певний інтерес до БП проявляла ІК Атланта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо конктретно, колись певний інтерес до БП проявляла ІК Атланта

Валієв С.Р., це ще ті інвестори :0124:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RojkFV

Створи тему, розпиши що до чого, що є, що потрібно. Послухаєш думки людей, може тобі і не 120 потрібно, а можливо воно взагалі того неварте.

Наприклад

Маю виробниче приміщення, 20КВт елект. хочу виготовляти рушникосушки, шукаю інвестора для купівлі трубогиба. Потрібно орієнтовно 15-20 тис. дол

http://www.youtube.com/watch?v=fx-7JHJM9WE&list=UUVElVMENNEi3-I1l6HcRxSw&index=4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо конктретно, колись певний інтерес до БП проявляла ІК Атланта

Валієв С.Р., це ще ті інвестори :0124:

10% від прибутку (в кращому випадку) не дуже заманлива пропозиція.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продати готовий бізнес-план з реальною ідеєю реальному інвестору.

Якщо ідея реальна, то чому ти її продаєш? Сам не віриш до кінця в її реальність?

Постав себе на місце покупця: ти б купив би голу ідею, якою не хоче займатися сам автор?

п.с. Я не інвестор, хоча шукаю куди в вкластися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо конктретно, колись певний інтерес до БП проявляла ІК Атланта

Валієв С.Р., це ще ті інвестори :0124:

10% від прибутку (в кращому випадку) не дуже заманлива пропозиція.)

А що ти хотів? Всі лаври та весь профіт завжди дістаються не тому хто придумав, а тому хто реалізував ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продати готовий бізнес-план з реальною ідеєю реальному інвестору.

Якщо ідея реальна, то чому ти її продаєш? Сам не віриш до кінця в її реальність?

Постав себе на місце покупця: ти б купив би голу ідею, якою не хоче займатися сам автор?

п.с. Я не інвестор, хоча шукаю куди в вкластися.

Ціна питання 120000 грн. Деталі в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна питання 120000 грн. Деталі в приват.

Ціна питання в 120 тис. грн. - це сума яка реально підйомна, не скажу що захмарна, але і не мала. Звичайна земельна ділянка чи автомобіль стільки коштує. Питання в іншому, думаю мало хто готовий вкладати гроші(стати компанйоном) якщо інших цього не зробив(не робить). Всі погодяться що розпочинати треба з малого і йти до великого. Тому для Вас якщо дійсно шукаєте того хто готовий ризикнути своїми 120 тис. ніякий не секрет є написати детально, що гроші необхідні наприклад на купівлю обладнання. Приміщення є, транспорт є, ще щось є. А якщо просто нічого немає, нічого не зроблено, заставити в банку нічого але гроші треба, то... І ще не думаю якщо це буде розписано детальніще, то вже завтра форумчани побіжать один поперед одним організовувати дане виробництво. А знайти гроші може і допоможе, звичайно якщо є в даному питанні якісь досягнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є части швейного обладнання, частина меблів, є досвід, є бізнесплн. Я нічого нового не придумав, простоє ніша яку можна зайняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на що потрібні кошти? Скільки своїх вкладено(вартість частини обладнання, меблів). Що ще потрібно, крім грошей. І саме цікаве потання - це ринки збуту. Його потрібно продавати вроздріб? Оптом? Є напрацьовані схеми продажу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на що потрібні кошти? Скільки своїх вкладено(вартість частини обладнання, меблів). Що ще потрібно, крім грошей. І саме цікаве потання - це ринки збуту. Його потрібно продавати вроздріб? Оптом? Є напрацьовані схеми продажу?

Відповіді на ці всі питання викладено у бізнесплані. Усі подробиці при зустрічі з потенційним інвестором(кредитором).

Хто посприяє в даній справі - буду вдячний!!!

Мій моб. 0951330778 - Федір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...