Перейти до змісту

Не працює канал ТВІ


Dieselsmart

Рекомендовані повідомлення

Не працює уже другий(наскільки помітив) день телеканал ТВІ в дц-метровому діапазоні, невже падлюки прикрили за новорічне привітання "яник жжот"?http://youtu.be/H6iNWhEP25I

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь

також непрацює...гади, мені цей канал один з найкращих був...треба його повернути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

STYLEFASHION, кидайте інформацію напряму і припиніть піарити ваш сайт, вам ж виписували попередження, можуть і забанити назавжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як у кого а у мене саме з ТВІ уже більше пів-року проблеми, взагалі ужасно сніжив і звук ледь чути, а тепер ще й вирубили взагалі. Від знайомих чув що проблеми з прийомом були в багатьох районах міста, версії озвучували навіть що його глушили.... хз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

STYLEFASHION, на сайті не знайшов жодного тексту з правилами передруку і обмеженням авторських прав. як було сказано вище "галімі отмазки" :)

а взагалі тема неодноразово піднімалась.

щодо перенесення теж незрозуміло. як повідомляв Volodya2009 раніше

даний канал переїхав на вежу на Карбишева, оскільки потужність сигналу на даному передавачі найменша в місті (0.01 кВт) тому на Львівській не показує, беріть хорошу якісну антенну, підсилювач, кабель і крутіть антенну в сторону Карбишева.

подвійне перенесення чи що? чи до цього він нелегально передавав 4 з гаком місяці?

сподіваюсь ТВі вернуть, бо 5ий канал з часів революції трохи відійшов у тінь…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо крім перенесення трансляції, переносять і самі передавачі? А до цього можливо ТВІ працював на якомусь тестовому передавачі з малою потужністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо крім перенесення трансляції, переносять і самі передавачі? А до цього можливо ТВІ працював на якомусь тестовому передавачі з малою потужністю.

в далеких районах області в каналу найпотужніший сигнал, да й самі передавачі ніхто не переносить ніколи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laserа взагалі тема неодноразово піднімалась., а взагалі дану тему раніше ніхто не міг підняти оскільки актуальна вона лише буквально кілька днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В далеких районах області трансляція іде з інших веж, тому до Луцька то відношення немає.

І чому б не перенести саму апаратуру передавача на новий ретранслятор, якщо старий будуть ліквідувати, а параметри апаратури передавача підходящі.

Почекаємо наступного тижня а там я думаю проясниться ситуація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dieselsmart, ви мене не так зрозуміли. я хотів натякнути що можна було відписати у сусідню тему, щоб не створювати клон. імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laser, не знайшов тем, пошук на сайті туповатий.

Lisovic, живу в Рожищах і все чітко бачу з яких веж і що йде, з луцької вежі третина області дивиться тв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о,

а у меня работает

даже наверное чуть лучше

post-4-0-36130200-1357666698_thumb.jpg

p.s. наверное отключали пока януковчик приезжал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой блін... Люди перестаньте так однобічно мислити. З каналу почав йти поганий сигнал, все... Це Янукович, то влада їх закриває. Як на мене то їм до одного місця цей канал. Оті тьорки що раніше з ними були, ви не задумувались, що канал реально назбирав величезний борг, забив болт і почав розказувати що це влада, влада нас закриває... Мені це ниття на владу вже так набридло звідусіль. Треба бачити дві сторони медалі. На тому ТВІ тож далеко не святі хлоп'ята, а їхній репертуар типу " На Львівщині здохла корова - це Янукович винен" вже в печінках. А коли опозиція прийде до влади (надіюсь що це все ж станеться) то той канал точно закриють, бо ве не буде що і про кого розказувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

уже певно більше місяця не бачу ТВі на аналоговому ТВ. у всіх так?

раніше сніжив і сяк так тягнуло а зара взагалі нічого.

доречі разом з ним стали гірше показувати ще декілька, зокрема МЕГА.

тепер виходить взагалі нема нічого цікавого в ящику… :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сніжить-мерехтить-непоказує --- це все результат переносів аналогових каналів зі словацького на карбишева !!! ??? покращення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТВі я теж вже з початку лютого не можу найти в ефірі.

В газеті "Волинь нова" була замітка що у зв'язку з перенесенням ретрансляторів, трансляція каналу тимчасово припиниться, а з початку березня відновиться. Ось уже 15.03.13. а сигналу так і не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, покращення само собою. Хто ще дивиться аналог., поверніть антени в сторону КРЗ, ну і погода така теж не дуже сприяє проходженню сигналу, хоча, тут до вежі по прямій і з Полонки кілометрів 15, так що по місту повинно б показувати, для аналогового сигналу, та ще й з вежі такої висоти то не відстань. Щось там професіонали наробили, напевне, або вітер їм антени поздував. )))

А ТВІ нема зовсім в мене теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...