Перейти до змісту

Адміністрація


makson

Рекомендовані повідомлення

Ржач. Обізвав всіх модераторів іпанутими з коронами на голові за виключенням декількох і нічого він не порушував.. Дартаньян, херов.

Зіберс, твоя аналогія це дешева маніпуляція поняттями.

Давай я тобі приватний ресурс порівняю не з квартирою, а закладом харчування. Вони бувають різні, так само як і форуми. Туди заходять для того щоб скористатись сервісом - поїсти і випити, додатково послухати музику. Так само і на форум ти приходиш скористатись сервісом - обмін повідомленням між користувачами. Додатково можеш щось продати.

Представлений вибір закладів надзвичайно широкий, як кажуть - до кольору і вибору. Є подерті з обісцяними і пописаними туалетами але атмосферні такі як 44 в Києві. Там мат використовують для звязки слів, відригують, голосно гигочуть і можуть зарядити в ніс. Хіпстеру з баночкою коли там робити нічого. Є заклади в які пускають тільки по клубній карті (хай буде Лео в Києві), там збирається своє коло людей і тіпочку в кенгурятці охорона на вході зарядить пинка під зад, який би глибокий внутрішній світ у нього не був. Є заклади десь посередині, де діють типові і відшліфовані роками правила.

Так от, незваючи на те, що ти маєш туди доступ і користуєшся їхніми сервісами тобі чогось (на диво) не спадає назвати заклад своїм. Так само, як тобі не дадуть видертись по середині залу на стіл і нагадити. Аналогію з форумом проводити? Закладу так як і форуму до фонаря твоє бачення справ. Тобі раді рівно до того моменту поки ти не почав робити дискомфорт іншим відвідувачам і адміністрації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття 633. Публічний договір

1. Публічним є договір, в якому одна сторона- підприємець взяла на себе обов'язок здійснювати продаж товарів, виконання робіт або надання послуг кожному, хто до неї звернеться (роздрібна торгівля, перевезення транспортом загального користування, послуги зв'язку, медичне, готельне, банківське обслуговування тощо).

2. Умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги.

3. Підприємець не має права надавати переваги одному споживачеві перед іншим щодо укладення публічного договору, якщо інше не встановлено законом.

4. Підприємець не має права відмовитися від укладення публічного договору за наявності у нього можливостей надання споживачеві відповідних товарів (робіт, послуг).

У разі необгрунтованої відмови підприємця від укладення публічного договору він має відшкодувати збитки, завдані споживачеві такою відмовою.

5. Актами цивільного законодавства можуть бути встановлені правила, обов'язкові для сторін при укладенні і виконанні публічного договору.

6. Умови публічного договору, які суперечать частині другій цієї статті та правилам, обов'язковим для сторін при укладенні і виконанні публічного договору, є нікчемними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О да Зіберс, діалог не вдався, зразу переходимо до хамства? :)

Я папробую напрячця і падумать, благодарочка за совєт. Тіко шось з жабою по середині горла треба зробити, бо роздулась від завісті.. дихати не дає... ага :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Підприємець не має права надавати переваги одному споживачеві перед іншим щодо укладення публічного договору, якщо інше не встановлено законом.

І до чого та цитата? може тебе не затруднить прив"язати твою цитату до сабжу?

Гаразд, можеш не напрягатись - тут ніхто в обличчі адміністрації, модерів, власників, провайдерів, хосту, прибиральниць, охоронців і так далі платних послуг не надає і ніяких обов"язків на себе не бере. Уважно читай перший пункт власної цитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І до чого та цитата? може тебе не затруднить прив"язати твою цитату до сабжу?

Гаразд, можеш не напрягатись - тут ніхто в обличчі адміністрації, модерів, власників, провайдерів, хосту, прибиральниць, охоронців і так далі платних послуг не надає і ніяких обов"язків на себе не бере. Уважно читай перший пункт власної цитати.

Як це не надає???

а за рекламу нормальні гроші прикарманюють чи не так???

до речі цікаво чи податок платять???

П.С. Требе буде АК88 ще одну ідейку підкинути як міський бюджет трохи збільшити :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І до чого та цитата? може тебе не затруднить прив"язати твою цитату до сабжу?

Гаразд, можеш не напрягатись - тут ніхто в обличчі адміністрації, модерів, власників, провайдерів, хосту, прибиральниць, охоронців і так далі платних послуг не надає і ніяких обов"язків на себе не бере. Уважно читай перший пункт власної цитати.

Як це не надає???

а за рекламу нормальні гроші прикарманюють чи не так???

до речі цікаво чи податок платять???

П.С. Требе буде АК88 ще одну ідейку підкинути як міський бюджет трохи збільшити :0155:

Ти отримуєш платні послуги від адмінів/модерів/власників? Якщо ні, то щодо відносин "юзер Taxist - ресурс board.lutsk.ua" дану статтю застосувати не можна. А от різного роду рекламодавцям відповідальні особи ресурсу формально відмовити не можуть (якщо перші не намагаються розмістити рекламні матеріали які заборонені законом).

P.S. а з чого ти взяв що серед власників ресурсу немає особи - приватного підприємця який має право надавати інформаційні послуги?

Розумієш, ти можеш когось десь попросити приглянути за твоїм авто/сумкою/ще якоюсь фігньою на 10 хвилин. Але якщо ці "послуги" безкоштовні то в разі кражі перед тобою чи законом ця особа відповідальності крім моральної ніякої іншої не несе. Безкоштовно - тобто "як є". Второпав аналогію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То все пустi балачки, всi ми люди, всi ми помиляемось, претензii предьявляти можна, бажано в приват, але претензii повиннi бути предметнi, тобто конкретна претензiя по такому то посту, чи по такiй то темi чи по такому то покаранню, на основi такогото пункту правил. Якщо претенцiя розумна та логiчна й вiдповiдае правилам, то звичайно любi дii модератора мають зворотню дiю. Також можливо деякi пункти правил е недопрацьованими й неактуальними, але знову ж потрiбно аргументовано довести свою думку. Якщо модератор по пьянi щось зробив не так, вважаю за потрiбне звернутись до iншого модератора, (одночасно всi пьянi модератори бувають дуже рiдко :) ) якщо буде явне порушення цивiлiзованих людських вiдносин то iнший модератор, думаю виправить ситуацiю, якщо ж питання спiрне, то проконсультуется з тим, хто виносив покарання (чи робив iншi дii) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти отримуєш платні послуги від адмінів/модерів/власників? Якщо ні, то щодо відносин "юзер Taxist - ресурс board.lutsk.ua" дану статтю застосувати не можна.

От якраз то і можна застосувати, це типу як магазин, тебе ж впускають в магазин не залежно від того купиш ти якийсь товар чи ні, і не мають право відмовити від відвідування магазину, томущо це вже порушення статті 633 п.3! І можна судитися!

Так що не зліть мене а то затаскаю судам , а тим паче як студенту юристу, практика потрібна :0155:

П.С. Второпав аналогію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як у вас тут цікаво.... я трохи з іншого питання - помітив що годинник в шапці сайту неправильно до нового року час рахує )))

вибачте якщо не в ту тему написав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як у вас тут цікаво.... я трохи з іншого питання - помітив що годинник в шапці сайту неправильно до нового року час рахує )))

вибачте якщо не в ту тему написав

Все там вірно, вистав часовий пояс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згоден із думкою Itzamna в пості 75. не можна було допускати такого аж на 3 сторінки. модератори не праві.

п.с. сам був модератором на одному із форумів

п.п.с. а ось за "азараовську" мову - вбив би))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що не зліть мене а то затаскаю судам , а тим паче як студенту юристу, практика потрібна :0155:

Ти хоч сказать що якщо тебе зараз пошлють туди, за що модери можуть дати РО, то ти побіжиш до суду, бо тобі практика потрібна?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якраз то і можна застосувати, це типу як магазин, тебе ж впускають в магазин не залежно від того купиш ти якийсь товар чи ні, і не мають право відмовити від відвідування магазину, томущо це вже порушення статті 633 п.3! І можна судитися!

Так що не зліть мене а то затаскаю судам , а тим паче як студенту юристу, практика потрібна :0155:

П.С. Второпав аналогію?

А мені як лікарю за фахом: цікаве твоє захворювання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Убей меня нежно :), мова не Азаровська, цей персонаж мені протівен, а воспітана уважаємим древнім любімим http://udaff.com/ на заре тирнета оставила отпечаток правопісанія до сіх пор->(Ky 4atlane, kinem kosti k Maudany ?) Но це офтоп.

Мені вот що сподобалося, пост №86.

Пользуясь случаєм задам питання - якій % з усіх покарань застосованих до моєї персону у вигляді РО і банів був без причиним, тобто з власної інціативи, неприязності чи неподобі міркувань.

В цей % також враховувати всі моменти які попали під правило - "Абідел тонкую натуру меткім словом". Дякую.

P.S. "меткім" - влучним, не матюкливим, як наприклад дав відповідь блонді на питання що таке Камріп->"Пустой коробочке бить негоже, ми знанія туда положим" отримав РО :)

особисто менi ти не подобаешся, але банити просто так, собi *вольностi* не дозволяв, да почекав, поки пiдвернется серйозна стаття, й мягко кажучи *падла падла падлавил* , але все по правилам, вiдповiдаю лише за себе, за iнших не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо модератор по пьянi щось зробив не так, вважаю за потрiбне звернутись до iншого модератора, якщо буде явне порушення цивiлiзованих людських вiдносин то iнший модератор, думаю виправить ситуацiю

Колись раз спробувала таке. То перший модер сказав, що в другого заберуть модераторство, бо ніби є в вас неписане правило, що якщо один модер робить - другий не лізе) Якось так... Мусила казати, що я "засранка", що це все із-за мене, і т.п., щоб не підставляти людину.

згоден із думкою Itzamna в пості 75

п.п.с. а ось за "азараовську" мову - вбив би))

+100
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

]Колись раз спробувала таке. То перший модер сказав, що в другого заберуть модераторство, бо ніби є в вас неписане правило, що якщо один модер робить - другий не лізе) Якось так... Мусила казати, що я "засранка", що це все із-за мене, і т.п., щоб не підставляти людину.

ну забрати може лише той хто дав, якщо б було б видно, що колега зовсiм нi за що когось по пьянi забанив, то тут було б варто таки втрутитись, зазвичай дiйсно стараемось не втручатись у справи один одного, але коли не згiднi з чиiмось дiями то таки вступаемо в приватний диспут по трактовцi правил ( то я знову ж за себе говорю) й стараемось переконати один одного :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а самый оптимальный вариант,это мой статус.И модеры спят спокойно, и я думаю,про шо писать.

к Троллям не добавлять! не заслужил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі як я одиниці, но благодаря таким ти існуєш благодаря паразитування, отнюдь не симбіозу.

а тут він доволі сильно сказав (цим можна пояснити все те, що ми зараз маємо), але уточню,не можна ділити на два типи людей, всі ми прагнемо чогось іншого, відрізнятися від інших, йти проти системи, просто дехто на щось дивиться під одним кутом, а на інше під іншим, тут залежить від багатьох чинників, світогляду (пріоритетів) людини.

да хз від чого залежить, в когось є потяг до науки, а в когось до мистецтва, а хтось ще в пошуках, когось затягнула рутинність життя і немає в нього часу і бажання на саморозвиток.

Taxist має рацію, просто ми не знаємо законів держави в якій живемо, але маємо свою думку і ми вважаємо себе завжди правими в любій ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, твоя діяльність стосовно правила 5.1 не справедлива стосовно до інших користувачів,

в їх виникне сумнів, що ти зловживаєш службовими обов'язками і не хочеш мене банити може я твій родич,

чи тут корупція може я тобі гроші плачу щоб ти мене не банив,

чи якийсь забанений африканець чи азіат розцінить це як расизм

чи може ти більшість дівчат забанив і в цьому вони побачать сексизм.

це може викликати хвилю протестів і звинувачень, що засре цей чудовий форум)

може вже якийсь араб пішов на " чорну варшавку " збагачений уран купляти

хто знає звідки в тих валютчиків такі здорові пачки грошей, по-любому чимось таким торгують

раджу зробити вам свою спаву, щоб уникнути непорозумінь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а самый оптимальный вариант,это мой статус.И модеры спят спокойно, и я думаю,про шо писать.

Опять торіка похвалив. ай, маладєц! )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дрим,специально для тебя,угроблю свой пост,..

я никогда. и не где не лизал.и не сосал.

запомни это. Гетто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А виправдовуєшся чого? :)

Якщо за борду мова, то тут народ і так зробить висновок з написанного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, да я про хвальбу, а не про "інтімщіну". Запам'ятай це. Підписуватись не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...