Перейти до змісту

Адміністрація


makson

Рекомендовані повідомлення

ну там дальше були ще більш-менш нормальні повідомлення

типу цього?

ееее модератори,"вы че азверели?"

напевно інтелу поклоняєшся, молишся кожен день

видаляєш чужі пости, рахуєш себе вище всіх? п.с рекомендую подивитися фільм експеремент 1-2

мене вже тошнить кожному новенькому втовкамачувати в голову - це не державний ресурс а приватний, який створений для задоволення втіхи власника.

І всі, хто тут хоче "качати права" може і буде посланий далі. Шукати форуми, де їх не будуть гнобити і дозволяти пости типу приведеного вище.

Спробуйте на IXBT подібне написати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти мене мав вже два рази забанити, де мій залужений бан? а?

То як? :_09:

P.S. Навіщо бан такому пісатілю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RTFM

IV. Запрещается

[..]

Обсуждение действий Администрации. Если Вы хотите что-то сказать, делайте это лично, через письма.

[..]

ти мене мав вже два рази забанити, де мій залужений бан? а?

Це обов'язково станеться, а поки афтар піши ісчо порозважай публіку ще ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, ну так значить, що там в правилах аргументовані дії

типу: ми будемо знімати з вашого рахунку гроші коли захочемо і скільки хочемо

А тут де написано що модератор не зобов'язаний аргументувати свої дії?

і це по твоєму нормально?

наприклад:

якщо модератор насінячиться і видалить половину користувачів з форуму, тому що йому так захотілося

Ну ти ж бачив, що підписував!!! Ти натиснув кнопку "приймаю положення форуму". Цим самим ти дав згоду на те, шо там написано. НУ шо я маю як малому тобі розсусолювати!На рахунок модераторів, то у нас в банку є цікава фраза, вона ж стосується і наглядачів форуму:"Все, що вони мають робити написано в Податковому кодексі, все, що вони НЕ мають робити написано в Кримінальному кодексі. Решта - по їх бажанню".Ти задумайся, опозоришся тільки такими топіками.

наприклад:

якщо модератор насінячиться і видалить половину користувачів з форуму, тому що йому так захотілося

І матиме на це повне право :)

А ще краще насінячитися з ним разом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз Торік прокинеться - зазирне. і в групу Тролі додасть ще одного члена!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, стосовно 23 посту - я не юрист

там ті дії відрегульовані законодавством України. законодавством України.

тобто, я своїми діями буду порушувати конституційні права людини ст. 3, і інші ст. Конституції України

Також там сказано, що держава контролює щоб ті права виконувались, також в відповідному кодексі передбачено покарання за відповідні правопорушення.

тобто, мене має повне право міліція забрати.

А тут ви говорите що на діють тільки ваші встановлені правила.

розумієш в чому різниця між тим, що я тут і тим, що я до когось в гості прийду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розумієш в чому різниця між тим, що я тут і тим, що я до когось в гості прийду

я то да - а от ти схоже, що ні.

Ти прийшов (умовно) до мене в гості. А там ще 10 чоловік. Ти будеш вказувати кому про що говорити і як їсти? І в тому числі будеш робити мені зауваження щодо того, як я збираю гостей??

І яким боком тут Конституція України???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так я згідний з всіма постами адміністрації і я був дуже неправий, і ти Zheny@ безвідповідальна людина тому що не виконуєш правило 5.1 правил конференції

ви попросили, я розкрив суть чому правила форуму потребують доповнень

а тим боком, що я порушую права що до приватної чи скоріш за все особистої власності, гідності, є моральні норми поведінки і.т.д я просто не хочу перечитувати всі закони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перечитай ще раз 2-й пост цього топіка.

2) забанити я тебе встигну завжди.

3) а про відповідальність чи без відповідальність - не тобі, дитятко, судити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

makson згідно нового цивільного кокдексу ти можеш написати заяву на борду у міліцію навіть анонімно, і вони внесуть твою заяву в єдиний реєстр і зобов"язані розглянути!!!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один...

на кого скаржитися? Яка міліція?

Завтра в неті залишиться лише гугл-кеш із згадкою про борду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згідно нового цивільного кокдексу ти можеш написати заяву на борду у міліцію навіть анонімно, і вони внесуть твою заяву в єдиний реєстр і зобов"язані розглянути!!!)

Блін!!!!! Як? Коли? Що? Знову новий ЦИВІЛЬНИЙ? Ще й врегульовує відносини з правоохоронними органами? Я в шоці, ото провтикав, тра більше на сайті Верховної ради сидіти а не на Борді. :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не можна це питання вирішити у приватних повідомленнях, прямо до оадміністрації сайту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я розкрив суть теми я зробив висновки ви зробили висновки можете закривати видаляти тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один...

на кого скаржитися? Яка міліція?

Завтра в неті залишиться лише гугл-кеш із згадкою про борду...

Як накого?

Написати заяву що на такому-то ресурсі користувач Женя(для прикладу) принужував гідність, честь, принижував там щось, погрожував і т.д. а можна ще добавити що той то користувач своми діями запобіг моральної шкоди, була викликана швидка, потратився на ліки і прошу компенсації!!!

П.С. так що скоро у Ярчика прибавиться роботи :0155:

post-19118-0-38708400-1356777373_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитав всю цю муть.

Тільки я не зрозумів що хоче автор?

Хоча автор і сам не знає чог овін хоче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написати заяву що на такому-то ресурсі користувач Женя(для прикладу)

І кого будуть шукати? Женю? Хай шукають. Я ж писав. Завтра (сьогодні, будь-коли) від ресурсу може і згадки не лишитися. А те, що віртуальний користувач Вася Пупкін комусь там щось "погрожував" - доведіть!

такі заяви чи ще щось я вже бачив. Було в одного із клієнтів, вкрали ПК. То міліція мене запитувала ІР адресу компютера....

Тут заяву про явне шахрайство не хочуть прийняти (за відсутністю складу злочину), а то у віртуальному світі віртуальну людину!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І кого будуть шукати? Женю? Хай шукають. Я ж писав. Завтра (сьогодні, будь-коли) від ресурсу може і згадки не лишитися.

Документ там приложили що по ай пі вичіслять))))))

post-4040-0-19371700-1356777656_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один...

на кого скаржитися? Яка міліція?

Завтра в неті залишиться лише гугл-кеш із згадкою про борду...

Як накого?

Написати заяву що на такому-то ресурсі користувач Женя(для прикладу) принужував гідність, честь, принижував там щось, погрожував і т.д. а можна ще добавити що той то користувач своми діями запобіг моральної шкоди, була викликана швидка, потратився на ліки і прошу компенсації!!!

П.С. так що скоро у Ярчика прибавиться роботи :0155:

А до чого тут скан російського документа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставропольський край? Це де? За Ківерцями?

Як казав класик: "Україна - не Росія")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І кого будуть шукати? Женю? Хай шукають. Я ж писав. Завтра (сьогодні, будь-коли) від ресурсу може і згадки не лишитися.

Документ там приложили що по ай пі вичіслять))))))

Ти дивилась регіональне походження документа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти дивилась регіональне походження документа?

Тобто по твоєму в Україні правоохоронні органи не можуть такого листа написати адміністрації???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...