Перейти до змісту

Адміністрація


makson

Рекомендовані повідомлення

От якраз то і можна застосувати, це типу як магазин, тебе ж впускають в магазин не залежно від того купиш ти якийсь товар чи ні, і не мають право відмовити від відвідування магазину, томущо це вже порушення статті 633 п.3! І можна судитися! Так що не зліть мене а то затаскаю судам , а тим паче як студенту юристу, практика потрібна П.С. Второпав аналогію?

Аналогію можна застосовувати лише тоді коли відсутні правові норми, що врегульовують певний вид правовідносин, якщо не можеш знайти норми, які б стосувались "твоєї ситуаціЇ" то не пиши перше, що в голову приходить, а то модери напряжуться і юр.фак не закінчиш)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якраз то і можна застосувати, це типу як магазин, тебе ж впускають в магазин не залежно від того купиш ти якийсь товар чи ні, і не мають право відмовити від відвідування магазину, томущо це вже порушення статті 633 п.3! І можна судитися! Так що не зліть мене а то затаскаю судам , а тим паче як студенту юристу, практика потрібна П.С. Второпав аналогію?

Аналогію можна застосовувати лише тоді коли відсутні правові норми, що врегульовують певний вид правовідносин, якщо не можеш знайти норми, які б стосувались "твоєї ситуаціЇ" то не пиши перше, що в голову приходить, а то модери напряжуться і юр.фак не закінчиш)))))

Roman_1984, стосовно того що пише Taxist там один повний

facepalm-%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D1%81%D1%8B-%D0%B4%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B8-74742.jpeg

Хай закінчує той юрфак, буде ще один умнік на стройці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FenMix це що,знайшов щось кумедне в Неті,вирішив запостити? Чи можливо це ти?

Взагалі то,тема не у флеймі. Скажи,щось по ділу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FenMix це що,знайшов щось кумедне в Неті,вирішив запостити? Чи можливо це ти?

Взагалі то,тема не у флеймі. Скажи,щось по ділу.

Та не знав, куди гіфку сунути)

Даний розділ від флейму недалекий. По темі: це приватний ресурс, нарікань немає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По темі: це приватний ресурс, нарікань немає

Загалом так.Але постиш так,ніби ти власник ресурсу.Де не будь і будь де свій "ляп" лишаєш.

ЗЮ. А будь я модератором,то забанив би тебе,за створення твоїх недолугих тем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куди подівся остатній пост FenMix-а?

Це як розуміти? Чоловік тисне кнопку "жалоба" ,а модери оперативно реагують,чи як? Звідки стільки уваги?

Можливо я щось не розумію,чи не бачу.Але це вже не перший пост,який зникає від "FenMix-а". В чому справа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сама "Гіфка" де? Був пост 106.Куди подівся? Клавіша "Жалоба" ,активно працює.Чи як?

Куди купа постів діваються? І це вже не преший раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте, щойно доїв попкорн, зараз ще збігаю. Бо закінчився.

Усіх з Новим Роком, кому що не подобається - я усім прощаю. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема - чистий "понос сознания", але ніяк не поток.

Тему закриваю.

Загалом подібне уже починає бісити! Кожен новачок, який приходить на Борду (звісно, правила лише бачив, але не читав) починає вести себе так, ніби він центр Всесвіту, або мінімум пуп Землі.

Поясню дуже просто САМЕ головне:

1) Не матюкатися (основні правила)

2) Не переходити на особистості. (основні правила)

3) Не говорити зайвого (оффтопік / ап теми / флуд - всі додаткові і основні правила форуму і підфорумів)

4) Не обговорювати дії адміністрації форуму (превселюдно). Якщо Вам здається, щоб Вас образили модератори форуму, зверніться до них приватно (Приватне листування). Тільки без погроз і непотрібного пафосу, матюків, як це зазвичай буває. І всі конфліктні ситуації можна вирішити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...