Перейти до змісту

Соціальна реклама проти тютюнопаління


Saddy

Рекомендовані повідомлення

Що занадто то не здраво. Коли боротьба з курцями переходить всі розумні межі, це вже не можна назвати здоровим явищем.

Дозволити курити тільки в спеціально відведених місцях, це не занадто, це нормальна норма, яка діє в цивілізованих країнах. Наприклад, я не переношу запах курива і мені гидко, коли я стою на зупинці, а хтось курить і цей дим мені валить в лице, а потім приходиш додому із запахом курива. Куріть собі на здоров'я, тільки в спеціально відведених місцях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Руками, ногами, легенями ЗА заборону паління в громадських місцях. Якби ті закони ще й виконувались.. :0156:

P.S. Курці повинні можуть насолоджуватись своєю звичкою там, де й більшість дорослих людей насолоджуються сексом - власна квартира/дім, але аж ніяк не серед вулиці, бо це вже "хуліганка" і карається кримінальним/цивільним кодексом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні НЕ курці, а хтось колись робив зауваження людині, яка курить в недозволеному місці ну типу: "Тут курити заборонено!", "Не куріть будь ласка, тут діти" і т.п.

Я не курю, і тютюну ніколи не пробував. Протестувати можна багато, але зробити елементарно прості речі, які можна (зробити зауваження) чомусь не всі наважуються.

Я робив зауваження, навіть бувало міг вигрібти, але я казав, хоча це не завжди мало позитивний результат.

Починати змінювати світ треба з себе)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роблю зауваження, особливо дівчатам, особливо молодим мамам на площадці біля "ТАМ-ТАМу", які, смалять, як паравози, поки їх діти граються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не для людей із слабкими нервами.

Я серйозно

1. Мужчина, 65 лет, причина смерти - острый инфаркт миокарда.Со слов родственников - житель Москвы, на вредных производствах не работал, не курил (курил в молодости, бросил лет 40 назад).

1220743_original.jpg

2. Мужчина, 64 года. Причина смерти не связана с курением (самоубийство). Со слов родственников - житель Москвы, на вредных производствах не работал, курил последние лет 30.

1221408_original.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не для людей із слабкими нервами.

Легені? Нічого аж такого страшного тут немає. От в холодильниках на кафедрі "анатомки" - ото діло.

Імхо, для ефективнішої пропаганди відмови від куріння, треба було б возити і показувати препарати з отакими легенями, а не фото (чи в кращому випадку відео)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://vk.com/video47428355_161318655?hd=3&t=5m1s

Трохи не по темі але все ж трохи гумору не помішає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи не по темі але все ж трохи гумору не помішає...

Попереджувати треба про півторагодинне відео в ВК <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Палив останні 14 років ("палив" занадто голосно сказано). За останні 3 тижні в руках побувала 1 пачка цигарок.

Відмазки - це для оточуючих. Потрібно вирішити для себе, а не для когось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За останні 3 тижні в руках побувала 1 пачка цигарок.

За останні два з половиною роки в руках побувало 0 пачок цигарок, хіба що раз взяв глянути на ціну...

Варто вести відлік від останньої затяжки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За останні 3 тижні в руках побувала 1 пачка цигарок.

За останні два з половиною роки в руках побувало 0 пачок цигарок, хіба що раз взяв глянути на ціну...

Варто вести відлік від останньої затяжки...

Стріляєш?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При таких цінах на сигарети, самими популярними є "Стрілецькі"

Або китайські марки- "Цюзиє" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловік каже дружині: "Настала криза, зарплати не підвищуюють, ціна на сигарети та алкоголь зростають. Кидаю пити та курити." Згодом, трохи подумавши, додав: "За свої гроші".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

на даний час, ніби, майже всі розважальні заклади та заклади громадського харчування в Луцьку виконують Закон про заборону тютюнопаління в громадських місцях. Як Ви вважаєте, чи довго протримається заборона куріння в кафе, ресторанах, дискотеках і т.д.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кінуть всі палити, придумають альтернативу, люди без адреналінчику та кайфу не можуть жити просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...