Перейти до змісту

Соціальна реклама проти тютюнопаління


Saddy

Рекомендовані повідомлення

Розміщаю в розділі "Суспільство", бо вважаю, що проблема паління вже вийшла за рамки просто шкідливих звичок, а є загальносуспільною.

Якщо тема не відповідає розділу, прошу модераторів перемістити.

http://www.youtube.com/watch?v=99G64sdmyPI

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було, відео розміщали вже декілька раз.

Але як тема, напевно, цікава для розділу. Побачимо чи буде діалог.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео потужне! нам лінь кинути! суджу по собі палю з дитинства, але лінуюсь кинути, підтримую, давайте позбуватись таких звичок! хто не палить, або кинув респект!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людина не має бажання курити, вона цього робити не буде. Мабуть я не курю з багатьох причин, але однією з них є страх мати залежність, як і всі інші курці, бути простою людиною. Так я хоч трохи знаю, що я в чомусь кращий за інших і що ця зараза мене не бере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене взяла, а все починалось із того ай попробую шо воно таке, шо там тої жизні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене взяла, а все починалось із того ай попробую шо воно таке, шо там тої жизні...

скажу так, якщо я тверезо у своєму житті почав би чи курити, то я б це ні від кого не приховував і не стидався. Чого ж там приховувати, цілком звичайне явище. Шкідливе правда, а я і так не спортивна людина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за свої 28 років ніколи не курив. Пробував. Не поперло.

Коли ще був пацаном батько казав, якщо куриш то кури при мені, не треба ховатись по підвалах і підвротнях. Мабуть дозволеність цього мене і не перла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо в дитинстві тобі кажуть не можна це погано, а самі так роблять, в більшості випадків дитина буде це робити, в той же час кажуть це залежність буде важко кинути, і воно так і є! не потрібно забороняти, потрібно донести інформацію яка шкідливість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо в дитинстві тобі кажуть не можна це погано, а самі так роблять, в більшості випадків дитина буде це робити

я не робив, але так і було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мене батьки кричали не кури не можна! по сьогоднішній день курю, а почав стобільно з 11ти років

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

курив 8 років. читав А. Кара . (сторінка тексту розмазана на 150 ) і спокійнісінько курив собі далі, але щось з того пригодилось коли кидав курити.

насправді це дуже просто. вся штука у нас в голові.

якось ввечері закінчились цигарки, а йти купувати було лінь, а на слідуючий день подумав зробити собі некурящий день, а далі ще один і ще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, дядя на останніх секундах ТАААААК смачно затягувався, що аж собі захотілось!... :)

Я вже вдруге кинув курити. Попередній раз не курив роки 3. Знову почав. Дійшло до того, що скурював по 2 пачки Вінстона одинички на день. Потім одного прекрасного першого липня кажу своїй майбутній дружині: "А давай кинемо курить?" :) І з того часу вже пішов п'ятий рік як обоє не куримо.

Але часом таааааааааааааак хочеться затягнутись!... :)

Апд. А попередній раз кинув курити, вибачте, з бодуна - коли не то шо курить, жить не хотілось :) До вечора не покурив, переспав. Вранці думаю: "Де день там два". Дійшло до тижня. Далі собі установка: " Так! Тиждень не курив. Невже ще тиждень не вийде?" Аналогічно з місяцем. А вже після півроку пройшла тяга до курива. Тоді мені було років 20-22...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені абсолютно не хочеться... а курцем був запеклим, тільки нема шо робити і відразу за цигаркою рука тягнеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім на правах реклами(неплатять мені за неї). Я пив пігулки Табекс. Характер у мене мабуть слабенький. То вони допомагають, частково фізично, частково психологічно. Ну і при відносній дороговизні коштують дешевше ніж цигарки за такий же період.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на даний час вже не палю вже пів року, спочатку, навіть сни снилися, що я з сигаретою)) але пройшло, не тягне зовсім.

кинув банально - просто одного дня (спеціально не вибирав його, і не казав, що мол, докурю цю пачку і все) віддав залишки сигарет колезі. і все. з того часу ні-ні)

підтримую закон, який нещодавно вступив в дію про заборону паління в закладах харчування і т.д. - в деякі просто зайти неможливо було, дійсно хоч сокиру вішай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на даний час вже не палю вже пів року, спочатку, навіть сни снилися, що я з сигаретою)) але пройшло, не тягне зовсім.

кинув банально - просто одного дня (спеціально не вибирав його, і не казав, що мол, докурю цю пачку і все) віддав залишки сигарет колезі. і все. з того часу ні-ні)

підтримую закон, який нещодавно вступив в дію про заборону паління в закладах харчування і т.д. - в деякі просто зайти неможливо було, дійсно хоч сокиру вішай

Я ось, хоч і не курю вже досить давно, якось такі рок бари, як кораблик чи майдан неуявляю без стовбуру диму. Хоча зрозуміло, що це надзвичайно шкідливо. Але якась у цьому атмосфера.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ось, хоч і не курю вже досить давно, якось такі рок бари, як кораблик чи майдан неуявляю без стовбуру диму. Хоча зрозуміло, що це надзвичайно шкідливо. Але якась у цьому атмосфера.

Атмосфера чи не атмосфера, коли я не курю та заходжу в якесь приміщення і там накурено, то просто не приємно. Чому я маю тим дихати і травитись. Ніхто не забороняє курити але для цього повинні бути окремі місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бросить курить легко. Я сам бросал раз сто. (It's easy to quit smoking. I've done it hundreds of times.)

Марк Твен (англ. Mark Twain, настоящее имя Сэмюэл Лэнгхорн Клеменс (англ. Samuel Langhorne Clemens)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Атмосфера чи не атмосфера, коли я не курю та заходжу в якесь приміщення і там накурено, то просто не приємно. Чому я маю тим дихати і травитись. Ніхто не забороняє курити але для цього повинні бути окремі місця.

Не ходи в такі місця!!! І де то ти в таких місцях останній раз був?))) Треба розібратись.... :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не потрібно забороняти, потрібно донести інформацію яка шкідливість

Самый лучший способ это личный положительный пример. Говорить одно на деле же делать совсем наоборот не даст никакого толка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю, кількість курців трішки зменшиться після заборони куріння в громадських місцях

подобається серіал "The IT Crowd", фрагмент з нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ходи в такі місця!!! І де то ти в таких місцях останній раз був?))) Треба розібратись....

А хто казав, що я ходив в такі місця. Курять не тільки в барах, а часто і на роботі та в інших місцях, не дивлячись на те, що заборонено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що занадто то не здраво. Коли боротьба з курцями переходить всі розумні межі, це вже не можна назвати здоровим явищем.

Так, паління шкідливе, а що не шкідливе? Алкоголь, гостра їжа, фастфуди...

Мені особисто пофігу, палить хтось чи не палить, дуже багато уваги приділяється цьому явищу, яке в реальному списку приорітетів в нашій державі на 100 якомось місці, а проблем дуже багато, а вирішувати їх складно, а загнати кудись курців, чи підвищити акциз - легко. Це мені нагадує, роботу в школі, коли немає про що написати чи говорити - роби стінгазету про шкідливість паління і "успіх" забезпечений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...