Перейти до змісту

У Луцьку поставлять пам'ятник циганам


phantom

Рекомендовані повідомлення

Закликаю бути толерантнішими

Готуйтесь розказувати дітям про двох татусів <_<

А на холєри їм той пам'ятник?

Жодного з них не бачив на заходах 9 травня.

Просто жахливе гомофобство, якщо когось цікавить, що два гея люблять одне одного, то це проблема не геїв. Мені от якось абсолютно всерівно, трішки неприємно було б якби при мені цілувалися або дивно поводилися. До чого я веду, ти не в свій час народився, треба було народитися років з 300 тому, там небуло геїв, а за мужеложесто карали. Вчіться жити в ЄВРОПЕЙСЬКІЙ країні, а не в совку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

Просто жахливе гомофобство, якщо когось цікавить, що два гея люблять одне одного, то це проблема не геїв. Мені от якось абсолютно всерівно, трішки неприємно було б якби при мені цілувалися або дивно поводилися. До чого я веду, ти не в свій час народився, треба було народитися років з 300 тому, там небуло геїв, а за мужеложесто карали. Вчіться жити в ЄВРОПЕЙСЬКІЙ країні, а не в совку.

Схоже, мені теж тра було народитись років зо 300 тому :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Львівській поставлять?))

Я ща комусь як дам!!!! :_04:

Чуєш, на Львівській!!!!!!!!! (Як максимум - на Цегельній!)

Чим тобі Кічкарівка не підходить!

А якщо серйозніше, то ІМХО, достатньо пам"ятного каменя на Меморіалі, де вказати, що він встановлений на честь загиблим (за волю України?) ромам, лемкам, гуцулам, поліщукам e.t.c.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого я веду, ти не в свій час народився, треба було народитися років з 300 тому, там небуло геїв, а за мужеложесто карали. Вчіться жити в ЄВРОПЕЙСЬКІЙ країні, а не в совку.

Когда рождаться - это не нам решать! И пидармоны - были и 300лет назад, просто они не выставляли свои ЖОПЫ на людях. Так вот. Я не против "пидаров" - только пусть они либо сосутся у себя дома под одеялом, либо один из них отрежет себе ХЕР и наростит Сиськи - оденется в женское бельё и неотсвечивает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто бачив цигана який працює на роботі (крім того що мутить, чи випрошує гроші) підніміть руку

Я колись бачив працюючого цигана, але краще б він там не працював. Забрали мене з другом у райвідділ міліції, два міліціонера, протокол за адмін правопорушення явно не хотіли складати, а бабла в нас не було, і ось тут випливає міліціонер-ЦИГАН, і пропонує надавати нам дубінками, ось такий доброзичливий циган)))))

P.S.: Не били, відпустили)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне, щоб того пам'ятника на другий день не вкрали. Цигани.

Пропоную встановити монумент з люмінтію чи бронзи (сильно не закріпляти, шоп не мучитись).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучше бы наконец-то поставили памятник Арцеулову, или убрали камень http://www.volynpost...cb-IMG_1707.jpg

Там памятника не будет, там мёд привозной продают... :smile3:

Да и место козырное там...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто жахливе гомофобство, якщо когось цікавить, що два гея люблять одне одного, то це проблема не геїв. Мені от якось абсолютно всерівно, трішки неприємно було б якби при мені цілувалися або дивно поводилися. До чого я веду, ти не в свій час народився, треба було народитися років з 300 тому, там небуло геїв, а за мужеложесто карали. Вчіться жити в ЄВРОПЕЙСЬКІЙ країні, а не в совку.

Попаболь? ;) А тепер, коли слина скапала, дозвольте пояснити:

Якщо двоє чоловіків (або жінок, або особин) мають взаємні почуття один до одного - це їхні проблеми, і мені абсолютно начхати, що і де в них робиться.

Але якщо таких збирається колона в декілька сотень, влаштовує марш вулицями міста і при цьому вони активно пропагують свій спосіб життя (діями і виглядом) - це вже занадто, і проти такого моя позиція категорична.

По темі:

правильно сказано - в нас є меморіал, присвячений УСІМ жертвам. Для чого циган виділяти? Чи вони зробили більше за інших?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меморіал присвячений не жертвам , а перемозі

різницю чуєте? Так було з самого початку.

жертви, афганці, голодомор і т.п додалось вже потім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меморіал присвячений не жертвам , а перемозі

різницю чуєте? Так було з самого початку.

жертви, афганці, голодомор і т.п додалось вже потім.

[quote

]Меморіа́л — об'єкт або архітектурна, скульптурна споруда, архітектурно-ландшафтний ансамбль в пам'ять про щось або когось, як правило, людину, яка померла або події.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меморіал присвячений не жертвам , а перемозі

Меморіал - не тільки обеліск, а ще й масове захоронення. А на могилах перемогу в нас якось не вельми святкують.

Хоча на сабж ця різниця не впливає аж ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після війни поряд з Ізраїлем потрібно було створити державу і для циган, хоча їм в любій точці планети було-б добре. Чим вони гірші. Євреї просто вміють пристосовуватись, а циганам хочеться жити по своєму. Якби їм дати кусок землі з Волинь і не втручатись у їх справи, повірте, років через 50 Америка позичала-би в них бабло а москва просила-би зменшити ціну на газ. А екзоскелетована кавалерія була-б богом війни.

І не треба гнати на циганів. Не всі цигани такі, яких ви бачите на вулицях. Повірте, є досить пристойні сім"ї. А щодо того, чи хтось бачив працюючого цигана, то покажіть мені людину, яка візьме його на роботу. Ми самі їх змушуємо бути такими. За стільки років гноблення вони знайшли те, чим можна займатись.

Уявіть собі батьків-циган, які вирішили, шоб їхнє дитя жило як всі НЕцигани. Чи вийде у них щось? Подумайте... Садок, школа і тд. Ви змалку вчите дітей, що цигани погані, і хочете, щоб вони відносились до вас нормально? Їм нічого не залишається, як жити в своєму світі, бо ми їх не пускаємо у свій. Ось уже яке століття не пускаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто жахливе гомофобство, якщо когось цікавить, що два гея люблять одне одного, то це проблема не геїв.

Того ми і не в Європі, а в совку, а президент - Зек. Біомасу хвилюють проблеми геїв і циган, а не корупції. Як було перед Євро-2012, коли нас за дикарів вважали

По темі:

правильно сказано - в нас є меморіал, присвячений УСІМ жертвам. Для чого циган виділяти? Чи вони зробили більше за інших?

А пам’ятники полякам і євреям будемо зносити? Чи це тільки циган стосується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми самі їх змушуємо бути такими. За стільки років гноблення вони знайшли те, чим можна займатись.

Уявіть собі батьків-циган, які вирішили, шоб їхнє дитя жило як всі НЕцигани. Чи вийде у них щось? Подумайте... Садок, школа і тд. Ви змалку вчите дітей, що цигани погані, і хочете, щоб вони відносились до вас нормально? Їм нічого не залишається, як жити в своєму світі, бо ми їх не пускаємо у свій. Ось уже яке століття не пускаємо.

Ну.. тут можно очень и очень долго дискутировать...и никогда не прийти к консенсусу.

То, как живут цигане,их мышление, их логика, их мировоззрение, берёт начало ещё много и много столетий назад. И в корне отличается от других культур, да, есть очень много примеров, когда ромы стают частью того общества, в котором они живут, и ничем не отличаются от других.

НО

Уявіть собі батьків-циган, які вирішили, шоб їхнє дитя жило як всі НЕцигани. Чи вийде у них щось? Подумайте... Садок, школа і тд. Ви змалку вчите дітей, що цигани погані, і хочете, щоб вони відносились до вас нормально? Їм нічого не залишається, як жити в своєму світі, бо ми їх не пускаємо у свій.

а не кажется ли вам, что именно дети - цыгане сами по себе не могут нормально общаться в садиках и школах не потому, что на них натравливают других детей, а потому что в эти садики и школы они попадают уже после того, как некоторое время пожили в цыганских семьях, и уже впитали в себя тот дух,

ну... в садике ещё можно что то сделать, но кто то часто видел, что бы цыгане даже думали об воспитании своих детей в садиках? В школу идти надо обязательно, получить образование, но к 6 - 7 годам этот ребёнок уже есть той личностью, которую ему дали... и он уже не сможет стать полноценным гражданином той культуры, культуры, чужой для него з самого рождения, но в которую он просто вынужден вливаться (учится то надо)

Поэтому именно цыгане в школах есть наиболее проблемными детьми, потому что в это время от 7 и до 17 лет как раз и формируется человек, подростковый период, короче именно в этом временном промежутке совершаются самые важные процессы, влияющие непосредственно на дальнейший характер человека.

Обычные дети после школы возвращаются в обычные семьи, вечером уроки, прогулки, ужин, сон и т.д.

Ромы же после школы возвращаются в свой, внутренний мир, не такой как был в школе...

И не надо тут воду баламутить, что все цыгане так и рвутся на заводы и фабрики, а их не пускают...

С ув. ко всем ....

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пам’ятники полякам і євреям будемо зносити? Чи це тільки циган стосується?

Я бачу, у Вас є родичі в Одесі ^_^

Це стосується дивовижного бажання нашої влади займатись чим-небудь, аби не ділом <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай бля в Торчині його ставлять.

Або в Переспі.

Ні, краще десь в лісах далекого сходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, де встановлять пам'ятник.

Особливо враховуючи те, що ні в одному місті України не вміють встановлювати пам'ятники так, як у нас:

Лесі Українці - навпрти театру ім. Шевченка, Т. Шевченку навпроти ВНУ СЕНУ чи СНУ, чорт його тепер знає, ім. Лесі Українки, С. Бандері - навпроти ЗАГСу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, де встановлять пам'ятник.

Особливо враховуючи те, що ні в одному місті України не вміють встановлювати пам'ятники так, як у нас:

Лесі Українці - навпрти театру ім. Шевченка, Т. Шевченку навпроти ВНУ СЕНУ чи СНУ, чорт його тепер знає, ім. Лесі Українки, С. Бандері - навпроти ЗАГСу...

Стаття стара, але тоді хотіли на Меморіалі

http://www.volynnews.com/news/city/tsyhany_khochut_pamyatnyk_u_lutsku_foto

post-18624-0-49879000-1356267553_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закликаю бути толерантнішими

Готуйтесь розказувати дітям про двох татусів <_<

А на холєри їм той пам'ятник?

Жодного з них не бачив на заходах 9 травня.

Просто жахливе гомофобство, якщо когось цікавить, що два гея люблять одне одного, то це проблема не геїв. Мені от якось абсолютно всерівно, трішки неприємно було б якби при мені цілувалися або дивно поводилися. До чого я веду, ти не в свій час народився, треба було народитися років з 300 тому, там небуло геїв, а за мужеложесто карали. Вчіться жити в ЄВРОПЕЙСЬКІЙ країні, а не в совку.

Чувак, людство вироджується. Тобі просто пох на це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...