Перейти до змісту

Захист прав споживача


SaniaM

Рекомендовані повідомлення

А це на закуску судове рішення згідно якого я можу вимагати повернення сплаченої за товар грошової суми. Будь який нормальний суд після мого посилання на це рішення постановить рішення про задоволення моїх вимог.

Я що писав, що практика судів загальної юрисдикції є джерелом права????

По-моєму лише людина, яка впевнена що одне судове рішення може бути джерелом права для іншого судового рішення може написати що саме після посилання на певне рішення суд прийме аналогічне першому.

Певно все-таки юрист з юрфаку СНУ... пічалька.

Такі "пічалькі" є в кожному ВУЗі. У СНУ є і нормальні ... шкода, що лише "пічалькі" потім трактують закони))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь

По-моєму лише людина, яка впевнена що одне судове рішення може бути джерелом права для іншого судового рішення може написати що саме після посилання на певне рішення суд прийме аналогічне першому. Певно все-таки юрист з юрфаку СНУ... пічалька.

Велика пічалька в тому, що хтось знаходить в словах іншого, висновки, про які і не згадувалось)))) Якщо Вам щось десь здається, ну думаю Ви знаєте, що робити...

Я ж говорю про суд нормальний для мене))))

А хочете Ви того чи ні, а судова практика, судами таки да враховується, ну і звичайно НЕ ЧЕРЕЗ ТЕ, ЩО Я ПОСЛАВСЯ НА ЯКЕСЬ РІШЕННЯ, а виключно через те, що на те вона і практика (ну не говорю я про судові преценденти і джерела права). Так воно є, а Ви хоч головою об стіну бийтесь, нічого це не змінить.

І не по темі, якщо у Вас якісь особисті проблеми і Ви починаєте переходити на особистості, я пораджу Вам пошукати інші місця для виливання Вашого негативу, на Ваш рівень опускатись не буду, ну якось негарно це)))))

Непогоджуєтесь обгрунтуйте свою позицію нормально.

Не бачу необхідності продовжувати дискусію, бо дискусії не виходить, нажаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму лише людина, яка впевнена що одне судове рішення може бути джерелом права для іншого судового рішення може написати що саме після посилання на певне рішення суд прийме аналогічне першому. Певно все-таки юрист з юрфаку СНУ... пічалька.

Я ж говорю про суд нормальний для мене))))

Аааа... сорі ... то ми говоримо про різні речі, ви про свій суд, а ми про УКРАЇНСЬКІ СУДИ... тоді все зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так, нарешті, ви помітили, я трактую закон так як мені вигідно в даній ситуації, бо я свідомо зайняв таку позицію, і буду її доводити, хоча в дійсності, як пересічний громадянин я з нею можу і не погоджуватись. Коли мені дадуть завдання відстоювати позицію згідно з якою я на 150% неправий, я буду відстоювати цю позицію бо я отримав таку вказівку.

істиний українець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж говорю про суд нормальний для мене))))

А нормальний суд це де? На Марсі? Чи нормальний суд лише той який виносить рішення на твою користь, а всі інші - каки?

І не по темі, якщо у Вас якісь особисті проблеми і Ви починаєте переходити на особистості, я пораджу Вам пошукати інші місця для виливання Вашого негативу, на Ваш рівень опускатись не буду, ну якось негарно це)))))

О так, висловити здогад що не дуже кваліфікований юрист судячи з цієї кваліфікації вчився на відверто слабкому факультеті (не знаю як зараз але 7-8 років назад цей факультет не мав жодного професора і запрошував іногородніх, відповідно не мав змоги випускати спеціалістів та магістрів) це дуже низько і не достойно.

Не бачу необхідності продовжувати дискусію, бо дискусії не виходить, нажаль.

Слів защітан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була аналогічна ситуація на Розетці, також з ноутбуком! Гроші повернули десь через місяць з горем пополам))) не повернули тільки доставку!

Аналогічна повністю? Була встановлена ОС і потім виявлений недолік? При отриманні товар перевіряли? Опишіть Вашу ситуацію. Чим більше інформації про такі випадки тим потім зрозуміліше що робити в таких випадках, а головне - що робити щоб у такі випадки не потрапляти.

Так, був дефект тачпада. Жінка не побачила так, як було темно (доставили додому). Я установив Віндовс 7, оскільки точно взнав, що гарантійне обслуговування не поширюється на програмне забезпечення (в т.ч. ОС)!!! Також казали, що вже його відремонтували, висилають назад т.д. і т.п.), але вкінці відіслали гроші (крім доставки)! Ви маєте повне право на повернення грошей за ноутбук!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На юзера VadimM прийшла скарга за перехід на особистості в цьому пості:

Дав 1 день РО.

Сподіваюся, надалі в темі буде конструктив, заснований на знаннях і досвіді, а не на здогадках і емоціях.

Певно все-таки юрист з юрфаку СНУ... пічалька.

Багато хто, в т.ч. я закінчували цей факультет. Якщо є якісь претензії до фахового рівня юристів звідти - ласкаво прошу в інший топік чи в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Щоб не створювати окрему тему.... (Потрібну не знайшов)

Ось такий (фото) "пісочок" для котиків перетворюється при намоканні (сеча котяча), фактично, на пластилін, який почистити і відмити вкрай важко, зате "запах" він зберігає чудово!

post-5266-0-57176700-1366371604_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Народ, підкажіть! Замовив телефон на Розетці, на НП візуально оглянув товар і забрав. На жаль телефон по ряду причин не підійшов. Саме образливе те, що встиг нанести маленьку подряпину на задню кришку. Менеджер розетки відписала таке 

Цитувати
На жаль, повернення товару неможливе, так як товар не відповідає товарному вигляду.
 
Для отримання більш детальної інформації Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами сервісного відділу за телефоном: (044) 502-8447. Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання

Як би розумію що в цій ситуації все ясно, але може є якісь спосіб повернути кошти, можливо не повну  суму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минуту назад, VojinSvitla сказал:

Народ, підкажіть! Замовив телефон на Розетці, на НП візуально оглянув товар і забрав. На жаль телефон по ряду причин не підійшов. Саме образливе те, що встиг нанести маленьку подряпину на задню кришку. Менеджер розетки відписала таке 

Як би розумію що в цій ситуації все ясно, але може є якісь спосіб повернути кошти, можливо не повну  суму?

Тільки з "доброї волі" Розетки. Спробуй пояснити менеджерам обставини детальніше, але шансів на повернення мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, vaz75 сказано:

Тільки з "доброї волі" Розетки. Спробуй пояснити менеджерам обставини детальніше, але шансів на повернення мало.

Я так і думав. Ладно, спробую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку ще є відділення розетки? Бо на офсайті нічого не не написано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, vaz75 сказано:

Тут і не було, був лише пункт доставки

Ясно, дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VojinSvitla, підозрюю що ти б відмовився від трішки-трішки б/в телефону з подряпинкою якщо заплатив за новий. От і інші теж відмовляться. Тому продавцеві він не потрібен бо це вже не добра воля а якась само-підстава виходить. Найлогічніше то самому продати його комусь дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На розетці є (принаймні, була) рубрика з уціненими товарами. Отже, звідкись вони беруться. Щоправда, більшість уцінених товарів були через пошкоджену упаковку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, VojinSvitla сказано:

В Луцьку ще є відділення розетки? Бо на офсайті нічого не не написано?

 

А що за модель така? купи задню китайську кришку за паро грн в нас на ринку (нову) і верни ту мобілу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви думаєте експерти на розетці не відрізнять оригінальної пласмаси від китайської? і не факт що китайська стане ідеальнобез люфту і зазорів

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Соромітник сказано:

Найлогічніше то самому продати його комусь дешевше.

Я думав про це. Діло в тому що телефон досить специфічний, не кожному такий треба.

 

1 година тому, Zalepok44 сказано:

 

А що за модель така? купи задню китайську кришку за паро грн в нас на ринку (нову) і верни ту мобілу.

Не варіант, ось цей апарат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, VojinSvitla said:

Я думав про це. Діло в тому що телефон досить специфічний, не кожному такий треба.

 

Не варіант, ось цей апарат

Ем, а "нанесли маленьку подряпинку" часом не в ході польових випробувань цього дива техніки? Ну там викинути з 3го поверха чи переїхати машиною :)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, yu2007 сказал:

Ем, а "нанесли маленьку подряпинку" часом не в ході польових випробувань цього дива техніки? Ну там викинути з 3го поверха чи переїхати машиною :)  

"Випав з рук" - підходить такий варіант?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ем, а "нанесли маленьку подряпинку" часом не в ході польових випробувань цього дива техніки? Ну там викинути з 3го поверха чи переїхати машиною :)  

Так, саме маленьку

vlyxfVwhr1I.jpg

Це єдина подряпина

 

IMG_4647.JPG

IMG_4648.JPG

IMG_4651.JPG

IMG_4653.JPG

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, vaz75 сказано:

"Випав з рук" - підходить такий варіант?

Якби випав, було б менш образливо, не вдало відкрив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розетка - просто торгова площадка (і там партії такого г..на іноді пхають), не скажу, що все хренове, товари різні , а повторюсь - ТОРГОВА ПЛОЩАДКА (те саме олх, тільки в глобальних масштабах).

Хтось по гарантії щось пробував там вибити?

Мав історію. Тіло (супер пупер навігатор з телефоном) вмерло на очах (стоячи на підставці біля руля) через тиждень роботи. Просто потухло і більше не включилось. Менеджер Розетки кошти повертати відмовився, запевнив, що все поремонтують. Відправив. Через два тижні запевнили, що все гут, поремонтували, працює і прислали назад. В Червоноград (якого х....)? Ще тиждень і чудо- апарат в Луцьку. Отримав, відкрив коробку. Тіло як не вмикалось, так і не вмикається. По мікровинтиках (дивились через лупу) побачив, що тіло навіть не розбирали. В той же день після суперечок з менеджером і знову відправив. Ще через тиждень повідомили, що апарат просто залитий водою ("з нього просто рікою лилося" - зі слів "майстра" - що абсолютно неможливо - те, що апарат ніби залитий мали б побачити ще першого разу! ). Гроші повернути відмовились, мотивуючи, що "пройшло більше трьох тижнів з моменту покупки" :0016:. Далі поїздка у Київ, особиста зустріч, безліч відмов і відмазок. Неробочий апарат на руках - гроші в Розетки.

Це якщо дуууже коротко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...