Перейти до змісту

Захист прав споживача


SaniaM

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Opel75 сказано:

Розетка - просто торгова площадка (і там партії такого г..на іноді пхають), не скажу, що все хренове, товари різні , а повторюсь - ТОРГОВА ПЛОЩАДКА (те саме олх, тільки в глобальних масштабах).

Хтось по гарантії щось пробував там вибити?

 

У мене була трохи інакше було. Купив фена (270 грн) на Розетці, гарантія 2 роки, але за 5 місяців перестав працювати один з режимів, у Луцьку в сервісному центрі ремонтувати не взяли,  так як цей товар підлягає обміну у місці продажу. Відправив по гарантії у Розетку, за якийсь час передзвонили і повідомили, що повертають гроші, на що я сказав, що мені потрібен подібний товар. Жіночка відповіла, що мій фен і інша модель йдуть по різних рахунках, тому я можу замовити товар, але оплачую його, а за мій повертають гроші. Я відмовився купувати новий, на інший день мені повернули гроші, але після цього Приветбанк якогось хера заблокував мою картку, декілька днів не міг розблокувати.

  Ще через трохи подзвонила з Розетки дівчина, з якою спочатку переписувався про повернення і повідомила, що такий самий фен знову у продажі, але за ціною на 100 грн дорожче, я відмовився, вирішив куплю тут.

 На сайті Розетки написав відгук про товар, і все, що думаю про маркетологів магазину..:)  За два дні мій відгук потерли. Знову передзвонила дівчина з Розетки, довго оправдовувалась, що товар не завжди є на складі і т.д. запропонувала цей фен за ціною, що я купував (270 грн), лише оплачу доставку. Ось тепер я погодився :) 

 Як кажуть, стукайте, і вами відчинять.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...