Перейти до змісту

До холостяків: які вареники обираєте?


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Нечасто, але доводиться раз в місяць купувати напівфабрикати у вигляді морожених вареників. І майже щоразу трапляється така фігня, що вареник тільки в воду опустився - вже за дві хвилини на ньому тріщини:

2012121809.jpg

Хто знає, вареники якого виробника не грішать розварюванням? :)

Варіант "женись!" не пропонувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нечасто, але доводиться раз в місяць купувати напівфабрикати у вигляді морожених вареників. І майже щоразу трапляється така фігня, що вареник тільки в воду опустився - вже за дві хвилини на ньому тріщини:

2012121809.jpg

Хто знає, вареники якого виробника не грішать розварюванням? :)

Варіант "женись!" не пропонувати...

чесно як попаде. було що пробував пару раз одну і туж фірму, то одні нормально інші розварюєтся))

пробуй сам ліпити)) цікавож)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про пельмешки скажу:

"белый медведь" вроде, или "большой медведь" - покупал в сильпо оокло варшавки, правда 900 гр - 49,00грн, но по вкусовым больше понравились из там-тама, по 3,50грн за 100 гр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий одружений і купляють вони вареникі (різні) пілімені в однієї жінки каже що супер. що по скількиі де ту жінку шукати я не знаю!П.С Отве до холостяків: які вареникі обираєте? я обираю жіночі вареникі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в магазині від Тростянця, який знаходиться по пр.Грушевського, навпроти роддому-обласної лікарні (та не тільки...їхніх точок по Луцьку вроді пару штук) продаються пельмені тростянецькі - власного виробництва - по 29 грн./кг. та вареники власного виробництва - десь по 15 грн/кг.)

так народ їх розгрібає моментально - дуже смачні..і не розварюються)

сам їх частенбко купую...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант "женись!" не пропонувати...

А варіант "сам навчись робити" ? :) Я пельмені робив, вареники робив та чебуреки (останніми, рецептом ділилася sweetlena). Тільки не кажи - "прийди та наробимо(иш) вареників".

А-Тос давно спаскуджена марка. Як варіант - власне виробництво "Там-Там"-у. Купували їхні голубці (от їх не пробував ще робити..) то навіть смачні. І не розкипають. Головне добре заправити (томатна паста та сметана, ну і пасерована морква з цибулею).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопак , той що на Театральному .

Років 2 брав там вареники з "картоплею і сиром" і "сиром солодким " та пельмені , власне виробництво . Останній раз брав літом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант "навчитися" не підходить. Тому що я не є великим шанувальником вареників, і вчуся готувати лише те, що сам дуже полюбляю. А напівфабрикатні вареники потрібні, коли немає багато часу на приготування їжі, і це найменше зло з усіх можливих напівфабрикатів. Тому що-що, а вареники я ліпити точно не планую - краще суші накручу, це в мене ліпше виходить :)

я обираю жіночі вареникі.

А я з картоплею :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насправді суть в тому, щоб їх зробити і вони собі десь в морозилці валялися (лежали). Щоб потім РАЗ і вкинув у воду і все - готово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліплю сам. Підтримую Zhenya, зліпив, і закинув в морозилку. Пробував колись напівфабрикатні вареники, крохмальний слиз замість картоплі, охота їх купляти зникла мабуть назавжди.

Борошно роблю за таким рецептом:

Пшеничне борошно – 500 г

Яйця – 2 шт.

Олія – 1 ст. ложка

Вода – 200 г

Сіль – 1/2 ч. ложки

Висипати борошно, зробити ямку, влити воду, сіль, олію, яйця, і вимішувати, підбираючи борошно з усіх боків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант "навчитися" не підходить. Тому що я не є великим шанувальником вареників, і вчуся готувати лише те, що сам дуже полюбляю. А напівфабрикатні вареники потрібні, коли немає багато часу на приготування їжі, і це найменше зло з усіх можливих напівфабрикатів. Тому що-що, а вареники я ліпити точно не планую - краще суші накручу, це в мене ліпше виходить :)

я обираю жіночі вареникі.

А я з картоплею :)

Ну це і так ясно...... бо якби вибирав жіночі вареникі то цієї теми не булоб.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема терпіння готувати будь-що, а тут радите "зліпи сам". Танунах!

Раніше купував, що попадеться, смаки сильно не відрізнялись (да, я не гурман). З часом почались проблеми зі шлунком з таким харчуванням. Зрозумів, що треба змінювати свої погляди на кухню, треба щось готувати нормальне. Знайшов найоптимальніший варіант - женитись! :_31: Так і зробив! :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З часом почались проблеми зі шлунком з таким харчуванням. Зрозумів, що треба змінювати свої погляди на кухню, треба щось готувати нормальне. Знайшов найоптимальніший варіант - женитись! :_31: Так і зробив! :_07:

Прально! Краще язва збоку на подушці, ніж у шлунку! :)

Жіночки, я жартую ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопак , той що на Театральному .

Років 2 брав там вареники з "картоплею і сиром" і "сиром солодким " та пельмені , власне виробництво . Останній раз брав літом

Не лише у тому Вопаці.Раніше регулярно брали власного виробництва Вопак. Вони з картоплею - смачні, та і розвалюються мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

#Раджу спробувати вареники з картоплею "Добра кухня" (Ковель).

В нас продаються в Хутірці на Перемоги-Грибоєдова, в "Нашій рябі" (?) на Грушевського перед Грабінскі. Купую тільки з картоплею, але там є і з картоплею і грибами, з картоплею і шкварками тощо. Також вони ліплять пельмені (шось я їх не розпробував, але їх є видів 5, то мо просто не мої були :) ), бендерики, чебуреки тощо.

+1 за Тростянецькі магазини

В Тростянецьких вареників вже дууууууже давно не бачив.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сьогодні купувала вареники з картоплею в Салюті на пр-ті Грушевського. Їхнє власне виробництво. Не розварюються, начинки багато. Досить смачно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо зацікавить - можу дати номер тел. дуже хорошої господині, яка ліпить на замовлення. Смачно та не дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо зацікавить - можу дати номер тел. дуже хорошої господині, яка ліпить на замовлення. Смачно та не дорого.

Галинкас +1, беру в тої господині регулярно. Поки нарікань не було. Дякую, що познайомила...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо зацікавить - можу дати номер тел. дуже хорошої господині, яка ліпить на замовлення. Смачно та не дорого.

Прошу озвучити номер телефону тієї господині. Варенички дуже полюбляю ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Вареники ТМ "Геркулес" - найсмачніші з тих, що доводилось їсти

А ти сама не можеш наліпити що купуєш хімію??))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...