Перейти до змісту

У якому віці краще здати дитину в школу


ocean

Рекомендовані повідомлення

Хочеться почути відгуки, чи варто дитині іти в перший клас в неповних 6років? Як краще зробити для дитини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все залежить від самої дитини, її розвитку і здатності сприймати навчальний матеріал. Це має визначати психолог і Ви.

Бачила приклади коли йшли і в неповних 6 і успішно навчались, а бувають випадки, що і в повних 6 дитині важко.

По сину бачила, що йому і в 6 рано було, а по дочці бачу, що в 6 буде не так важко.

За звичай, дівчатам дається легше, за моїми спостереженнями.

Особисто я проти введеної системи з 6-ти років, це створює багато труднощів для батьків з організацією навчання і навантаження на дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проти: 5 років - це ляльки-машинки-біганина, навіщо забирати рік дитинства, в теперішніх дітей воно і так коротке; дитина буде (імовірно) найменшою в класі - наслідки можуть різні бути, негативні теж.

Разом із сином в класі вчиться переросток, що пішов у 7 в школу - успішно вчиться, в колективі адаптований, копмлексів щодо "второгодніка" немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, все залежить від розвитку самої дитини. Підтримую Ласку - є діти, яким в 6 "вже-давно-пора", а є, яким в 7 "во-во-тіки-час-прийшов".

Це Ви повинні самі відчувати, як Ваша дитина сприймає інформацію, чи вистачає їй "усідчівості", чи витримає навчальний день в школі і т.д.

Моїй старшій виповнювалось 6 в листопаді (вчора ДН ;)), тобто також мало бути на 1 вересня або неповних шість, або на наступний рік вже під 7... Ми майже не вагалися і зачекали наступного року. Вчиться гарно, з однокласниками товаришує, тобто все нормально.

Моїй меньшій 6 виповнювалось в липні і в вересні ми з задоволенням віддали її в школу, бо бачили, як вона тягнеться вчитись біля старшої сестри. Вона вже вміла читати. То для чого було ще муторити її рік вдома. І не прогадали - вчиться нормально і з задоволенням вже четвертий рік :)

А є діти, яким явно ще не до школи. Я не хочу сказати, що вони якість дауни, загальмовані чи відсталі... Ні. Просто кожна дитина має свій момент розвитку. Дитинка може бути і кмітлива, і активна, але може ще не розуміти, що вже є якась відповідальність, що потрібно просидіти урок не заважаючи іншим, і т.ін. А може й просто важко сприймати процес навчання, тобто її ще потрібно трішки підготувати до школи, дати їй дорости...

Але в неповних 6 - це явно перебор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене діти "зимові" і ще не доросли до школи. Але вже настроєна на те, щоб хоч якось в міру своїх можливостей продовжити їм дитинство. Ми переважно йшли всі в школу в 7+ і ніякого дискомфорту зараз ніхто не відчуває. Розумію, що часи змінились, але планую здати своїх діток в школу в майже 7 років (6р.9міс), бо повністю згідна з тим, що

неповних 6 - це явно перебор
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо 5-ти, то зрозуміло, що рано. Але ТС турбує питання неповних 6. Діти з датою народження до жовтня включно, здається, попадають під "призов", тобто психолог може дати добро. Тут постає уже вибір батьків. Часто буває так, що така дитина випускається з садочка і лишати ще на рік з новими вихователями і дітьми, це теж свого роду стрес.

Я поставала перед таким вибором, хоч синові було повних 6 років, але садочок, та ще й новий колектив ним відкидався, а лишати вдома не було з ким.

І до речі, бачила непоодинокі випадки, що і з 6 роками серед навчального року забирали і 7 приводили знову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 7-ми, +/-пару місяців

дитині буде значно легше освоювати науку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої друзі віддали сина в неповних 6. Вчиться гарно, старається. Вже у третьому класі. Але дійсно це дуже індивідуально. Порадьтеся з кимось "зі сторони" - якщо дитина ходить в садок, варто поговорити з вихователями і садочковим психологом. Якщо в маленьку школу - з вчителями там. Все таки в них досвіду більше і вони можуть порівняти вашу дитину з іншими і оцінити рівень її соціалізації.

Якщо дитина готова до школи, не варто боятись її віддавати туди. Там в першому класі ще вистачає ігор на уроках, та і уроки перших пів року тривають максимум до 11 години.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене син пішов майже в 7 (жовтневий), я бачила, що дитина була зовсім неготова у 6 до школи. Не було уваги,

концентрації, зібраності. Обрали маленьку школу, де навантаження невеликі і дитина вже буде мати уявлення, як це:

сидіти за партою, слухати вчителя, працювати на уроці.

Проте є такі дітки, до речі, переважно дійсно дівчатка, яким буде просто нудно сидіти вдома, чи в садочку. Вони цілком

готові до навчання. Єдине, що цьогорічна програма перешого класу вже ускладнена і треба бути готовим до цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если ваш ребенок не вундеркинд, то куда вам спешить?

Лучше отдать с 6-ти лет в "шестилетку", либо в обычную с 7-ми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А загалом, часто чую, що мами мусять звільнятися, брати відпустки за свій рахунок, щоб забирати дитину, годувати, покласти на денний сон, робити уроки в 1-му класі, постійно згадую приказку:

Дети, запомните! Кофе и Виски - это он. Оно - это говно и Министерство образования!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки ви вирішуєте, ви ж знаєте свою дитину найкраще. Поговоріть з вихователями в садочку, як дитина поводить себе на заняттях. Але я так розумію, що у вас постає питання йти в школу в 2013 або в 2014 році. Це ще майже рік попереду. Ще дитина досить багато навчиться і подоросліша. за цей час. Моєму старшому в грудні буде 6, але він вже рік як вміє читати по дорослому, писати, додавати, віднімати і багато чого іншого. Але в школу не пішов, бо не попадав по віку, та ми й не намагалися туди попасти. Ще хай трохи пограється в садочку і вдома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я пішов у 5 років)))

10 вересня д.н. стало 6. Зараз ні каплі не жалкую,адже дитина добре все схоплює доки маленька.

Погоджуюсь с попереднім постом, від вас залежить, чи ваша дитина готова чи ні. ЗІ мною займалась бабуля повсякденно. З особистих досягнень можу відзначити, що табличку множення я знав до школи.

Вибір за вами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як пояснити дитині що треба вчитись добре? Включиш телевізор, депутати три слова грамотно не можуть зв'язати, половина з них взагалі школу закінчили аби як.

Нас то в садочку вчили всьому, і в школу хто пішов з мого "потоку" то всі вміли читати не по складм, вміли рахувати, навіть вишивати вчили.

А так думаю 7 років це оптимальний варінт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як пояснити дитині що треба вчитись добре?

Особистий приклад і поменше телевізорів. Для дитини в такому віці батьки - найбільший авторитет \якщо не упустили нічого раніше\

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назва теми супер...

Дуже багато залежить від вчительки, ну і від класу.

Хоча моя думка, що в неповних 6 рано, варто йти в неповних 7 і далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навыки - это далеко не все, что необходимо. Умение читать и писать, знание языков не показатель, что ребенок готов к Школе. О готовности вам должен сказать психолог.

У меня есть пример из жизни. Девочка-вундеркинд, феноменальная память, художественный талант, в 1.5 года знала политическую карту мира на память, все страны.

Естественно мама сдала ее в обычную школу в 6 лет. Она была неусидчива, рассеяна. Учителя маялись. Хоть она и вросла, втянулась со временем, общая мотивированность у нее не созрела, а с годами вовсе атрофировалась. Оценки были хорошие. После школы поступила в один ВУЗ, кое-как дотянули год, отчислили. И так три раза в три разных ВУЗа. Поступала без труда, а учиться воли нет. Девченке уже за 20-ть. Отлично ориентируется в новых технологиях, владеет языками, английским, японским, талантливо рисует. Но выучиться не может, подрабатывает по случаю, часто меняет работы, или совсем без работы сидит.

К любой деятельности должна сформироваться внутренняя мотивация, тогда она пойдет на пользу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, якби в школі вчителі не давали б спуку дітям, питали би кожного на кожному уроці, і самі вчителі любили свої предмети, то зі школи пам'ятаються вчителі тільки ті, які іпали на кожному уроці.

І від батьків теж залежить, якщо батькі нормально з дитиною по займаються, без криків по типу "ти що олень, як ти таке не розумієш", нехай спочатку 1000 разів пояснять що й куди, то далі проблем з навчанням в дити точно не буде.

А якщо віддавати дитину в 5 років, чи 6, нехай в дитини буде дитинство, а то в основному батьки хочуть похизуватися, мол мій (моя) пішов в 5 років, от дивіться яка розумна дитина, а ваш бовдур по в 7 пішов.

І якщо ви мріяли все життя грати на скрипці, то це ще не значить що ваша дитина буде на ній грати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, якби в школі вчителі не давали б спуку дітям;

які іпали на кожному уроці.

Интересное у вас, наверно, было школьное детство

Дичайше извиняйсь за оффтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як пояснити дитині що треба вчитись добре? Включиш телевізор, депутати три слова грамотно не можуть зв'язати, половина з них взагалі школу закінчили аби як.

На таких примерах тоже можно учить. Я своих учила, что не все взрослые поступают разумно. А чтобы не делать таких глупостей, надо учиться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було нормально, бо знав що будуть питати точно і халява не пройде, і тому ще більш завзятіше приходилось вчити предмет. Тому вдячний тим вчителям які вимагали більше, і занижували спеціально оцінку щоб було, ще більше стимулу вчитись.

Дитина не розуміє, що їй це треба, і потім пригодиться, а це тільки розуміє коли закічнує школу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я посміявся з слова "здати" дитину в школу, вона що товар? А так я сам пішов в 5 років в школу, вчилося нормально,дискомфорту не було, заекономив майже рік життя, в університет вступав коли було 16 і "не жалуюсь" як кажуть. Своїх дітей не маю(ранувато), але якшо мав би то "здавби".

Доречі "здати" мене в школу сам попросив у мами, тобто мені самому цікаво було піти, а так можна й в дитини запитати чи вона хоче цього, звісно якщо розуміє що таке школа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...