Перейти до змісту

У якому віці краще здати дитину в школу


ocean

Рекомендовані повідомлення

чим раніше тим краще) Мене в 6 віддали, дякую Богу що для мене весь цей жах цього року кінчиться і вже поступлю у ВУЗ :) Або армію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поступала без труда, а учиться воли нет. Девченке уже за 20-ть. Отлично ориентируется в новых технологиях, владеет языками, английским, японским, талантливо рисует. Но выучиться не может, подрабатывает по случаю, часто меняет работы, или совсем без работы сидит.

К любой деятельности должна сформироваться внутренняя мотивация, тогда она пойдет на пользу.

Заміж їй тра і дітей пару-трійко і все стане на свої місця.

по темі.Якщо дитина вже вміє читати,писати тощо,нормально адаптується в колективі і має посидючисть,то в принципі варто вже йти до школи,бо потім ще через рік вона буде вундеркіндом в першому класі і їй буде нецікаво на заняттях.Але я свою планую вести до школи в неповних 7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заміж їй тра і дітей пару-трійко і все стане на свої місця.

Бедные девченки. Других советов не дождуться. А если "взамуж" - это не ее? Если она больше пользы себе и людям принесла б, реализовав СВОЙ потенциал.

В данном случае этой девочке "замуж" не светит еще долго, потому что не желает и, потому что слишком умная. Ваш брат этого не любит. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я посміявся з слова "здати" дитину в школу, вона що товар? А так я сам пішов в 5 років в школу, вчилося нормально,дискомфорту не було, заекономив майже рік життя, в університет вступав коли було 16 і "не жалуюсь" як кажуть. ...

:) ну, "заекономив рік життя", чи навпаки, "викреслив рік дитинства" - це тобі ще ранувато судити, я так розумію ;)

От ще трохи підростеш, заведеш (тут можеш теж сміятися) дітей, з'являться внуки - от тільки тоді ти зможеш оцінити про вартість і вагу якогось конкретного етапу свого життя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В свій час пішов у луцьку шестирічку, відучився там рік і 2 місяці, переїхали в сільську місцевість де в 7 років в другий клас не беруть. Поскандалив троха дома що "залишився на другий рік" і пішов знову в перший. Однокласники ще читали по складам а я вже вивчив той текст на пам"ять і коли мене запитували без букваря розказував з пам"яті. Через 2 роки повернулися в місто і потрапив я в третій клас луцької школи... де урок математики починався із тренування під диктовку вчительки усно "23х14 чи 17х5" і так далі (з інтервалом в секунд 10) на швидкість із записом відповідей в зошит і подальшою перевіркою. Звісно після сільської школи на таких уроках я "пагібав", хоча з часом навчився швидко рахувати в стовпчик. Та оскільки це було заборонено (ключове слово "усно") мене швидко "спалили".

Коротше це я до того що треба звертати увагу не тільки на те чи готова дитина йти в школу морально, але й в школу з яким ухилом віддаєте і чи це сільська школа чи міська.

Ніхто на форумі не скаже як буде краще для саме вашої дитини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неповних 6 - ще не страшно. На днях по ТСН показували, що в києві в неповних 5 вже віддають дітей в школу. Оце жесть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...