Перейти до змісту

Допоможіть вибрати холодильник


Ruslyk

Рекомендовані повідомлення

Виникла потреба придбати новий холодильник, око припало до 2-х моделей.. Підкажіть будь-ласка на чому остановити свій вибір, а то я в цьому не дуже... Або ж порадьте іншу модель

Вот холодильникі

SNAIGE RF 360-1801A

http://price.ua/snai...c594m83607.html

ATLANT XM-6021-031

http://store.atlant....-031-10122.html

Якщо обирати з цих двох моделей, краще взяти Atlant. Відносно гарантії 10 років, такий термін викликає сумніви, скоріше всього це гарантія на термін служби. Враховуючи ціни, що відшкодовує Atlant сервісним центрам за гарантійний ремонт, ніхто їх ремонтувати не буде. Крім того, компресори Atlant (фото пост # 17) зроблені на лінії Danfoss, яка не є досконалою, оскільки в ремонт попадають часто, переважно горить статор.

пост#18 Відносно Норда, то завод на даний час взагалі розпродує комплектуючі своїх холодильників окремо, оскільки їх продукцію дуже мало купують. Та й взагалі завод вже давно не працює на повну потужність. Хоча питання якості холодильниів Норд це наслідок, а причина непорозуміння Ландика та Ахметова.

пост #25 Щодо холодильника Bosch, уточніть модель. Можете подивитись: відгуки про холодильники Bosch

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо обирати з цих двох моделей, краще взяти Atlant. Відносно гарантії 10 років, такий термін викликає сумніви, скоріше всього це гарантія на термін служби.

а двома повідомлення вище прочитати не судьба? щоб не гадати, що викликає сумнів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо обирати з цих двох моделей, краще взяти Atlant. Відносно гарантії 10 років, такий термін викликає сумніви, скоріше всього це гарантія на термін служби.

а двома повідомлення вище прочитати не судьба? щоб не гадати, що викликає сумнів

Ніхто й не гадає. А сумніви викликає те, що хтось буде ремонтувати ці "акційні" холодильники.

Основна фраза: "сервісний центр уповноважений здійснювати перевірку наявності цих підстав та у разі невідповідності відмовити у проведенні гарантійного ремонту". Тобто, сервісний центр буде займатись не ремонтом, а пошуком підстав у його відмові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня Атлант. На вид такой же, 2-х камерный, 2-х компрессорный. Большой удобный холодильник , в целом довольный. Самый существенный недостаток плохо помещается 3-х литровая банка (надо раздвигать полки и места больше нет). На сервис особо не надейтесь – это тока маркетинг. Сервис. центр у нас находиться возле моста (5 школа)- Сейчас столкнуля со стиральной машиной Атлант – сказали привозите и ждите 3 недели запчасти. А проблема то – поменять подшибники . Прийдется делать самому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як правило, для холодильників Атлант, головне захистити мотор-компресор від перепадів напруги. Оскільки статор мотора Atlant містить одноразовий запобіжник, ось тут є фото запобіжника: компрессор холодильника Atlant TLY8.7KK.3

Тому рекомендується ставити захист від перепадів напруги. Якщо сказати точніше, то захист від перепадів з затримкою 10 хвилин, щоб встигав вирівнятись тиск в холодильній системі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сервис особо не надейтесь – это тока маркетинг. Сервис. центр у нас находиться возле моста (5 школа)- Сейчас столкнуля со стиральной машиной Атлант – сказали привозите и ждите 3 недели запчасти. А проблема то – поменять подшибники . Прийдется делать самому.

Я не знаю, можливо там сервіси на холодильники та пральні машинки різні, але по холодильниках - все ок. В мене теж двокомпресорний Атлант. Найбільший недолік - ну дуже бояться вони перепадів напруги, але зрештою їх боїться вся техніка. За 2,5 роки двічі доводилось звертатись в сервісний - "здох" компресор( спочатку в морозильній камері, потім в самому холодильнику) - але з такими перепадами в напрузі - нічого дивного. В обох випадках замінили на нові по гарантії протягом 7 днів. Навіть домовились, щоб не везти до них, а замінять вдома. ТОму від сервісу тільки позитив(як згадаю самсунговський, то просто небо і земля)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть домовились, щоб не везти до них, а замінять вдома.

Проведення газозварювальних робіт в житлових приміщеннях небезпечно, оскільки газозварювальна установка включає в себе кисневий балон. Про випадки вибухів балонів з киснем, думаю розповідати не потрібно. Як показує практика, від цього не застраховані навіть досвідчені майстри. Саме тому, кожного дня майстер розписується в журналі з техніки безпеки. Крім того, дихати газом, що виходить з системи не приємно та шкідливо для здоров"я.

Нажаль в наш час бажання клієнта переважує техніку безпеки на шальках терезів бізнесу.

Хоча, це власний вибір кожного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто що скаже за холодильники бош????

А что о них говорить, маслают себе десятилетиями. В недорогих ( относительно ) моделях ничего примечательного нет, обычный холодильник. Официальный ( Киевский ) бош много денег заработать хочет, потому цены на официальные модели загибают - мама не горюй. У контрабасистов цены получше, но с гарантией соответственно пролёт - обычно год дают.

Ruslyk, на картинке с сайта плохо видно, но вроде как у Атланта шуфлядки в морозильнике из решётки состоят? Если это так - не берите, намучаетесь.То мясо достать не возможно, пока всё не розморозишь, то протечёт что то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В обох випадках замінили на нові по гарантії протягом 7 днів. Навіть домовились, щоб не везти до них, а замінять вдома.

Взагалі то, ЗУ "Про захист прав споживачів" каже: п.5. ст 8.

Доставка великогабаритних товарів і товарів вагою понад п'ять кілограмів продавцю, виробнику (підприємству, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) та їх повернення споживачеві здійснюються за рахунок продавця, виробника (підприємства, що задовольняє вимоги споживача....)."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Питання до автора теми. Ви купили холодильник, якщо Атлант то напишіть будь ласка, як він вам і де купували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Трішки апну тему, потрібно вибрати холодильник, а пройшло 1,5 року від моменту створення теми, то хто що порадить на даний час ?

Вимоги: якісна морозильна камера з трьома ящиками ну і звичайно не захмарна ціна, бажано в межах 6-6,5 тис.

ЗИ. ну хоча б бренд, на який в першу чергу придивитись, з яким менше проблем з сервісом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще один ключовий фактор - ширина (стандартний, вузький, side-by-side). Ви до якого придивляєтесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибирав собі вузький, тому нічого не пораджу.

Визначіться ще чи потрібна Вам система No Frost.

Порівнював моделі тут:

http://bt.rozetka.com.ua/refrigerators/c80125/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

No Frost напевно не хочу. Ну то яка різниця вузький чи широкий, це ж питання більше ергономіки і об"єму. А мене цікавить скоріше технічна сторона питання, які є підводні камені, "вузькі місця", на що варто звернути увагу, за що варто доплатити, а що без толку. От скоріше в такому ракурсі. Бо трохи немає часу ті всі технології вивчати і аналізувати, то можна тижнями сидіти читати і так і не дійти висновку :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собі визначив наступні пріорітети:

1. Ергономність.

2. Надійність.

3. Рівень шуму.

Взяв без НоФросту (впливає на шум, додає в ціні).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навряд чи мій вибір Вам допоможе. Я розглядав виключно вузькі холодильники. Таким чином, відразу значно обмежив свій вибір. У Вас же - широченний простір ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дик в тому то й справа, що занадто широкий простір вганяє просто в ступор :) Навіть якщо приблизно обмежити параметри, то виходить 100 моделей і мінімум 5 брендів :0157:

Казали в Фокстроті по акції зараз стоїть ось такий BOSCH, от думаю чи вартий уваги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То що, так ніхто нічого і не порадить ? :( Ну тоді може в когось отакий вдома стоїть SAMSUNG RL48 ? В цілому він приглянувся мені, але багато читаю відгуків жаліються що дуже шумний, а це не дуже радує :( Мені звичайно в одній кімнаті з ним не спати, але все ж таки, дехто пише що навіть будучи на кухні годину починає на голову давити, то справді може бути настільки все погано ? :_09:

Як альтернатива йому придивився на такий SAMSUNG RB31, ніби по відгукам суттєво тихіший має бути, але він значно менше подобається по внутрішній начинці і розміщенню полиць, по можливостям їх перестановки під свої потреби.... Ні в кого подібних моделей немає ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То що, так ніхто нічого і не порадить ? :( Ну тоді може в когось отакий вдома стоїть SAMSUNG RL48 ? В цілому він приглянувся мені, але багато читаю відгуків жаліються що дуже шумний, а це не дуже радує :( Мені звичайно в одній кімнаті з ним не спати, але все ж таки, дехто пише що навіть будучи на кухні годину починає на голову давити, то справді може бути настільки все погано ? :_09:

Як альтернатива йому придивився на такий SAMSUNG RB31, ніби по відгукам суттєво тихіший має бути, але він значно менше подобається по внутрішній начинці і розміщенню полиць, по можливостям їх перестановки під свої потреби.... Ні в кого подібних моделей немає ?

Досвідчений продавець продає так само, як творив Мікеланджело - беру камень и отсекаю все лишнее. Досвідчений покупець робить так само. Склади список необхідних функцій, характеристик, параметрів, брендів, яким довіряєш. Розстав їх в порядку пріорітетності, зайди, наприклад на розетку, і "відсікай" ті, що не вписуються в твій бюджет, не підходять, розмірами, не того кольору, не мають, наприклад, двох компресорів і т.д. В кращому випадку в тебе на виході залишиться 2-3 холодильники, а то й менше. Знайди магазин де вони є в наявності, прийди туди з дружиною і просто дай їй з них вибрати, все-таки це в її "кабінеті" він стоятиме і їй прийдеться ним займатися. І вона буде щаслива, що сама вибрала, ну і тебе тішитиме те, що ти знатимеш хто насправді зробив вибір.

Холодильники усі можуть видавати різні шуми, в мене ноуфростовий самсунг потріскує, інколи здається що в квартирі ще хтось є, вентиляторів не чути вже в коридорі, мамі купили не ноуфростовий, то попіскує-постогнує, як мала дитина. В багатьох інструкціях до холодильників вказують, про ці шуми і пояснюють, що це не є відхиленням в роботі, але хто ж їх читає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед Новим роком придбали на rozetka двокамерний холодильник SAMSUNG RB29FEJNDEF, з доставкою. Практично все влаштовує як то: працює тихо, не складний в користуванні і таке інше . Але є декілька мінусів( думка дружини),лише один лоток для яєць,( 6 "яйце-місць" :_02: + як що ставити банку ємністю в 3 літри, треба знімати поличку. А в загалі, ціна-якість відповідає,сучасний дизайн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед Новим роком придбали на rozetka двокамерний холодильник SAMSUNG RB29FEJNDEF, з доставкою. Практично все влаштовує як то: працює тихо, не складний в користуванні і таке інше . Але є декілька мінусів( думка дружини),лише один лоток для яєць,( 6 "яйце-місць" :_02: + як що ставити банку ємністю в 3 літри, треба знімати поличку. А в загалі, ціна-якість відповідає,сучасний дизайн.

Так, про це я і мав на увазі коли писав, що в RB31 мене трохи не влаштовує внутрішнє начиння (вони з вашим RB29 аналогічні, там різниця в пару см), боюсь аби потім не кусав ліктів що знову не вистачає місця :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...