Перейти до змісту

Куди зник Палиця?


viktor

Рекомендовані повідомлення

Ларозко в облраду зібрався, фонд створив, біг-бордів повно, цікаво де адреса того фонду - невже Директорія!?

Лазорко....

i8cfwuw3zj4n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • Відповідей 288
  • Створено
  • Остання відповідь

Як завжди: нічого не бачив, нічого не знаю.

http://www.volynnews..._falsyfikuvaly/

На питання, чи не прагне Палиця з'ясувати, хто фальсифікував його підпис, депутат відповів: «Мені нецікаво. Це ж уже не перший раз робиться. Ви журналісти - ви і з'ясовуйте». :0166:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як завжди: нічого не бачив, нічого не знаю.

http://www.volynnews..._falsyfikuvaly/

На питання, чи не прагне Палиця з'ясувати, хто фальсифікував його підпис, депутат відповів: «Мені нецікаво. Це ж уже не перший раз робиться. Ви журналісти - ви і з'ясовуйте». :0166:

ППЦ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як завжди: нічого не бачив, нічого не знаю.

http://www.volynnews..._falsyfikuvaly/

На питання, чи не прагне Палиця з'ясувати, хто фальсифікував його підпис, депутат відповів: «Мені нецікаво. Це ж уже не перший раз робиться. Ви журналісти - ви і з'ясовуйте». :0166:

ППЦ!!!

Іміджмейкери у відпустці. До виборів ще довго, то чого напрягатися культурою спілкування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігор Палиця пояснив "Дорогим депутатам", чому навчає дітей у Швейцарії

"Мажоритари" відвідали округ одного з найменш публічних депутатів Верховної Ради у Луцьку

Рубрика "Мажоритари" програми "Дорогі депутати" відвідала округ Ігоря Палиці – Луцьк – аби пересвідчитися, як працює нардеп.

У приймальні Палиці не було. Працівники кажуть, що депутат, а він є одним із неформальних членів парламентської більшості, бізнес-партнером Ігоря Коломойського – особисто прийомів не проводить. Консультації ведуть його помічники. За словами працівників приймальні, більшість людей звертаються з проханням про матеріальну допомогу. Гроші їм не видають – купують самі ліки або ж продукти харчування, залежно від потреб людей.

Міський голова Луцька Микола Романюк не приховує, що сподівається на лобістські – у позитивному сенсі – вміння Палиці.

"Ну, в принципі, так. Тому що це один із напрямків роботи народного деупатата... Те, що стосуться лобіювання інтересів певної територіальної громади – нічого поганого не бачу, кожен мажоритарник відстоює", – каже Романюк. При цьому мер не погодився з думкою, що це ставить муніципалітет "у принизливе становище".

Тим часом, "Дорогі депутаи" піймали Ігоря Палицю в Києві. Він заперечив, буцімто не проводить прийоми. "По-перше, коли я в місті, проводжу прийом. По-друге, повним ходом працює приймальня. І моя особиста думка – головне вирішити проблеми і питання, ставитися до цього з душею. Це роблять мої помічники, приймальня – я їхньою роботою задоволений", – запевнив Палиця.

Відповідаючи на питання про бізнес, Палиця назвав неправдою те, нібито він із Коломойським придбав готель у Відні за 3 мільйони євро. "Я бізнесом не займаюсь... Я читав ці публікації, але не купував ніякі готелі, це – дезінформація", – запевнив Ігор Палиця.

Також він заперечив інформацію, нібито живе у Швейцарії. "Моя родина – дружина і діти – мешкають у Швейцарії, мої діти там навчаються, дружина проживає разом із ними. Я не проживаю разом із ними, у мене нема швейцарського резидентства і нічого зі Швейцарією", – запевнив Палиця.

Депутат-бізнесмен вважає, що за кордоном його діти мають можливість отримати якісну освіту та знання мов. "Мені цікаво, щоб отримали освіту, узяли мови, закінчили туристичні коледжі, я їхню роботу бачу на Західній Україні, а саме – в Буковелі, для розвитку туризму", – зізнався депутат.

джерело: ТВі

http://tvi.ua/new/20...__ihorya_palyci

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Східноєвропейський університет розпочинає масштабні і дорогі проекти

22.05.2013 | Категорія: Волинь | Опубліковано: larysa

Kocan1-300x222.jpgВідбулася прес-конференція ректора СНІ імені Лесі Українки Ігоря Коцана, на якій він розповів про райдужні перспективи свого університету. Зокрема нині розпочалася робота над проектом з будівництва студентського містечка, яке виконуватиме функції науково-технологічного парку. За словами Ігоря Коцана, на його території будуть розташовані численні лабораторії, а потім під них підлаштують усю інфраструктуру. Науково-технологічний парк займатиме площу близько 100 тисяч метрів квадратних. Реалізувати цей проект у практичній площині реально за два роки. Але для цього потрібно 50 мільйонів доларів. Зрозуміло, що державний вуз потягнути таки капвкладень не в змозі. Усі витрати погодився взяти на себе голова наглядової ради СНУ народний депутат України Ігор Палиця.

Kocan-300x234.jpgОкрім цього є ще один амбітний проект. З подачі СНУ у Луцьку має з'явитися найсучасніший ботанічний сад на вулиці потебні на території 10 гектарів. Проектна документація готова, але знову ж таки питання у грошах, а потрібно приблизно 20 мільйонів євро. Десяту частину суми оплатить СНУ, решта коштів має надійти від партнерського вишу з Німеччини, який залучатиме для реалізації проекту гранти і спонсорські можливості.

Відео:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колишнім працівникам ДПЗ а нині безробітним буде де культурно провести час, каштани підсмажити можна - вже закуску купувати не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Палиця виявися найбільшим прогульником: він пропустив більше половини засідань парламенту – 19 з 33-х.

Окрім того, Палиця не подав жодного депутатського запиту, жоден з його законопроектів не став законом, жодного разу не виступив з трибуни.

Експерти назвали депутатів Ігоря Палицю та Юрія Савчука «найменш дієвими та активними у стінах парламенту», оцінюючи їх парламентську діяльність.

Палиця не відповів експертам ЦАВК про те, скільки він чи його помічники прийняли громадян, а також про те, скільки зустрічей з виборцями він провів.

Експерти не побачили у Палиці жодного лобістського заходу, здійсненого в інтересах виборців області.

Загалом серед п’яти депутатів, обраних в мажоритарних округах Волині, Ігор Палиця зайняв останнє місце за оцінками роботи дептіат за півроку роботи парламенту.

http://www.volynpost.com/news/15887-igor-palycia--najgirshyj-deputat-sered-volynian-mazhorytarnykiv--eksperty

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Моя родина – дружина і діти – мешкають у Швейцарії, мої діти там навчаються, дружина проживає разом із ними. "Мені цікаво, щоб отримали освіту, узяли мови, закінчили туристичні коледжі, я їхню роботу бачу на Західній Україні, а саме – в Буковелі, для розвитку туризму", – зізнався депутат.

Таки точно - закінчать Швейцарські вузи і підуть розвивати туризм в Україні... :0161:! !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...
  • 5 тижнів потому...

я не розумію... Здається, створена тема неактуальна і провалилась. Палиця нікуди не дівся і навіть навпаки, щось робить не дивлячись на скептичні і заздтрісні тявкання.

Я не зне знаю, звідки в нього гроші (та мені й на це плювати), але я бачу, що він щось робить! Робить те, що я можу побачити, помацати і навіть скористувати! І можуть скористувати мої діти!

Хтось може краще? вперед!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не розумію... Здається, створена тема неактуальна і провалилась. Палиця нікуди не дівся і навіть навпаки, щось робить не дивлячись на скептичні і заздтрісні тявкання.

Я не зне знаю, звідки в нього гроші (та мені й на це плювати), але я бачу, що він щось робить! Робить те, що я можу побачити, помацати і навіть скористувати! І можуть скористувати мої діти!

Хтось може краще? вперед!

Підтримую. Аби всі товстосуми так ділилися з містом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робить те, що я можу побачити, помацати і навіть скористувати!

Что-то мне кажеться, что народный депутат должен работать по-другому. Майданчики строить и помогать людям можно и без мандата.

А законодательной помощи, как от избранника, ни Луцк, ни Украина от Палицы ещё не видили.

Люди не понимают, что такие как Палица черпают свои багатства из нашего же кармана, а за подачки готовы его боготворить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди не понимают, что такие как Палица черпают свои багатства из нашего же кармана, а за подачки готовы его боготворить

всё мы понимаем, но он, хотя-бы, слышал о "таблице деления", в отличии от других, которые токо черпают :)

Да и что-то я не заметил, что-бы кто-то его боготворил...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да и что-то я не заметил, что-бы кто-то его боготворил...

volynnews.com можна вже перейменовувати в палицяньюз

піара over 146%

всі "неправильні" коменти труться за 0,01 секунди після появи на сайті

якось таке депутацтво-меценатство за кіло гречки...;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...