Перейти до змісту

Куди зник Палиця?


viktor

Рекомендовані повідомлення

всё мы понимаем, но он, хотя-бы, слышал о "таблице деления", в отличии от других, которые токо черпают :)

Його таблиця ділення зводиться до виділення пари гривень на задобрення лохторату та підготовки до наступних виборів, як і всіх інших народних пі...сів, яких є 450 штук. І поки ми не виживемо тих 450 дармоїдів, і вони не зрозуміють, що вони на роботі, а не в бізнесі, так і буде :)

Звичайно, краще щось ніж нічого... от тільки те щось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 288
  • Створено
  • Остання відповідь

Бо тут за таке не доплачуюють

А слався-цар-палиця ти-поставив-в-дворі-криву-гойдалку, якось не цікаво ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спілкувався з вчителями школи в якій вчився колись)) так вже хвалять палицю) такий добрий...і майданчик зробив і тренажерку і в буковель вчителів відправляв...золота людина) раз проголосував як треба, получив відкат і займається доброчинністю))

головний аргумент такий же як і тут. інші і цього не роблять для нас)) сміх викликає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то смійся. А мої діти мають і новий тренажерний майданчик, і нове футбольне поле. І я за нього не голосував і ніде не хвалив.

Я вас не розумію. Не робить нічого - поганий, робить хоч щось - взагалі мудак?!

Є такий мультик "Адажио", реакція натовпа там така ж (паралелі до головного героя я не проводжу, звичайно, Палиці до нього далеко)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, ти знаєш які повноваження у народного депутата, для чого їх взагалі вибирають?

Стаття 6. Діяльність народного депутата України у Верховній Раді України

Народний депутат у порядку, встановленому законом:

1) бере участь у засіданнях Верховної Ради України;

2) бере участь у роботі депутатських фракцій (груп);

3) бере участь у роботі комітетів, тимчасових спеціальних комісій, тимчасових слідчих комісій, утворених Верховною Радою України;

4) виконує доручення Верховної Ради України та її органів;

5) бере участь у роботі над законопроектами, іншими актами Верховної Ради України;

6) бере участь у парламентських слуханнях;

7) звертається із депутатським запитом або депутатським зверненням до Президента України, органів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, керівників інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також до керівників підприємств, установ та організацій, розташованих на території України, незалежно від їх підпорядкування і форм власності у порядку, передбаченому цим Законом і законом про регламент Верховної Ради України

Що ж робив наш гЕРОЙ? Дивимось на персональній сторінці на сайті ВРУ:

Реєстрація депутата за допомогою електронної системи - Присутній - 22 Відсутній - 31

Письмова реєстрація депутата- Письмова реєстрація: 21 Відсутній з невідомих причин: 31

Хронологія виступів депутата- 0

Депутатські запити- 0

Законотворча діяльність- 4 законопроекти, які не стали законами, та 10 поправок до 3 законів, з них враховано - 6.

Виходячи з того, що про людину варто судити по її поступках, то "пана" Палицю треба посадити на місце начальника департамента ЖКГ та начальника міськво, а не в народні депутати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

джеку аби добре було йому і його дітям, тобто позиція "моя хата скраю", як і в більшості українців.

п.с. не хотів нікого образити, сам такий :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, та мені все-одно де він сидить і як обзивається його посада. Головне, ЩО він для мене робить. Та все. Простий шкурний інтерес.

А те, що він як депутат недепутат, то це вже інша пісня.

З іншого боку, якщо його обрали, значить обрали. Неважливо, чим вони керувалися, але це їх вибір. Ми ж набагато більше дармоїдів щовиборів обираємо і толку з них взагалі ніякого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, замість того, щоб його спитати "що Ви зробили як народний депутат?", всі хвалять його благодійність. Ще питання: 1) Звідки кошти у благодійного фонду? 2) Чому він (Палиця) не виконує покладені на нього як народного депутата обов'язки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) я ж кажу, це вже інша пісня :)

Тоді тему потрібно перейменувати в "Куди зник Палиця-депутат?" чи "Куди зник Палиця як депутат?"

А ті запитання можна з однаковим результатом задавати будь-якому з тих, що сидять у ВР і будь-якому фонду. Тільки тим фондам ще й можна (і цікавіше) було б задавати запитання "а КУДИ ДІВАЮТЬСЯ з них кошти"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це напевно покоління.... рамки зняли а логіка залишилась...

чудово що він робить щось для нас. ЧУДОВО. тренажерного залу я не бачив в школі за всі 10 років навчання.

дивна мені сама логіка... правду кажуть що в українців пам"ять коротка)

є якась кількість людей в в владі яка тупо грабує народ, цинічно і безвідповідально. бреше в очі і краде далі) з того що привласнили кидають якісь огризки людям. і люди хвалять таких бо ж інші взагалі нічого не роблять..

Майданчик має будувати ДЕРЖАВА так само за наші гроші але офіційно. щоб я заплативши податки розумів що я плачу і гроші підуть на майданчик а не в карман комусь, кого потім будуть хвалити за те що за мої ж гроші він щось будує)

Думаю за голос за Азарова і російську як регіональну заплатили не мало)

Джек, мультик і палиця.... взагалі no comments :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джек, мультик і палиця.... взагалі no comments :_07:

чукча не читатель? чукча писатель?
... мультик "Адажио", реакція натовпа там така ж (паралелі до головного героя я не проводжу, звичайно, Палиці до нього далеко)

...ЧУДОВО. залу я не бачив в школі за всі 10 років навчання.

нічого не зрозумів :_31::_40:
...

Майданчик має будувати ДЕРЖАВА так само за наші гроші але офіційно.

так, має... ТІЛЬКИ НЕ БУДУЄ! А діти не чекають, вони ростуть!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вас не розумію. Не робить нічого - поганий, робить хоч щось - взагалі мудак?!

Просто те що він робить в цивілізованих країнах називається підкупом виборців ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

господи, ЯКИХ ВИБОРЦІВ?!?! ЙОГО ВЖЕ ДАВНО ВИБРАЛИ!!!

Він вже давно міг покласти "бальшой і толстий" на всіх виборців і займатись своїм бізнесом, але вирішив все ж троха відстьобувати!

До речі, ці виборці підкуповуються набагато дешевшими методами, що було доведено вже не одними виборами. Для чого було б так розпилятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

господи, ЯКИХ ВИБОРЦІВ?!?! ЙОГО ВЖЕ ДАВНО ВИБРАЛИ!!!

Та тих самих що через кілька років знову прийдуть на виборчі дільниці і знову будуть когось обирати :) ...

Він вже давно міг покласти "бальшой і толстий" на всіх виборців і займатись своїм бізнесом

Не сумніваюся що він так і робить :)

До речі, ці виборці підкуповуються набагато дешевшими методами, що було доведено вже не одними виборами.

Про ці дешевші методи хотілося б почути детальніше ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, ти знаєш які повноваження у народного депутата, для чого їх взагалі вибирають?

Що ж робив наш гЕРОЙ?

745e1c7-222222.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше б повернули пропорційну виборчу систему. Тоді Палиці буде глибоко начхати на все це благодійництво. Людина купить собі місце в списку партії УДАР й буде надалі лише нарощувати свої статки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IncvizitoR, а хіба є користь від тих, хто там протирає штани частіше?

Та й мені пофігу, скільки він там буває у ВР! Мова то не про те!

... бачу, ви вже давно забули, куди хилив ТС і переводите суперечку в інше русло (про депутатство)...

Ну то нагадаю:

Власне, а куди зник наш відомий "благодійник"? Вже 2 неділі ні слуху, ні духу від нього.

Зверну увагу - написане майже рік тому, з іронією. А іронія провалилась, бо він нікуди так і не дівся. Що робив - те й продовжує робити.

І якщо я раніше навіть не знав, хто він, і мені було якось побоку до нього, то тепер я його поважаю. Принаймні більше, ніж будь-кого з тієї решти дармоїдів... що у ВР, що в Луцькій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IncvizitoR, а хіба є користь від тих, хто там протирає штани частіше?

Ну якщо судити суто по околовиборчих подачках то навіть в Луцьку чимало вещдоків благодійної діяльності Чернецького, Єремєєва, Івахіва. Палиця в цьому не є унікальним.

Кожен депутат декларує якусь свою програму, саме її він має виконувати. Особисто я зараз не готовий згадати програму Палиці, може й він саме такі покращення й декларував як обирався.

Хоча те що він зробив по моїй особистій шкалі благ тягне на мера Луцька, для депутатства треба ще постаратися :_08:

і мені було якось побоку до нього, то тепер я його поважаю. Принаймні більше, ніж будь-кого з тієї решти дармоїдів... що у ВР, що в Луцькій.

Всі вони однакові, просто в когось піар вдаліший, тому й подобається. Всі ці околовиборчі подарунки ж робляться за людські гроші, або хитро в них вкрадені. І хіба що можна казати що окремі представники хоч діляться накраденим з громадою (мізерним процентом вкраденого)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то тепер я його поважаю. Принаймні більше, ніж будь-кого з тієї решти дармоїдів

Здогадуюсь, тих дармоїдів ти ні*єра не поважаєш, то палицю ти поважаєш чуть більше, ніж ні*єра :)

Обирати депутатів за принципом "хто більше наблагодійнічав" замість "хто більше написав законів" - тупо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обирати депутатів за принципом "хто більше наблагодійнічав" замість "хто більше написав законів" - тупо.

Ще трохи не те, додам: написав законів в інтересах виборця, проголосував за ті закони.

А то для Коломойських та Фірташів вони стільки пишуть законів шо паперу не вистачає, а соціальні на доопрацювання та в довгий ящик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здогадуюсь, тих дармоїдів ти ні*єра не поважаєш, то палицю ти поважаєш чуть більше, ніж ні*єра :)

В ТОЧКУ! :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то смійся. А мої діти мають і новий тренажерний майданчик, і нове футбольне поле. І я за нього не голосував і ніде не хвалив.

Я вас не розумію. Не робить нічого - поганий, робить хоч щось - взагалі мудак?!

Є такий мультик "Адажио", реакція натовпа там така ж (паралелі до головного героя я не проводжу, звичайно, Палиці до нього далеко)

А в нашого народу просто манія така - вибився в депутати (народні, міські, пофігу) - значить шишка! Значить треба пообсирати, бо ж він бляха має бабло, а ми не маємо (бо лошари попросту).

А те, що ті депутати щось там крутяться, виділяють бабліще на компи, буковелі, допомоги, дитсадки та школи та іншу лабуду - то пофіг.

Хто депутат - той поганий, і пофігу, яке у чувака прізвище. Отак людішки наші мислять.

В жодному разі нікого не хочу захищати, ібо а смисл? Сама б хотіла бути на місці будь-якого нардепа, хехе)))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, зрозумій, те на чому піариться Палиця повинна робити міська влада. І не як благодійність, а як свою повсякденну роботу. Просто у нас кілька поколінь привчені до того що влада може нічого не робити посилаючись чи то на відсутність коштів, чи ще на щось. Кілька наших останніх поколінь навіть не уявляють, що дитячі майданчики на наших подвірях, нові вікна в дитсадках чи компютери в сільських школах можуть зявлятися не завдяки "благодійнику" Палиці, а завдяки роботі місцевої влади. Тому люди замість того щоб щось вимагати від вдади чекають на когось, хто прийде і принесе їм благодать. Взагалі, мені розмови про те що Палиця там дитячий майданчик зробив, там ще щось, а в іншому місці ще щось нагадують розмови кріпосних про те який хороший у них барін ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

phantom, а яким боком те, що хтось щось має робити, стосується того, що хтось інший щось робить???

Міська влада має щось тобі зробити? Ну то створи тему про міську владу і її бездіяльність. Яким боком це стосується Палиці? Чи може він повинен НЕ робити, бо це робота міськради?

Ти намагаєшся стулити в одну купу теми, які абсолютно не стосуються одна одної.

І ще раз тобі повторю - ДІТИ РОСТУТЬ! І вони не можуть почекати, поки в міськраді прокинеться совість, чи там з'явиться сумлінний працівник. А тому добре, що є хоч хтось, що щось (на відміну від нас, клавіатурних філософів) для них робить в цій диб...ній країні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...