Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

розігрується якийсь приз на овер-овер-овер квотінг?

Ага, РО на тиждень. Хто збере більше скарг під повідомленням, той і переміг

Зберайте краще кришечки від пива, як ви PU лякати та офтопити любите звичайних користувачів. Про ''справедливих'' мінусаторів взагалі мовчу.

написав мені модератор

то в правилах пункт про оверквотінг є, але розмір оврквотінгу визначаєтся довільно модератором.

ось так він пояснив видачу мені балу попередження через якогось "ябіду". ось Вам наглядна схема роботи всіх владних структур в Україні.

і це ті хто кричити, за права і справедливість ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

вчора зранку зустрів йожика в тумані. Пішохід летів через дорогу так ніби танком їхав, у вухах плеєр... На бібікання навіть не здригнувся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

taurus07, йожик походу зовсім відморозив сбі і вуха і мізки, напевно, хто зна чи я б стримався, хоча часто проїдеш а потім вже думаєш треба було вийти і дати пару підсрачників.

тому усім рекомендую мати, хоча б найдешевшого реєстратора, а то вискочить таке мурло і потім доведи що ти не бегемот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так розумію тудою часто їздять постачальники,

моя жінка просто офігіла, коли на виїзді від епіцентру наліво, їй на зустріч вїхала фура, хз може фурам незручно тим проїздом заїзджати,

знак рух прямо напевно не бачать, треба його ще біля повороту дублювати чи краще поворот направо заборонений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пофіг-нафіг)):

Таксисти і маршрутчики то окрема гілка розвитку людства - назад до мавп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так розумію тудою часто їздять постачальники,

моя жінка просто офігіла, коли на виїзді від епіцентру наліво, їй на зустріч вїхала фура, хз може фурам незручно тим проїздом заїзджати,

знак рух прямо напевно не бачать, треба його ще біля повороту дублювати чи краще поворот направо заборонений.

Да обстав всю дорогу знаками, якщо воно дурне то "Пофіг-нафіг")))))))))

Мізки треба вмикати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні всіми тут любімий "Ісполін" їздить з розбитою мордою,пока тільки на машині. :_07:

В суботу стояв "ісполін" на Відродження, майже на зупинці біля Привату, при цьому перекрив виїзд з зупинки для тролейбуса і став якраз навпроти виїзду з Привата, звідки також намагалися виїхати інкасатори. Маршрутка мусила висаджувати пасажирів майже з другої смуги, бо в першій стояв цей ідіот. Тролейбус хвилину сигналив, ніякої реакції, аж поки пацан, який стояв біля авто і балакав з пасажиром ісполіна, не сказав ідіоту проїхати вперед.

До речі, морда і праве крило розвалені. Цікаво, то він досі ще не відремонтувався чи то нова "травма"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно нова, десь тижнів 3 тому бачив (він живе поруч чи може до когось часто їздить), явних травм не помічав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ісполін на Лексус перебрався, тепер буде мати +100 до понтів. Так що готуйтесь до нових маневрів <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ісполін на Лексус перебрався, тепер буде мати +100 до понтів. Так що готуйтесь до нових маневрів <_<

Росте на очах,мабуть вантажником працює.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора бачив лексус ісполіна - передок там відсутній (крил нема, бампера, капот погнутий). Але і це все не заважає знову і знову творити чудеса на дорозі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просмотр сообщенияGaliant (29 вересня 2014 - 23:47) писал: Ось справжнє бидло! https://www.youtube....p9G7qCQbJI9oeAg А шо тут дивного, таких зараз багато. Може він колишній беркутовець, тому такий і хамовитий )

Саньок походу, як в більшості випадків перегибає палку, не розуміє де він і що іде війна, і що люди на блок-постах виконують потрібну роботу, автомат на нього ніхто не наставля в і затвор не передьоргував, як це було при януковичі, а якщо він хоче боротись за законність то хай їде в донецьк.

крім того тікає як останнє ссикло, звичайно він не буде стояти на блокпостах і обороняти Україну.

Для хама санька, по закону,

якщо є небезпека перевезення зброї і терористичних актів в зоні наближених до АТО, то мвд має право затримати машину і водія за непокору до вияснення, мінімум 3 години затримання, а потім буде суд розбиратись, може в тебе в багажнику тротил.

а якщо кожне бидло буде войо, то чекайте руський мір в Херсоні

по кількості руських тролів, зразу видно кому це на руку

люди не розуміють, що іде війна, напевно це просто люди а не Українці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ісполін на Лексус перебрався, тепер буде мати +100 до понтів. Так що готуйтесь до нових маневрів <_<

Ой та вже давно!! як мінімум раза три вже його бив(лексуса) сам бачив: раз бочину,раз бампер,раз крило, їздюк ще той))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ісполін на Лексус перебрався, тепер буде мати +100 до понтів. Так що готуйтесь до нових маневрів <_<

Ой та вже давно!! як мінімум раза три вже його бив(лексуса) сам бачив: раз бочину,раз бампер,раз крило, їздюк ще той))

яка партія його кришує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачив як він двічі проїзджав через двори Крачвука 26а і 26б.

Там багато дітей а воно сцуко несеться як ...бануте.

Поспашає на той свій і ніяк не отримає того чого хоче. Доречі як бачив то Лексус був цілим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просмотр сообщенияGaliant (29 вересня 2014 - 23:47) писал: Ось справжнє бидло! https://www.youtube....p9G7qCQbJI9oeAg А шо тут дивного, таких зараз багато. Може він колишній беркутовець, тому такий і хамовитий )

Саньок походу, як в більшості випадків перегибає палку, не розуміє де він і що іде війна, і що люди на блок-постах виконують потрібну роботу, автомат на нього ніхто не наставля в і затвор не передьоргував, як це було при януковичі, а якщо він хоче боротись за законність то хай їде в донецьк.

крім того тікає як останнє ссикло, звичайно він не буде стояти на блокпостах і обороняти Україну.

Для хама санька, по закону,

якщо є небезпека перевезення зброї і терористичних актів в зоні наближених до АТО, то мвд має право затримати машину і водія за непокору до вияснення, мінімум 3 години затримання, а потім буде суд розбиратись, може в тебе в багажнику тротил.

а якщо кожне бидло буде войо, то чекайте руський мір в Херсоні

по кількості руських тролів, зразу видно кому це на руку

люди не розуміють, що іде війна, напевно це просто люди а не Українці

Я,наприклад не хочу що би зі мною так поводилися.Повір,є механізми на законних підставах обшукати автомобіль.Ось такий відставний *беркутівець* буде лізти мені в багажник.Так він не в адекваті,що йому заважає жменю патронів нагло всипати,заломати мені руки і потім викликати наряд,понятих і т. д.Я не хочу,є процедура-свідки,протокол.Що тяжко папірця написати?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...