Перейти до змісту

Фотозвіти з рибалки


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

був не знаю де, ловив не знаю на шо, але вот фото рибки)))

і я плюсую бо не бачив живої риби в садку))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pasha717, золоті слова...

хоч би 5 таких зловити,а не по мізинцю за весь ранок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це на 1-ну удочку.

5-ть обірваних гачків.

Півтори години ловив.

Трошки далеко але воно того стоїь

Ловив без платно

http://board.lutsk.u...tore2/image/6iv

http://board.lutsk.u...tore2/image/6ig

https://www.google.c...82aba60!6m1!1e1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чаруківськи красені трошки порадували сьогодні.

Бошка півтора грами і щось із смаком силікону - окуня їли усе!!!!!

Щоб відсікти трішки дрібненьких, виручив поляріс 3".

Біля води під вечір холодно вже!!!

post-7540-0-70590700-1439930139_thumb.jp post-7540-0-39116300-1439930192_thumb.jp

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був не знаю де, ловив не знаю на шо, але вот фото рибки)))

і я плюсую бо не бачив живої риби в садку))

не в тому річ. карасики були гарні в садку у автора якому відповідав. не хотілось ображати, але не повірю що там 4,5 кг, тому своїх запостив які реально 3,5 заважили. а підйо за секрет в тому що рахую що якщо вже фото "наважився" виставляти то вже пиши де наловив. наприклад: кінець липня, з ночівлею, Чаруків, великий колись колгоспний став, не дотягнув до 4 кг (фото маленьке а риби реально багато (пів посудомийної раковини)

post-21875-0-60005600-1439974699_thumb.j

Змінено користувачем maxman27
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трошки далеко але воно того стоїь

Фіга се трошки :_07: :_07: :_07:

В тих районах в колеги дачка є рибалка там знатна бува ;)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був не знаю де, ловив не знаю на шо, але вот фото рибки)))

і я плюсую бо не бачив живої риби в садку))

не в тому річ. карасики були гарні в садку у автора якому відповідав. не хотілось ображати, але не повірю що там 4,5 кг, тому своїх запостив які реально 3,5 заважили. а підйо за секрет в тому що рахую що якщо вже фото "наважився" виставляти то вже пиши де наловив. наприклад: кінець липня, з ночівлею, Чаруків, великий колись колгоспний став, не дотягнув до 4 кг (фото маленьке а риби реально багато (пів посудомийної раковини)

Карасики мої заважили більше 4 кг. Вірите не вірите , Ваша справа. Найбільший 800 гр, найменший 600 гр. Ті хвости , які Ви показали - меньші.

Ловля - р-н с.Усичів. На пружину та мастирку, фідерна ловля. В ночі зловив одного карпа на 600-700гр. решту в день з 9 години до 13. Зірвався карп приблизно на 3 кг.( не дотянув 5 метрів)

http://board.lutsk.u...08/19/qiAWe.jpg

post-10953-0-14110200-1439976034_thumb.j

Змінено користувачем Shulc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

maxman, я за теж саме, потрібно домовитись, що викладаєм фото і описуємо: де ловив, коли, скільки, на що, сумарний улов, не прошу здавати точок але хоча б приблизно інфу по способі ловлі, загальні враження.

буде набагато цікавіше і перечитати і можливо щось почерпнути для себе

це буду розуміти як фотозвіт

тим більше тут вже організувалися "постійні клієнти" і не так вже й багато

чому б не поділитися, один раз живемо

був не знаю де, ловив не знаю на шо, але вот фото рибки)))

і я плюсую бо не бачив живої риби в садку))

не в тому річ. карасики були гарні в садку у автора якому відповідав. не хотілось ображати, але не повірю що там 4,5 кг, тому своїх запостив які реально 3,5 заважили. а підйо за секрет в тому що рахую що якщо вже фото "наважився" виставляти то вже пиши де наловив. наприклад: кінець липня, з ночівлею, Чаруків, великий колись колгоспний став, не дотягнув до 4 кг (фото маленьке а риби реально багато (пів посудомийної раковини)

Карасики мої заважили більше 4 кг. Вірите не вірите , Ваша справа. Найбільший 800 гр, найменший 600 гр. Ті хвости , які Ви показали - меньші.

http://board.lutsk.u...08/19/qiAWe.jpg

шульц , не парся, ніхто переважувати не буде)) і оцінити візуально також не зможем

ну є так є,

і взагалі сама більша риба та яка обірвалась)

пропоную, для достовірності інформації планувати спільні вилазки на рибалочку)))

Змінено користувачем MANJAK11
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову відвідав Млинів. Прогулялись по річці, в асортименті голавлік, жерешок, окунець. Потім на гесі включили турбіни і рівень води різко піднявся. Рибка на кльов забила, але декілька штук вдалось таки видрочити)

post-23702-0-40893000-1439999716_thumb.j post-23702-0-96705100-1439999721_thumb.j post-23702-0-10759500-1439999728_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:smile-zachot:, так тримати. Теж поїду на вихідних відро дріб'язку налуплю, бо м'ясо дороге, а їсти немає що :0159:

З.І. Жерех- від 30, головень - від 24.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я колись піднімав тему, про жлобство викладання фото без місця ловлі, голосувалка була, перемогли жлоби, український менталітет

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-11567-0-51666800-1440045810_thumb.jpost-11567-0-79467900-1440045237_thumb.jpost-11567-0-59666700-1440045249_thumb.jpost-11567-0-87992400-1440045262_thumb.j

вчора відбулась моя найкраща рибалка. мій козак впіймав першу рибу на спінінг, з човна. і навіть не одну. троха погріб веслами.

сину сподобалось, я в нірвані. хоча риби ми толком і не зовили, але я душу відвів.

були в чарукові, ловили без видумок на мепси, ще кілька біля дамби смикнув на гуму.

Змінено користувачем ostasyuk
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ostasyuk, вітаю, хай росте завзятим рибаком. Моїй козачці тільки сім місяців, а я вже мрію про день, коли вперше візьму її на риболовлю.

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя найкраща рибалка з моменту коли почав цікавитись і займась спінінговою ловлею

post-29683-0-48593900-1440066098_thumb.j

post-29683-0-38091800-1440066116_thumb.j

post-29683-0-34484300-1440066157_thumb.j

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yavorskiy igor 31, Під словом "найкраща" ти маєш на увазі за кількістю улову?

В мене бувають непогані вилазки на риболовлю взагалі без улову. Дуже люблю риболовлю в дощ, коли краплини стікають по щоках, капають з носа, біжать по шиї,тільки треба щоб дощ був тихий.

Головне в нашому ділі не забувати, що риба не їжа, риба - друг.

(я надіюсь улов на двох?)

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yavorskiy igor 31, Під словом "найкраща" ти маєш на увазі за кількістю улову?

В мене бувають непогані вилазки на риболовлю взагалі без улову. Дуже люблю риболовлю в дощ, коли краплини стікають по щоках, капають з носа, біжать по шиї,тільки треба щоб дощ був тихий.

Головне в нашому ділі не забувати, що риба не їжа, риба - друг.

(я надіюсь улов на двох?)

так ти напевно турист а не рибак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я напевно рибак, а не заготівник і торбохват.

Без образ. Якщо ти такий зануда по життю, як тут, то я співчуваю твоїм оточуючим :_02:

Ну чому блін доколуповатись до кожного улову? Якщо ти наприклад їздиш на рибалку припустимо раз в тиждень і ловиш по 2 кг риби, то нормально. А якщо я от за все літо був два рази на рибалці, один раз - пусто, другий - 1 сом на 50 см, то я браконьєр?

Змінено користувачем KGress
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нікого не захищаю але! Є такі водойми то переважно карпові платники на яких власники просять забирати всього окуня назад не викидати ,,,, так само людина рибачила може перший раз і взяла вю рибу.Я часто їжджу на окуня щуку можу викинути 100 штук а можу їх і взяти.І я себе браконєром не рахую. Чомусь в нас так: той хто випускає рибу то спортсмен, а той що бере той браконєр і не залежно від кількості.

Змінено користувачем Borka V
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...