Перейти до змісту

Фотозвіти з рибалки


Рекомендовані повідомлення

Рибалка 01.11.2015

Хрінники човен тролінг погода суперова де не де рибаки виймають щупачів.

Нерви вже натягнуті як на струні гітари.

Після тролінгу 1/2 водойми невеличкий удар, ну думаю як завжди зілля.

Спочатку хотів зкинути, але щось не виходило.Вирішив підтягнути , а тут такий сюрпрайз воблер з Лящом в засос=)))

вага 1,1кг з копійками)))

post-19915-0-45514100-1446446625_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

хлопці - що у вас з фотіками? Повикидайте нафіг. Бо якось дуже спотворюють обличча...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці - що у вас з фотіками? Повикидайте нафіг. Бо якось дуже спотворюють обличча...

В яких службах працюєте?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />Повикидайте нафіг.<br />
<br /></p>

Або фото робити спешл для Борди, щоб не було видно морди ліца. А тільки сам риб, руки, природа і прочє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім доброго дня. насидівшись за тиждень перед компом в інеті після перегляду безлічі роликів як легко можна впіймати зубату в суботу зранку злітав з ліжка як по команді підйом. хвилини поки прогрівався двигун авто тягнулись як вічність, нарешті в путь! в цей день було багато припущень та помилок. маршрут обрав по давнім рибним точкам, берестяне-журавичі-домашів-озерце-на закуску якщо буде час ківерці комсомольське,але..... минають роки а час спливає ще скоріше. думав що буде зранку холодно та не варто поспішати, природа обабіч дороги вся зранку щедро була вкрита сріблом майбутньої зими - все покрито інеєм, ліс же білі барви полів змінював золотом опалого листя, на обочинах біля лісів уже стояли машини, власників і близько не було видно, всі уже далеко в лісі на своєму "полюванні". канави з водою в полі покриті були на погляд січневою міцною кригою. прибув в берестяне, там за селом торфяники залиті водою, місцеві називають це дійсво океаном, колись там було багато води, риби як у рибхозі, лини гнули вудку як коропи на платниках. цьогорічня спека не зробила нажаль вийнятків. прибрежна заводь, з якої раніше на донку витягались лини, зараз являє собою ковдру трави, по якій човник треба тягнути. на плесі далі уже два човника возили рибачків. біля берега ветри 2-3 вкриті також кригою. коли почав заносити на воду човник то з мілини стрімко пішло пару зубатих торпед, щуку відрізнити за стрімкістю старту та траєкторією від іншої риби дуже легко. поки качав човна то помітив що сніданок хижака в повному розгарі, треба було на пару годин раніше виїжджати (( пробував спочатку з берега покидати, тільки трава попадалась. вода осіння прозора, мілко, риба бачить відповідно дуже далеко, спроби наздогнати хижачку в прибрежній зоні виявились марними, усі удари по воді поза зоною докида блешні були, як би тихо не підкрадався, на ямках що не кидав - марно. на варшавці зайшов один магазинчик за поводком і здивувався цінам, попери є по 35 грн.!!!! стікбейта взяв на пробу за 35 грн. в чом подвох не зрозумів, трійники навіть не потрібно було міняти. саме на стіка і було пару холостих воходів доречі. те як мілко уже описував, та не думав що так буде і на середині, були місця коли човен сідав на мілину що не можна було пливсти, треба було вилазити з човна і штовхати його, або ....знати фарватер ))) знайшов нарешті косу 1-1,5 м, там і була перша і на жаль остання уліка риболовлі ))) на жаль до кіло не дотягула, але пручалась файно, воблери не підійшли для даної водойми із за того що при попаданні на лопасть тини, якої там безліч, переставав працювати, мепс №3 волочив за собою хвіст трави але ложка крутила як має бути. щодо досвіду отриманого, поводки з флюра в коробку і торбу, тільки сталька де є щука, підсак розмотується перший і останній на риболовлі, треба було бачити цирковий номер як тягнув щуку, спочатку її вимучив, пручалась добре, спінінг тримав ногами, лівою рукою підкручував катушку, а правою і зубами розкладав сачка ))) ями закінчились дуже швидко ізза браку води, а на годиннику уже перша, по пам"яті в журавичах було більше води, швидко до берега помчав. на зміну хижаку по бровці русла наг мілині почала бити мирна риба, такі всплески по воді як бальзам на душу, красота )) за пів години був уже в журавичах. там нежданчик. сама по собі місцевість являє колись розкопані торфяні родовища, які залили водою, "завернувши" туда місцеву річку. місце заїзду до води було перекопане, оскільки восени загорівся торф і тліє та горить досі, масштаб згарища вражає, гектари землі навколо горять та досі тліють, по слідам поїхав в об"їзд, аби дістатись поблище до води. заїхав на торфяники, дорога то тут то там випалена, де вкатана колейка від колес то ще трималась трава, обабіч один попіл, всеж почали з"являтись і дірки які пускав поміж колес, тотім і взагалі зупинився бо вже нікуди було їхати, перед колесами був опіл. тут і наступна помилка виявидась що нічого в таке пекло лізти. з машини вийшов і в 20 см від коліс злегка провалилась нога. подумав як заїхав так і виїду, краєвид в 60 м затьмарив розум. речі в руки і погнав до води. води також не багато виявилось, але на відміну від берестяного не було такої кількості трави та взагалі не було нитчастих водоростей, а сонце невмолимо все йшло до заходу. повигорали навіть терикони які були у воді (на фото пагорби на горизонті, острова). на жаль трофеїв також не було, мілко, весла весь час в дно впирались. коли сонце уже майше зайшло і до заходу стих вітер, став повний штиль, і почалась вечірня симфонія із всплесків риби, не хижак, тупо БАБАХІ по воді, не бобер також )) так як були наполеонівські плани все встигнути то особо фотосесію зробити було і ніколи. різко почало холодати, з рота пара як з потяга, також на допустимому(бо вже одного човно там пробив колись) глісері помчав до машини, виходив уже в сутінках. бігом склався і на виїзд. і тут почалось... метри чотири проїхав і чую гуп.... провалився... вийшов колеса вивісились по стороні, авто на пузі, навкруги на кілометри не душі.... окрім згадав компанію мисливців бачив. бігом до них, в надії що місцеві і знають в кого трактора можан допроситись. ледь наздогнав, уже уходили, на дворі ніч, вже уходили. виявились з прилуцька, на джипі, мінус тільки що не мали мотузка, та і навіщо він джипу, він і так кругом проїхати має (фронтера). сказали що під"їдуть, а мене відправили за тросом у село, в темноті заблукав (((( мабуть вічність ходив як собака баскервіллей по болоті, все вигоріле навкруги, де не де ще горить, де тліє, де вигоріло і нема грунту повалились дерева, уже давно на дорозі мав бути в просторовій уяві, а кінця краю і не видно, якісь незнайомі канави почались, посадки, давай назад вертатись, мобілкою свічу а слідів де йшов і не видно, думаю капець, ночувати певно прийдеться... коли починав ходу то в одному місці на глубокій канаві бовтали гучно бобри, тут в блуканнях чую знову знайомі булькання, вони мабуть і виявились "маяком", по звуку в тому напрямку все ж вийшов на знайому місцевість, далі дістався авто, а вже по слідам машини і пішов до села, благо французи в комплектації передбачиил ліхтарик в салоні, бо від мобілки мало толку було відверто кажучи. за кілометр зустрів уже і рятівників своєх на джипі, згадав що в багажнику валяється ремень безпеки, який не встиг встановити в авто, і добре що знайомий підігнав мені буксировочний гак, бо власник авто продав без нього. цепанули мене на буксир смиканули, знайшли острівок на якому роз вернулись, джип до речі як розвертався біля мене то сам застряг трішки, але то справжній джип виявився, водій також порядною душевною людиною, серед ночі по болотах їздити не кожен захоче. з подяки тільки рукостискання взяв, гроші відмовився. дома контрольне зваження, радість дитини від такої хоч і однієї риби, бо сам карасятник по збігу обставин, а тут диковинка, гаряча ванна. моральне задоволення горизонтального положення тіла з фізичною втомою офісного планктона після таких пригод важко описати словами

емоцій море як "бачите", всім гарного дня!!

post-21875-0-16282300-1446452654_thumb.j

post-21875-0-65564700-1446452657_thumb.j

post-21875-0-82215600-1446452660_thumb.j

  • +1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

maxman27, а в Домашеві теж торфяники?

ні, там біля села в полі ставок копаний. біля двох років тому на карасика сидів, прийшов зранку хлопчина місцевий покидав пару разів н колебалку, витягнув щущку і пішов додому. рибалка з берега, недоцільно човном плавати. з рибаків більше не було нікого, що там і як зараз - не знаю. думав перевірити, не судилось. сильно далеко від цівілізації щоб туди їхати мабуть на рибалку.

Змінено користувачем maxman27
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Встаю в неділю в 6:40, дивлюсь у вікно і бачу чітко виражену щучу погоду. Беру свою палку і йду на болото, яке знаходиться в своєї тещі в селі . Перегребли ми з сусідом все болото і повний галяк, збираємся додому,і думаю кину на дорожку заброс, і ось результат post-29683-0-83769700-1447072138_thumb.j  1.1кг. Короче, рибалка пройшла чудово, болото, дощ, а  вкінці рибалки трішки адреналіну.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p7PvL2Huu3g.jpg

Зранку були в хрінниках з хлопцями, ми з кумом хотіли щуку а нічо не вийшло, того посмикали трохи окуня, в 11 поїхали додому, а двоє хлопів остались до вечора. В ітозі один з них привіз додому окуня на більш як 5кг(в сумі)

Ну і красеня підняв на 1150г, дуже гарна риба.

ZQnblonyYWE.jpg

7BCoFzGJ0xM.jpg

 

Ловили з берега, човна не хотілось, було вітряно.

Змінено користувачем Polehan
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Зранку були в хрінниках з хлопцями, ми з кумом хотіли щуку а нічо не вийшло, того посмикали трохи окуня, в 11 поїхали додому, а двоє хлопів остались до вечора. В ітозі один з них привіз додому окуня на більш як 5кг(в сумі)

Ну і красеня підняв на 1150г, дуже гарна риба.

 

Ловили з берега, човна не хотілось, було вітряно.

Афігєнні! якісні фотки)) прям фотосесія)) для якогось журналу,остання реально для обложки :)

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, ніколи не беру камеру на рибалку, а сьогодні чогось захтілось, кинув в багажник, як відчував шо пригодиться=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

120 на спідометрі, все як полагається)

 

Дивись щоб не було як в мене в понеділок. Думав стойка через капот вискочить) Попав у яму в результаті зігнутий титан і гуля в колесі - шина на смітник.

А спішити ж то не було куди)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

120 на спідометрі, все як полагається)

 

Дивись щоб не було як в мене в понеділок. Думав стойка через капот вискочить) Попав у яму в результаті зігнутий титан і гуля в колесі - шина на смітник.

А спішити ж то не було куди)))

 

 

 

це я сказав образно, з надією що ти це прочитаєш і напишеш як ти колесо побив))

я також місяць назад диска викатував переднього, а задній прокатаю як гуму буду міняти на зиму. порибачив на Турії)

як не було, а на ранішній кльов???

Змінено користувачем pasha717
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був у Млинові, кльов ніякий але кайф отримав. 

post-23702-0-10814200-1447429427_thumb.j  post-23702-0-59323200-1447429436_thumb.j  post-23702-0-23830200-1447429444_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вискочив сьогодні під вечір прокинутись.

Окунь дуже пасивний, брав на паузі, яка доходила до 5-ти секунд. П’ять "кавунчиків" наковиряв.

post-7540-0-61788800-1447688288_thumb.jp

Під самий вечір почалась роздача щуки, пять клювак отримав, дві реалізував. Коли діставав другу щучку, підскользнувся і гепнувся дупом у воду...бля...прийшлось тікати додому, дупця замерзла одразу. Я думаю ще пару клювак можливо було б реалізувати.

Фаворитом сьогодні був поляріс 3" на 1,5 бошці. Особдиво це сподобалось щуці - два поляриса відгризла.

post-7540-0-78944300-1447688398_thumb.jp

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буву сьогодні в хрінниках знов. Кума зі мною не було, ржати і пити пиво було нікому, того прийшлось ловити рибку. Перший раз закинув ще й 8ми ранку не було, і з першого разу вчепив окуня на 350 грам, Взяв на лакі джон хогі хог, на протязі 10 хв вчепив ще трійко матросів поменьше, таранічних) Обірвав останнього хога і поставив лярву, тишина..з година пройшла і знов обрив, потім пішла тіога в кислотному кольорі, вона і зробила цей день, загалом до 14 00 вдалося взяти 14 окуньців, три хороших, 350, 400 і майже 600 грам. Нереалізованих хороших покльовок близько 5-7 штук. Загальна вага десь близько 2,2 кг. Ну і снастей оставив на дні гривень на 60-70))

Насолоджуйтесь фотками=)

wI3ZquyQY-w.jpg

aaerq12wWbw.jpg_h97FBbp7Ow.jpgsjzeOpoZYhc.jpgccqe0A79Wmg.jpg

на яких глибинах ловили? дякую.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ostasyuk, все з дна брало. конкретний тметраж не підскажу)) шукати треба русло і ями 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ostasyuk, все з дна брало. конкретний тметраж не підскажу)) шукати треба русло і ями

дякую.сьогодні не знайшли жодного. знайомі в липі взяли 5 + 7 по 150 грам(окуні) до обіду, а до вечора зеро.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз вже завели розмову про те набережне то розкажу я як сьогодні вперше брав участь у змаганнях=)

День почався з того шо 4 хлопа яких я мав везти позвонили мені в 6 ранку з питанням - проспав? Так, я проспав, мали виїхати в 6, ну я бистро зібрався, стидно людей так підводити, в 6:15 я вже забрав їх біля княжого і поперли, приїхали в 6:50, я спустився до водойми і пассат зразу ж сів на пузо в одній ямці. Вилізли, дощ, темно, грязюка. попробували пхнути - де там, сидим надійно)) Почало ледь світати, приїхали учасники ще на одній машині, смикнули за форкоп. Дякую. Поки зареєструвалися поки по піїсят  снідали, старт в 9. Дощ так і йде. Я навдіваний шоб тепло, зверху дощовик а комфорту ніякого, вроді і сухий а всерівно противно і зябко. попав в зону Б в якій ніфіга не брало, міляк, і незнаю де і не знаю як і на шо. В зоні А ловив отих окунів вище. Ну ладно, так той так. мав закінчити в 11:20, плюнув і закінчив раніше з нульом. Я був не один, хоч тут не так принизливо)) Прийшли на зважування. Хлопи з зони А всеж відловились, були з 5-7 хороших окуньців, таких овер 300+грам. Один був навіть на 700+(чувак в номінації на біг фіш отримав в подарунок пачку силікона і катло) Великих окунів відправили в коптильню, малих втопили. Далі були посиденькі, чан здоровенний смачнючої ухи і шашлик.(доречі я уху не дуже, а тут завалив більше 2х літр, смачна) В 13:30 змінились по зонам і ото я таки на лярву видрочив одного окуня, розмочив так сказати) А рибка то бере тільки зранку і то ліниво. По обіді брати категорично не хотіла але хлопці по парочці таки зловили, але мій то був огого, були і менші, набагато менші))Ну хоч дощ не діймав, і на тому спасибі. в 16:00 закінчили, поважились. прийшов час копчених матросів О_о. Смачні паскуди, знов ввалив ухи, бо добряче залишилось) оголошення результатів, майже стемніло. Роздача призів і гайда додому.

Висновок і підсумок:

Перші змагання сподобались...ну ок, уха і спілкування сподобались, кльов відверто огидний, погода повний трешак.  Місце присудили 18 з 27 чи  то з 28. радий шо хоч шось витянув, як то кажуть нє ударіл в грязь лицом=))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...