Перейти до змісту

Фотозвіти з рибалки


Рекомендовані повідомлення

Треба перепробувати все від нано до мульта , я все перепробував все крім мульта, на наноджиг ловити цікаво, бо не знаєш, яка риба клюне чи біла чи хижа, і взагалі дуже цікава штука і головне завжди будеш з рибою хоть "піпісон" але буде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Самий гарний окунь - зимою, всі фарби на ньому контрастні та яскраві!!!

Але сьогодні попався якийсь дивний -сірий, телефон не передає 100% того, що я бачив.

post-7540-0-27800000-1449605735_thumb.jp post-7540-0-55918400-1449605715_thumb.jp

Сьогоднішня поведінка окуня нагадувала літо - ганяє на поверхні малька, човпе та плямкає по воді...на дні майже не стоїть.

Розміри сьогодні малуваті - долонька, але ж таки зо три десятка надибав - всі попливли нарощувати м’язову масу.

А це - перший влетівший "кабан" :-)

post-7540-0-64315400-1449605574_thumb.jp

Чекаємо на похолодання!!!!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

якийсь дивний -сірий

Якийсь альбінос у світі риби)

 

Аристократ - блакитна кров!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Зимовий мормодроч ... але ні...всетаки дроч...

Так от..не хотів..але мусив поїхати подихати, розуміючи, що все закрило кригою...Катнув в одне місце - знаю, що там ямка під берегом, крига дуже ламка, взяв файну палюку, поламав ту григу і повикидав на сторону або під край криги, вийшла така собі ополонка, десь  - 2,5*2,5 м - йоханитиікібастус, для мормихи - те що треба....

Щоб трохи місце відпочило - поїхав помісити грязюку...своїм танчиком..разок загруз, але дякуючі роботі бобрів (нахерячили гілок з тону) - віїхав, саменький штовхаючи свого танчика....ой сука..люблю я болота........

Так от..поки я там в грязюці льопався, ополонка заспокоілась...мальок підійшов на мутний грунт, ну і за ним підтянувся трошки хижачок - слабенько..але підійшов.

Так от, чим мій двометровий спін із мормихою не схож на велику зимову вудку....??? Да, бля - нічим...один мінус - колебати прийшлось дуже акуратно, повільно і з малою амплітудою.

І всі ці мої потуги не зазнали поразки - результат на фото.

 

post-7540-0-96421400-1450365206_thumb.jp

 

Да...мля...іх було всього три...але клюваки були ще...півджонілаковськогомотиля - сука, скубали за хвіст - рибка ДУЖЕ-ДУЖЕ не активна....пауза така, що можливо цигарку викурити...але ВОНИ ТАМ єєєєєєєєєєєєєєєєєєєєє.....окунякі...

Ох і відчувають вони морозець...збігаються на ямку швиденько - і кисню побільше, і водичка тепліше..да і сука банда.......

Всім НХНЛ

 

 

 

 


До речі, на палці, безкоштовна реклама МІКРОДЖИГУ!!

Змінено користувачем kayot
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні Хріни - Стир одразу за ГЕС.

Окунь десь гуляє не там, де ми його шукали.

Після обіду трошки проклюнувся на розливчику.

Пару десятків пішли на тараночку, а інші на обід кудлатому вуханю!!!!

 

post-7540-0-22613800-1450713316_thumb.jp post-7540-0-95199100-1450713368_thumb.jp

 

Працювали оригінальні джавастіки 1" та 2" + мормишка 1 та 1,5 гр

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

 

Проїхався вчора трошки навколо міста - одні розчарування.

Одні водойми сухі, аж травою поросли і овечки з баранчиками на них пасуться, інші спущені настільки, що тільки калюжка залишилась, інші проціджені сітками, а інші або у власності або у оренді...і все, ловити немає де.

В одній калюжці взяв зубату. Але приїхав великий джип з великим власником і пояснили мені, що це все приватна власність. "Візуальні аргументи" були дуже переконливі, тому я поїхав далі на пошуки свого рибацького щастя.

 

post-7540-0-32787200-1450946663_thumb.jp post-7540-0-77234000-1450946783_thumb.jp

 

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проснувся в 6.30, шлянув на погоду - "мееееееееерзость"...треба їхати закривати сезон рідкої води.

В 9,00 прибув на місце -дощ, вітер - "прелесть".

Годинку витратив на пошук та підбір приманочки...сильний вітер примусив використовувати 2 та 2,4 грамові бошки, що дещо повпливало на кількість клювак.

Але свої "арбузиків" знайшов, десь під два десяточка до 11,45 вдалось наковиряти.

 

post-7540-0-81184500-1451304810_thumb.jp

 

Товариш ще взяв щучку.

 

Всім НХНЛ та гарних троХвеїв у Новому році!!!!

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Катнули сьогодні з товаришем подихати трошки та провітритись:

 

post-7540-0-12104900-1452449033_thumb.jp  post-7540-0-77619500-1452449061_thumb.jp

 

Зранечку рибка була активна.

 

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в суботу на вечірній кльов вискочили з колегою на годинку. -2 легше переноситься ніж -16 ))))) тоді(-16) виправдання, що немає фото з криги, було бо руки з рукавиць тільки для насадки мотиля діставались, мотиль так швидко замерз що ламався коли пробував його руками з кільця в яке він скрутився розмотати, та і наноокунь в основному тільки брав. а на цей раз бо нІколи було фоткати, тре було рибу бігом ловити поки зовсім не стемніло.

post-21875-0-57137900-1452530048_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катнули сьогодні з товаришем подихати трошки та провітритись:

 

attachicon.gifФото-2997.jpg  attachicon.gifФото-2999.jpg

 

Зранечку рибка була активна.

я за добу так і не підібрав слів, щоб висловити повагу.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В п’ятицю не з самого ранку катнув троха провітритись.  Якраз це було за пару годин до снігопаду, якби дочекався снігу, думаю що рибалочка була б набагато цікавішою. Але все одно, знайшов тих "арбузиків".

Меньшеньких знайшов в струмочку, вони навіть від чистішої води колір мають більш яскравий.

 

Кабанчиків настукав в омутку.....ховались файно, клюваки були такі, що тридюймовий поляріс із шахти виймав....

 

Трошки вирішив переїхати в інше місце і дарма - все закрите кригою.

Вже вдома переосмислив - і зрозумів, що багато чого нового не спробував - саме в зимовому спіні...але виправлюсь, і відзвітуюсь.!!!

 

 

 

Фото-3006.jpg

Фото-3005.jpg

Фото-3004.jpg

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МДЖ в січні, пальці не відмерзли після зрізів вузлики в'язати, а мо зрізів не було?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Рибалка получилась. 

20160123_170614.jpg

 

Змінено користувачем Андрій26
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні. Це в одному селі на невеличкому рові, сам неочікував. Притому що ще 12 сходів було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Танунафіг на рові ?! :ohmy:   Або в нас різні поняття слова "рів", або з яких це пір такі мамки стали виростати в ровах ?! :wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рів в нас такий 10-15 метрів в ширину і 1км довжина. Можливо і обвідний канал правильніше.

20160123_142829.jpg

20160123_122622.jpg

Змінено користувачем Андрій26
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Тарас23 сказано:


 

Супер акція! Скажи де в нас і не отримай жодної покльовки після заїзду браків

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеш втратити уловисте місце, яке тобі дуже подобається. Розкажи про те місце в інтернеті, і можеш починати шукати нове.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це точно, писав раніше детально де ловив - результат два тижні не міг сісти на своє місце. Тепер вказую просто р. Стир 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...