Перейти до змісту

Акція в "ТАРАНТЕЛІ", кому повезло, а кого розвели....


uno55

Рекомендовані повідомлення

Комрадс, відволікаємся від теми.

В цей теплий та дощовий вечір, годину тому, проходив повз "Таранделу" на пр. Волі, погляд зачепився за розтяжку банер над дверима закладу.

Нове нагібалово виглядає так:

27.10-15.11

Кожна друга піцца -50%

Є бажаючі тестанути свіжу, акцію чи то як її...? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 156
  • Створено
  • Остання відповідь

Комрадс, відволікаємся від теми.

В цей теплий та дощовий вечір, годину тому, проходив повз "Таранделу" на пр. Волі, погляд зачепився за розтяжку банер над дверима закладу.

Нове нагібалово виглядає так:

27.10-15.11

Кожна друга піцца -50%

Є бажаючі тестанути свіжу, акцію чи то як її...? :)

Цікаво... Жаль що не бачив цієї акції, був сьогодні знову в соло. Залишив відгук персоналу - так мені чуть губи салфеткою офіціанти не витирали. Кожних 10 хв підходили, питали чи все добре, чи все смачно. Завітаєм якось і в тарантелу, на "-50%" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комрадс, відволікаємся від теми.

В цей теплий та дощовий вечір, годину тому, проходив повз "Таранделу" на пр. Волі, погляд зачепився за розтяжку банер над дверима закладу.

Нове нагібалово виглядає так:

27.10-15.11

Кожна друга піцца -50%

Є бажаючі тестанути свіжу, акцію чи то як її...? :)

Цікаво... Жаль що не бачив цієї акції, був сьогодні знову в соло. Залишив відгук персоналу - так мені чуть губи салфеткою офіціанти не витирали. Кожних 10 хв підходили, питали чи все добре, чи все смачно. Завітаєм якось і в тарантелу, на "-50%" :)

тра сходити, це вже діло принципу, глянути чи тарантела виправлятиме свої помилки, як обіцяли повязані з нею люди, чи і надалі просто заманюватиме нових клієнтів, з розрахунку, що в луцьку народу не так і мало і бажаючих відвідати заклад вистачить на довго ......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так дійсно така акція стартувала! Кожна друга, четверта, шоста, ... піци -50%! Навіть самому стало цікаво чи виправились! Пишіть після відвідування свої враження!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kostefan, тобто незалежно від того скільки людей за столиком, при загальній кількості замовлених піц яка рівна парному числу отримуємо знижку на піци (грубо) 25%?

Кожна друга піца на столик чи кожна друга піца на рило?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kostefan, тобто незалежно від того скільки людей за столиком, при загальній кількості замовлених піц яка рівна парному числу отримуємо знижку на піци (грубо) 25%?

Кожна друга піца на столик чи кожна друга піца на рило?

Кожна друга (точніше парна) на столик...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну як там справи в тарантелі???? хто що чув, бо не має часу туда попасти.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову є акція, в "Тарантелла" правда тільки на Винниченка (там де раніше "Браво" було).

Тепер ціна квитка - 35 гривень. А так то більше нічого не змінилось. Хоча ні, змінилось, піцу принесли за 10 хвилин після замовлення,гроші за квитки взяли зразу, багато вільних столиків, а, ще тепер є обмеження не більше чим три піци на людину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову є акція, в "Тарантелла" правда тільки на Винниченка (там де раніше "Браво" було).

Тепер ціна квитка - 35 гривень. А так то більше нічого не змінилось. Хоча ні, змінилось, піцу принесли за 10 хвилин після замовлення,гроші за квитки взяли зразу, багато вільних столиків, а, ще тепер є обмеження не більше чим три піци на людину.

яке на мене 3 піци це і так з головою... і двох достатньо, аби дотримувались того що обіцяють....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову є акція, в "Тарантелла" правда тільки на Винниченка (там де раніше "Браво" було).

Тепер ціна квитка - 35 гривень. А так то більше нічого не змінилось. Хоча ні, змінилось, піцу принесли за 10 хвилин після замовлення,гроші за квитки взяли зразу, багато вільних столиків, а, ще тепер є обмеження не більше чим три піци на людину.

яке на мене 3 піци це і так з головою... і двох достатньо, аби дотримувались того що обіцяють....

Я теж так рахую. Мені особисто якраз 2 вистачає, щоб наїстись до кінця дня)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СЬогодні біля входу в під"їзд помітив ось таке оголошення

http://s2.ipicture.r...07/akmkQKlE.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стільки дописів, що мене цікавість замучила... Мабуть теж на днях зайду... Спробую вже ту їхню піццу.

Якщо йдемо двоє то двом квитки потрібно брати? Просто зазвичай беремо одну велику на двох. Чи ці по квитках маленькі зовсім?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стільки дописів, що мене цікавість замучила... Мабуть теж на днях зайду... Спробую вже ту їхню піццу.

Якщо йдемо двоє то двом квитки потрібно брати? Просто зазвичай беремо одну велику на двох. Чи ці по квитках маленькі зовсім?

Билет нужно брать на каждого, насчет размера пиццы, то в акции участвуют стандарт и мини( по крайней мере это было, когда билет был по 25 грн, думаю условия не изменились).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

акції-шмакції, ви зходіть гляньте які великі "очі" в офіціантки в Тарантеллі на С. Левчанівської :)

можна платити повну вартість якщо за бокалом декілька раз через стіл потягнеться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

акції-шмакції, ви зходіть гляньте які великі "очі" в офіціантки в Тарантеллі на С. Левчанівської :)

можна платити повну вартість якщо за бокалом декілька раз через стіл потягнеться :)

Удивительно, как ник много может сказать о человеке!))) :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

акції-шмакції, ви зходіть гляньте які великі "очі" в офіціантки в Тарантеллі на С. Левчанівської :)

можна платити повну вартість якщо за бокалом декілька раз через стіл потягнеться :)

Удивительно, как ник много может сказать о человеке!))) :P

Вы не представляете как много говорят такие "глаза" о заведении. Действительно "акции-шмакции" - туфта, вот главная замануха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

акції-шмакції, ви зходіть гляньте які великі "очі" в офіціантки в Тарантеллі на С. Левчанівської :)

можна платити повну вартість якщо за бокалом декілька раз через стіл потягнеться :)

Удивительно, как ник много может сказать о человеке!))) :P

Вы не представляете как много говорят такие "глаза" о заведении. Действительно "акции-шмакции" - туфта, вот главная замануха.

Теперь буду в курсе! :_16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера с семьей ездили в Ровно, по магазинам побродить, прогуляться, когда поняли что пора бы перекусить, решили пойдем оценим ровенскую "Тарантеллу", ее тут так хвалили. Когда подходили увидели вывеску, что вторая пицца -50%, но значения особо не придавали, это же не "їж скільки влізе"))). Когда вошли, первая фраза от официанток:"Мест нет, пицц нет, будут через полчаса".Ни здравствуйте, ничего такого, но и не скажу что грубо, я просто думала, если мест нет, то подождем, так как есть в непроверенных местах в чужом городе не хотелось...но...В общем муж отвез нас в какую то пиццерию рядом с базаром, обслуживание там тоже не особо, но были места и было вкусно, а на десерт пошли в McDonalds, и вот там стало понятно что такое чисто и продумано для семей с детьми, я оооочень удивилась.

Когда "Тарантелла" в Луцке только открылась и не было всяких историй с акциями, мы ее очень любили, только всегда официанток спрашивали неужели такая проблема поставить в пиццерии детский стульчик для кормления?У основных конкурентов то есть...девочки пожимали плечами...так ничего и не изменилось(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще раз про акцію

запросили друзів на суші ,як виявилося,суші не всі їдять

прийняли рішення швиденько йти за піцою в "Тарантелу",це були перші дні нової акції

я ще кажу хлопцям : там має бути знижка на 2 піцу,але знижку їм не зробили. Сказали,що треба їсти в піцерії )))

на минулому тижні в ту ж піцерію вже йду я . буваю,звичайно,не часто ,але стараюся чаєві лишати і моє обличчя ,мабуть,пам'ятають

так само замовляю 2 стандартних піци з собою і мені зробили знижку 50 % на другу піцу

ось так ,ніби й дрібниця,але все одно приємно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чтобы сделать человека счастливым - надо сначала сделать ему плохо, а потом вернуть как было

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

заходили в ту, що на пр. Волі, в колишньому Чері. В залі було напів пусто. Просиділи 10 хв за столиком, встали і пішли в Фелічіту. В Тарантелу, будь яку, тепер ні ногою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось ще до нового року з друзями ходили в Тарантелу, піццу не замовляли, а так десерт і суп, половину десертів в них не було, два з замовлених десерта були резинові просто, суп холодний, прибори принесли на тарілці (два прибори на одній тарілці) як на мене це було бачити не привично бо якщо приносять прибори то в спеціальних корзинках, на запитання "а чому одна тарілка а два прибори" відповіли "а ви що самі догадатись не можете? я що вам в руках це мала принести?" зразу виникло бажання встати і піти, але ж хотілось поїсти, замовлення ждали близько години, а це було один суп, два млинця і ще два десерта, все на смак просто жахливе, більше ніколи туди навіть ногою не ступлю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...