Перейти до змісту

Зробив сайт безкоштовної відправки sms


Рекомендовані повідомлення

У мене потреба відправити SMS буває рідше, ніж раз на рік, хоча маю їх 30 безкоштовних на день. Зараз простіше і дешевше відправляти email з телефона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь

DaBass ви я бачу взагалі далекий від того що таке доменне ім'я і які платні, а які безкоштовні, так що не тикайте на статті які ви самі не читали людям. І стаття там про доменну зону INFO датується 2006 роком. І вам скажу так, що тендеція інтернета зараз йде до того, що там скоро буде все платно, нехай пару центів але халяви не буде це точно і цілком скоро. Колись всі домени в зоні COM були безкоштовні.

Домен в зоні INFO в нормального реєстратора коштує десь 12 баксів в рік, це якщо по вашому безкоштовно, то це ваша справа.

УВАГА для параноїків, які бояться спама!!! Мені ваші телефони не потрібні взагалі, кому треба заспамити когось, повірте вони підуть заплатять комусь 500 баксів, наприклад комусь хто сидить на кредитах в банку, і буде вам така база телефонів мама нє гарюй.

Кому не подобається сервіс, і так далі, користуйтесь іншим, це ваша справа. Введення телефону було тільки для того, щоб всякі спамери не користувались сервісом в свої злорадних цілях. Так само закрита підміна "альфа-імені" щоб хтось не приколовся над кимось, відіслав смску наприклад від начальника, чи якійсь дівчині з номера телефона її хлопця.

Кому зручно відсилати смски з сайта оператора будь-ласка, це ваша справа, я не забороняю.

І сервіс задумувався по типу, "виручити" когось, взагалі з самого початку був задум трохи інший, але прорахувавши наш менталітет, то прийшлось від такого задуму відмовитись.

PS: Всім, хто спробував дякую, пропозиції та зауваженні вітаються.

Хто сумнівається в моїй порядності теж думаю не варто користуватись моїм сервісом.

Мене тут на борді не одна людина знає, так що моя порядність рекламу не потребує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в місяць 30 смс, я думаю цього достатньо, цей сервіс не напрвлений на те, щоб замінити основну відправку з телефона.

Цей сервіс перш за все направлений на те, щоб виручити людину, наприклад немаєможливості в Росію відправити смску чи дорого коштує якщо ви наприклад в іншій країні.

Якщо сервіс буде сам на себе заробляти відкрию інші напрямки хоть в Зімбабве :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу рекламу на сайті зробити із випливаючих вікон, а то Адблоки різні не дадуть окупитися проекту. Наприклад я жодного рекламного банера не побачив.

я от сам не сильно люблю коли випливають всілякі вікна і так далі...за підказку дякую... може просто людина якій сподобалось щось клікне на рекламу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, якщо в людини встановлено Адблок то вона нічого не бачить - а ти не отримуєш копійку за показ. Наскільки я розумію клік це плюс копійчина до показу банера?

Ну і одна справа коли реклами понатикано нємєряно - що аж рябить - а інша справа - коли щось десь акуратно "вилазить" збоку чи знизу - увагу відволікає, але не рябить в очах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM дякую за ідею та підказку, може так і зроблю, правда не знаю поки як це реалізувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є можливість звіт про доставку приліпити?

У операторів це тепер платно. 3 коп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що регався - смс не прийшло.... :(

Теж щойно реєструвалась. 2 смс-ки прийшло)

Може номер отримувача не так ввів? Я вводила через 38...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Бо шось мені не віриться що все просто так буває в цьому теперішньому світі!!

...

Вам шановний з дому краще не виходити. :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що регався - смс не прийшло.... :(

Теж щойно реєструвалась. 2 смс-ки прийшло)

Може номер отримувача не так ввів? Я вводила через 38...

Так само вводив....

Смс не прийшло, ще раз пробував зарегатись - пише такий телефон вже є, пробую зайти під тим паролем який вводив - пише неправильний пароль...

:( печалька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найшов невеличкий глюк:

лічильник символів працює тільки коли вводиш текст.

Коли витираєш - не оновлюється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найшов невеличкий глюк:

лічильник символів працює тільки коли вводиш текст

Якщо не ввдодити текст, а скопіювати звідкість - взагалі не рахує (висилала адресу електронної пошти)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене всьо гут)

P.S. Номер пишу через +3...

Писав через +380 написало невірний формат номеру

коли написав просто 380 - взяло, а смску ще й досі чекаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не ввдодити текст, а скопіювати звідкість - взагалі не рахує (висилала адресу електронної пошти)

...висалав номери скопійовані в буфер( копіював з борди) - працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок реєстрації проблема рішається деякі глюкі є на стороні операторів.

Можу в ручну зарегіти кому треба.

Звіт про доставку є, можна подивитись натиснувши на "отправленные смс".

При відправці на номери українських операторів можна не вказувати код "38", а писати 066....

Може кого цікавлять ще якісь країни, пишіть, подумаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реєстрація вроді як працює вже нормально, якщо будуть глюки то пишіть постараюсь швидко виправити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реєструвався в обід. вже отримав четверту смс з кодом реєстрації :)

Якщо ще повторяться смски дайте знати будь ласка, то вже оператор щось тупить і не може удостовіритись що ви смску всетаки отримали тому ще шле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буде три мови, укр, рос, англ і може інші, напряг з фантазією написати текст, щоб було одразу зрозуміло, що то за ресурс і як ним користуватись.

Може хто готов допомогти, стукайте в скайп oleg.maccen

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замітив один глюк, обновив сторінку, а "воно" ще раз останню смс послало :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...