Перейти до змісту

Зробив сайт безкоштовної відправки sms


Рекомендовані повідомлення

Допомігши проекту ви допомагаете не тільки собі, а й комусь, хто користується ним, всім дякую за підтримку буду старатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь

Пробую відновити пароль вже десь 30 хв пробую так.

"Возникла ошибка! Попробуйте через 5 мин."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто забув пароля пишіть в приват, дані які вказати, телефон на який зарегений і мило, тоді скажу пароля

Італія, Франція, Німеччина дорогий трафік, десь гривня 1 смс виходить,в бюджет мій не влазить :(

Ніхто не допомагає все сам, так що поки ці напрями закриті, шукаю ще операторів які дадуть нормальні ціни за смс, як знайду вікрию і ці напрямки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При логіні номер телефону треба вказувати з "+380" чи в якому форматі?

Натиснув "забыли пароль?" ввів електронку, у відповідь - Возникла ошибка! Попробуйте через 5 мин

Писати тобі в приват? Якщо так всім вручну відновлювати то замучишся швидко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема з відправкою паролів, та й людина якщо не пам'ятає пароля, значить їй нафіг треба сервіс :)

в приват пишіть відновлю, не запарюсь в кого амнезія, таких людей мало ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

апну тему.

В мене щось давненько не "обнуляються" смс.

по приблизних підрахунках явно більше як місяць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольненько придумав ))) КЛАС !!! ДЯКУЮ ))))

Швиденько зареєструвався і вже відправиви смс. Все працює )))

Питання - а чи не можна до свого профіля прикрутити адресну книгу, щоб один раз ввів телефон і він там зберігся (по необхідності) і не треба було шукати в своєму телефоні та виписувати необхідний номер щоб потім знову відправити смс?

пи.си. я так розумію кількість смс зменшили до 20? здається писали що має бути 30.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да зменшив я до 20 смс... реклама себе не окупає взагалі, тому рішив зменшити кількість смс, та й деякі зловживають, спамлять (стоїть скрип який виявляє спамерів) от це прикро, люди рекламують свої послуги на халяву, невже так жалко заплатити 0,16 чи менше за смску.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В правилах сайта в пункті 4 походу опечатка "оскорительных смс".

дякую, виправив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такс, дивно, буду розбиратись.

напевно нашы оператори щось мутять

Київстар приймає нормально, якісь проблеми в МТС, та Лайфа

Написав в супорт, вибачте за незручності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на перше число слідуючого місяця нараховується знову 30 смс, смс не накопичуються.

Хто хоче може використовувати сервіс на платній основі 1 смс - 0,16 грн. (чому така ціна, тому що така ціна)

Дякую! Чудовий сервіс!

А як користуватись на платній основі?

напевно хто хоче відсилати смс постійно і від особистого підпису(імені).

31смс 4.96грн супер!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пишіть в приват, кому там що не поповнилось і хто хоче користуватись на платній основі, збираю гроші на розробку для андроїд додатку, щоб сервіс був зручніший ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я вже розмріявся про можливість відправки СМС на номери контент-провайдерів. За таку можливість - клікав би на рекламу автокліком по 20 хвилин на день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ну не хочу я світити свої паролі навіть при реєстрації =) Просто в ідеалі - це втікати від всіх чим подалі, щоб ввести свій пароль і зареєструватись. Так використовується на всіх сайтах де тільки приходилось реєструватись мені.

Ну або просто скрипт написати, який при натисненні на галочку ховатиме всі символи під зірочками (можна буде переглянути пароль, натиснувши ще раз на галочку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...