Перейти до змісту

Моделювання і колекціонування: авто,флот,авіація,бронетехніка


igorrrko

Рекомендовані повідомлення

Можу дати телефон чоловіка.Він займається досить професійно авіацією в 72-му маштабі.Але він клеїть для себе,незнаю як на продаж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 337
  • Створено
  • Остання відповідь

а який масштаб цікавить? 1/144, 1/72 чи 1/48? від цього напряму буде залежати ціна. ну і терміни виконання які? бо якщо треба модель на завтра-післязавтра, то того ніхто робити не буде. мої роботи на форумі є. якщо зацікавило, прошу в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забрав сьогодні фарбу з пензликом і гайда малювати. Почав з двигуна. Все як і чекав - лишаються сліди від пензлика, але це не смертельно. Гірше стало коли діло дійшло до крил, точніше до ніж під шасі. Змішав сір і зелену форби - і появилися пісчинки якісь. Як виявилось вони з сірої фарби. Результат плачевний. Якось від цих піщинок можна позбавитися? Чи це просто неякісна фарба?

post-21946-0-13379000-1369248873_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба фарбу розбавати більше, так щоб вона собою за раз не могла замалювати все і не лінуватися фарбувати два-три рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба фарбу розбавати більше, так щоб вона собою за раз не могла замалювати все і не лінуватися фарбувати два-три рази

чим акрил розводять? дистильованою водою?

і комочки теж мають розчинитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

комочки, скоріше всього, утворилися під час того, як ти намагався розтерти фарбу по площі, а вона в цей час вже частково висохла. розбавляється горілкою або водою. дивлячись який виробник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по комочках... вони дрібні як піщинки. Якщо пензликик умочити в баночу з фарбою всерівно присутні. А те що в мене вийшла фарба згустками на площині - це вже я справлі накалякав по недосохшій (підсохшій) фарбі. В мене хамброл. Підкажіть чим краще розвести. Завтра спробую перефарбувати, а то халтура повна.

Заодно прийшлося проводку з двигуна зрізати яку я подоклеював, знову нюанси повилазили - прийдеться переробити.

Mike_F, заодно гляньте на око, з кольором фарби RLM02 я менш-більш вгадав? (мішав сіру і зелену).

post-21946-0-60054600-1369252376_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо фарба була заморожена. Акрил цього не терпить, тому і комочки.

РЛМ 02

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді 'Кротом' можна.Почитай форуми.

Нічого не дало. Зате сифон на кухні почистив :)

Спиртом легко відмивається.

Пішло. Ватні палички, зубочистка, спирт, огірочок..... ех, добре пішло... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я теж трішки похвалюся. Поправив проводку на двигуні. Тільки дуже не сміятися, я давно такою дрібною роботою не займався - руки тремтіли спочатку жахливо, потім якось нормалізувалося. Як результат нахляпав трохи клею. Зате тепер розумію скільки зусиль люди трятять на це дрібноття і чому на фото воно інколи трішки незграбне.

post-21946-0-36125700-1369664589_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то поки відкритий двигун треба було не робити. Спочатку зробити просту модель, потренуватися в зборці, потім задуматися над придбанням аерографа і компресора. А тоді вже як буде вміння і зборки і адекватної покраски, то тоді братися за такі речі як відкриті двигуни і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я збираюсь зробити щоб бік або боки відкривалися/закривалися... якщо не вийде - заклею наглухо. (добре що запасні боковинки є). А як на вигляд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mike_F вітаю.Як завжди,на висоті. Є до чого прагнути нам,зеленим.Респект.

wladlutsk ну і тебе з початком малярних робіт. :0165:

Свого тигра задув в базу. Напевне в утіль. Надто висвітлив фарбу (забагато білої добавив в основу).Вийшло щось не зовсім Олівер Драб. Думав зрівняти по таблиці РАЛ (маю на хазяйстві розкладку),там такого колору немає. От тепер думаю,перефарбовувати,чи лишити,як висвітлення.А в найбільш темних місцях передути чистою фарбою,без білого. Від прешейдинга,як і думав,сліду не лишилося. Що скажеш, Mike_F ? Чи фото потрібні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олівер Драб. XF-60 Tamiya. Просто в базу забагато білого добавив.Чи нормально?Далі модель всерівно буде темнішою і темнішою після всіх ефектів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...