Перейти до змісту

Моделювання і колекціонування: авто,флот,авіація,бронетехніка


igorrrko

Рекомендовані повідомлення

xenium999

та що там на мене дивитися. Я профан в моделізмі. Он на MikeF рівняйся.Там є де повчитися.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 337
  • Створено
  • Остання відповідь

Та ладно я теж починаючий та і MikeF колись таким був сьогодні прийшла перша модель , можливо скоро продовжу тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбав "Катюшу" ICM.

Від масштаба 1/72 я в паніці я думав що вона буде трішки більша)).Починаю збирати потрохи.

А як тут фото викладати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почав ти за круто,як для новачка.

Заходь в "Расширенная форма" в нижньому кутку,з правої сторони.По ходу думаю розберешся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би радив крила легенько приклеїти супер-клеєм на свої місця. Після покраски їх зняти, а після установки ходової, приклеїти крепко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок.Так і зроблю.

Хотілося б зробити щось схоже.Але там в камо.Був в столиці,сфотографував.

Міша,підкажи по фарбам.Яким колором задувати? Російський,зелений. Буду замовляти,фарби всерівно немає.І так само бандажі на колесах,яким фарбувати? Дякую.

post-11231-0-03707200-1390984688_thumb.j

post-11231-0-90146100-1390984699_thumb.j

post-11231-0-83268800-1390984708_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бандажи чорні + трохи відтонувати. Яку фарбу збираєшся брати? Зараз мороз, акрил морозу не переживе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В курсі. Думав Тамію. Читав вроді не замерзає. Але не принципово. Можна і Валехо,чи МоделМастер. Чи краще до весни зачекати? Маю ще не добудованого Ханомага,є чим зайнятися. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо бажання займатися моделізмом не пропало і хочеться розвиватися в цьому напрямку, то потрібно задумуватися про аерограф і компресор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а компресор будь-який підійде, чи потрібен компресор малого тиску?

Під будь-яким компресором я розумію наприклад компресор "Дніпро-М" ПВК24-2 з наступними характеристиками:

Мощность - 1,5 кВт;

Объем ресивера - 24 л;

Давление рабочее - 0,8 МПа (8бар);

Производительность - 150 л/мин.;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для наступної моделі придбаю напевно фарбу в балоні.А якщо мене вистачить ще на третю роботу то напевно прийдеться взяти аерограф.До речі хто фарбував балоном порадьте фарбу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...