Перейти до змісту

Моделювання і колекціонування: авто,флот,авіація,бронетехніка


igorrrko

Рекомендовані повідомлення

а компресор будь-який підійде, чи потрібен компресор малого тиску?

Для мене оптимальний робочий тиск на компресорі для аерографа ~ 1 бар. Коли лакую, то тиск ще зменшую до 0,7-0,8 бар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 337
  • Створено
  • Остання відповідь

Короче,не дочекався я від тебе Міша відповіді,і замовив фарбу.Морози спали,думаю все буде гут. За одне на траки замовив фарбу. Правда змивки немає на зелений. Яку використати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міша підкажи який клей використати,щоб промазати гусениці,а потім їм надати правильної форми. Хотів тут: http://www.hobby.dn....er-p-60389.html текучий,немає. Та й взагалі його ніде немає. Кинь ссилку,на щось аналогічне. І ще цікавить цангова ручна дрелька,щоб зажимала від 0,3 мм. Де придбати? А то сверла маю,а зажати немає в що.

Змивка така: http://www.hobby.dn.ua/model-wash-wash-514-35ml-dark-brown-p-66944.html ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхала фарба,але здається мені,що х5 Тамія,надто їдуча з банки.З якою бовтати?Біла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купи собі в якомусь художньому магазині набір олійної фарби з основними кольорами, в епіцентрі - уайтспіріт тіккурілла 1050 і будуть тобі і змивки і фільтри. Текучий клей знаю, що є в хамброла. Я при склеюванні траків користуюся звичайним. х5 схожий на зєльонку. Треба його мішати з коричневим, щоб вийшло щось людське.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єсно. Зрозумів. Текучий вже приїхав.В Львові знайшов.Набір олійної фарби маю,придбав вже давним-давно....І Тіккурілу теж маю :)

Досвіду бракує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З прешейдінгом перегнути важко. Можна всю модель пофарбувати в чорний і від цього відштовхуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згачить,все в порядку.:) В яких пропорціях до зеленого бовтати коричневу? щоб був колір "база",що треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...