Перейти до змісту

Моделювання і колекціонування: авто,флот,авіація,бронетехніка


igorrrko

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 337
  • Створено
  • Остання відповідь

А якого робити?Читав в неті що основна висвітлюється майже до білої,а під нею грунт.Для нім.грунта в мене акріла немає.Якими правильно малювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світла нормальна, а темні сколи треба було робити не до грунта, а чорними чи темно-сірими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок.Дякую. На корпусі спробую. Тим більше це вже "кошка". БМП буду робити з розумом.

Міша,підкажи ще по тракам до БМП. Як з ними бути,як збирати? Провіси ж мають бути.Чи вони не клеяться,а просто звено в звено защолкуються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Траки на кліках, здається. подивись уважно. можна просто зібрати, а можна і проклеїти. Провісів робити не треба. А якщо хочеш, то дуже незначні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Давно займаюсь моделюванням бронетехніки масштабу 1:35. Останнім часом перейшов на техніку післявоєнного часу. У мене є колекція бронетехніки часів Другої світової війни. Хочу її продати. Не підскажете, хто займається колекціонуванням бронетехніки? Також можу виготовити моделі бронетехніки на замовлення також масштабом 1:35. Фото моделей викладу пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

marder, Вы давно займаєтесь моделізмом? Якщо і надалі плануєте цим займатися, то почитайте різні форуме про те як будувати моделі. Інформації тепер вагон. Можете питати порад у більш досвідчених колег, за це грошей не беруть. А поки Ваші роботи зовсім невисокого рівня.

Крайня моя робота, яку робив на замовлення. Детальніше тут і тут.

eWHMQYRxPS8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моделюванням займаюсь 10 років. Це мої перші моделі, купував їх у Луцьку, тоді не було змивок і пігментів. А як ці моделі?

post-23504-0-51562200-1376858027_thumb.j

post-23504-0-71193300-1376858039_thumb.j

post-23504-0-64108100-1376858051_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як тобі ці моделі? Одні з них по полігону ганяли, а інші – воювали. Вони реалістичні. Наприклад, "Шилка" і "БРДМ-2" воювали в Афганістані, а "БМП-2" – в Чечні.

post-23504-0-39303300-1376928040_thumb.j

post-23504-0-39780400-1376928051_thumb.j

post-23504-0-34852400-1376928062_thumb.j

post-23504-0-43292200-1376928073_thumb.j

post-23504-0-38151600-1376928084_thumb.j

post-23504-0-29371300-1376928095_thumb.j

post-23504-0-12425100-1376928106_thumb.j

post-23504-0-11743200-1376928117_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони звичайно кращі. ніж ті, що перші. Але треба працювати, переймати досвід і вчитися. Найперше - це фото, нічого не видно. На Шилці видно підложку декалі - моветон для моделіста. Використання афтермаркету теж дуже бажано, особливо на старі набори, які мають невисоку копійність і деталювання. На БМП запасні траки просто лежать на броні. А як машина поїде вони не впадуть?! Ще можна багато чого знайти. Але то таке. Не помиляється тільки той, хто нічого не робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони звичайно кращі. ніж ті, що перші. Але треба працювати, переймати досвід і вчитися. Найперше - це фото, нічого не видно. На Шилці видно підложку декалі - моветон для моделіста. Використання афтермаркету теж дуже бажано, особливо на старі набори, які мають невисоку копійність і деталювання. На БМП запасні траки просто лежать на броні. А як машина поїде вони не впадуть?! Ще можна багато чого знайти. Але то таке. Не помиляється тільки той, хто нічого не робить.

На БМП траки приварювалися-вони виконували роль доповнюючий захист МТО і мех.водія.ШИЛКА-купив набор "дрова",багато доробляв сам-решітка над МТО,бризговикі,троси,кронштейни кріплення тросів,пилка,бревно для самовитягування,"двірники" на триплексах мехводія,на башті добавив прожектор перед люком командира ЗСУ і проводку,до радара теж добавив проводку,висверлив стволи,добавив шланги системи охолодження стволів.Про підложку декалій знаю,підскажи як їх "приглушувати".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декаль треба класти на глянцеву поверхню, а зверху ще раз глянцевим лаком задути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декаль треба класти на глянцеву поверхню, а зверху ще раз глянцевим лаком задути.

Як правильно робити змивку?Можна поспілкуватися по телефону-є пару питань по моделюваню,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи треба перед змивкою покривати покрашену модель матовим лаком? Зараз збираю модель танка "Чифтен" покрасив,зробив змивку усього корпуса,місцями лишилися плями,Думаю,що перед змивкою треба було модель покрити матовим лаком,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але глянцевий буде блистіти на моделі танка,це ж не лімузин,А чому не матовий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в тебе модель і так матова, того та змивка і остається місцями. Після глянцевого лаку, треба буде знов задувати матовим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в тебе модель і так матова, того та змивка і остається місцями. Після глянцевого лаку, треба буде знов задувати матовим.

А що собою являє масляна змивка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...