Перейти до змісту

Моделювання і колекціонування: авто,флот,авіація,бронетехніка


igorrrko

Рекомендовані повідомлення

Тиждень короткий - з фарбою так нічого і не прояснилось, прийдеться чекати кінця вихідних.

Чи є ще хтось кому потрібна фарба? Може при більшому замовлені буде знижка файна...

Є ще банальне питання: з якої фарби краще почитани емалі чи всетаки водорозчинної? Малювати буду пензликами. (не хочу дуже заглиблюватися в процес - боюсь до кінця не дійти :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 337
  • Створено
  • Остання відповідь

Тиждень короткий - з фарбою так нічого і не прояснилось, прийдеться чекати кінця вихідних.

Чи є ще хтось кому потрібна фарба? Може при більшому замовлені буде знижка файна...

Є ще банальне питання: з якої фарби краще почитани емалі чи всетаки водорозчинної? Малювати буду пензликами. (не хочу дуже заглиблюватися в процес - боюсь до кінця не дійти :) )

Звєзда фарба погана. Тому бажаючих навряд чи знайдеш. Починай краще з акрилу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я шукаю компанію на фарбу від GUNZE SANGYO (це акрил - HOBBY COLOR і емалька - Mr.Color.)

Наскільки я читав по форумах досить популярна фарба.

Доречі, а поділіться досвідом - як клей наносити... а то шприцом мені щось не пішло та і по старинці голкою як в дитинстві теж не ефективно. Якусь грушку б на голку до шприца, але щось в себе нічого не нарив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я шукаю компанію на фарбу від GUNZE SANGYO (це акрил - HOBBY COLOR і емалька - Mr.Color.)

і яка ціна питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і яка ціна питання?

Ну ціна вимальовується 23-25 грн. Теоретично можна дешевше десь до 20-21 грн, але сума замовлення величенька.

Купувати з магазинчиком, але потрібно оцінити хоч величину попиту на фарбу. Попит та інтерес на модельки наразі незначний.

Доречі... є ще фарба REVELL 25 грн., ЗІРКИ десь 16 грн і якась HUMBROL 15-16грн.

Що вони з себе представляють - незнаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тамія - 24-25грн.,

Наразі в магазинчику фарби немає взагалі. Є лише клей і розчинник.

Якщо назбираємо замовлення то фарба в магазинчику з'явиться швидше :) (а нам знижка)

п.с.: В замовлення може входити не лише фарба, а й модельки або інструмент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходив,балакав з продавцем. З асортименту майже все Зірка.Сказала,що можуть привезти і інших виробників під замовлення. За фарбу теж казала,що реально. Буду чекати поки почнуть завозити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Там-Таму бутікі.Зі сторони Брами,біля дитячого майданчика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви вчепилися в той магазин? Адже дорого. Той самий мессер від Звєзди в інеті на 20 грн дешевший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />Що ви вчепилися в той магазин? Адже дорого. Той самий мессер від Звєзди в інеті на 20 грн дешевший.<br />
<br /></p>

ну якщо додати 20 грн за доставку, а продавщиці файні - зроблять ще скидку, а ще поряд кав'ярня з доброю кавою...

але це таке, хочу у Вас як людину з досвідом запитати: не підкажете номера фарб якими Ви свого мессера фарбуєте? Я вже втомився підбирати і згаяв купу часу (робота на завтра не зроблена, з дитиною не позаймався і нічого в моделі не приклеïв).

З мене розуміється кава. ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каву маршруткою в Ковель передасиш)))

А якою ти фарбою фарбуєш і яка схема камуфляжу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі,влізу у ваш діалог,колєгі.Міша,де Тамію чорну матову взяти?Перелопатив купу інетмагазинів,ніде немає.Немає чим прешейдинг зробити?

Сорі,влізу у ваш діалог,колєгі.Міша,де Тамію чорну матову взяти?Перелопатив купу інетмагазинів,ніде немає.Немає чим прешейдинг зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я буду цього тиждня в Ковелі, так що...

а схему вибрав другу, чомусь вона видається легшою і більш придатною до пензликів.

а з фарбою теж не визначився - думав зупинитись на Ганзі, але нічого ще не купував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим тобі та тамія приглянулася? Майже нема готових кольорів все треба мішати по різним схемам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто маю всі фарби від Тамії+розчинник.Можна і Валехо взяти,і Ганзе взяти.Горілкою бздьожно розводити,немає досвіду.А хочеться все по феншую робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розводь фірмовим розчинником.

По машины Траутлофта э двы версыъ окраски: RLM 02/71/65 i RLM 79/80/65. А там вже треба підбирати фарбу у відповідності до того чим будеш фарбувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валехо,або Ганзе можна розвести розчинником від Тамії? Правильно? До речі,бачив в Неті набори фарб від Акан спеціально під літаки Люфтвафе.Але в Україні не знайшов їх,тільки в Росії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вальєхо розвожу рідним розчинником. А Акан - не дуже гарна фарба, ще й коштує недешево.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову все змінилося по фарбі :)

Ганза відпадає (нема всього спектру в наявності і буде може аж восени) можна розраховувати на Хамброл і Тамію. З ними проблем не повинно бути.

Про Хамброл хтось щось може сказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли починав,то накупляв і Зірку,і Хо-Му,і Хамброл.Пензликом ще можна малювати,і Хамбролом теж.А от під аерограф вони взагалі не годяться.Зараз вирішив тільки Тамією користуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...