Перейти до змісту

Моделювання і колекціонування: авто,флот,авіація,бронетехніка


igorrrko

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 337
  • Створено
  • Остання відповідь

Перед грунтом модель обов'язково купати в Фейрі?

Можна і не мити. Але якось знежирити треба. Можна не знежирювати, якщо використовуеш нітру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mike_F погрунтував. Вродь нічого так грунт ліг,як для першого разу. Ніяк не міг підібрати консестенцію грунта,але в кінці почало щось виходити. Марудна то трохи справа,особливо катки. Але результатом задоволений.

Тепер що? Прешейдинг? певне робити не буду,немає в мене чорної фарби. Задую зразу в базовий колір і буду висвітляти.

ЗЮ. Показуй,що не так. Вибачай,але я не фотограф. Напиши в лічку,як правильно фотографувати,якщо що.

post-11231-0-11656100-1369044479_thumb.j

post-11231-0-11260900-1369044503_thumb.j

post-11231-0-37577200-1369044527_thumb.j

post-11231-0-15055800-1369044553_thumb.j

post-11231-0-69130100-1369044578_thumb.j

post-11231-0-96250100-1369044601_thumb.j

post-11231-0-85065000-1369044623_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, вітаю з початком малярних робіт. Я вже сьогодні замовив собі фарбу для мессера - десь завтра відправлять. Буду трохи мішати - всіх кольорів не було. Але основні є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сенькс.Якої фірми брав фарбу?Немає можливості мені влізти в замовлення з чорн.фарбою+розчинник? Тільки якщо Hobby Color.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.modeli.com.ua/ - я замовляв тут. Дивися. Якщо знайдеш - кажи, попробую дозамовити.

Я замовляв хамброл акрил. Треба для початку розпробувати фарбою гратися, а там буду бачити.

В тебе аерограф з помпресором купувався чи ти компресора якогось іншого прицепив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зразу.Бюджетний варіант,МІОЛ.Тільки на модельних форумах він вартує в межах 600 грн,я знайшов за 430 ,в Харкові.Для початку вистачає.З фарбою відбій,дякую.Я пізніше сам щось замовлю,брав в них і не раз.Маю знижку 10%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зразу.Бюджетний варіант,МІОЛ.Тільки на модельних форумах він вартує в межах 600 грн,я знайшов за 430 ,в Харкові.Для початку вистачає.

Я от думаю. Купити тілька аерограф (200-250грн), компресор автомобільний + колесо як резервуар з повібрям. Накачати десь до 2,2 атмосфери і вперед :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да нє,так скоріше всього не вийде.А як конденсат почне гнати?Короч,я не шарю в тому.Як на мене,то краще вже зробити компресор з холодильника.В Неті інфи тьма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не фотографуй проти світла. Прешейдинг не обов'язково має бути чорним. Гранатомети на корпусі якісь овальні, треба було лікувати. Незашпатльована щілина на комбашті (мабуть дві). Сліди клею в щілині між корпусом і фальшбортами.Про інше писав раніше.

Раджу осі, на яких будуть катки, перед покраскою обмотати скотчем, а після покраски зняти. Так буде легше обівати катки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міша,дякую. По порядку.

З фото думаю розберуся з часом.

На рахунок прешейдингу начитав купу інфо в Неті. Буду шукати темно-коричневу фарбу,раз чорної немає. Типу,читав,що "гуслі" такою фарбують.Тим паче,що основний колір буде олівер драб

Гранатомети овальні тому,що знайшов в батька якийсь вентилятор 12В. Але (!!!) з цангами під свердла. "Биение" жахливе,не міг центр спіймати ніяк. Та й потужності не вистачало. В планах "Дремел",чи ще яка подібна приблуда.Підкажи попутно з свердлами.Де взяти потрібні?

На рахунок ком. башні і слідів на бортах. Коли клеїв,не звертав уваги.Зараз,все вилізло. Борти певне правити не буду,досвіду не достатньо зробити все правильно.Башту виправлю. Також бачив усадку шпаклі на фільтрах Фейфеля.Попрацюю.

А на рахунок осей не зрозумів. Перед покраскою,я на них повдівав термокембрики.

Чи я не так щось зрозумів?

І ще. Немає смотрових приборів.Це де? Десь там,як на фото?

Як зробити? Кусочок СД-диска. В ком башті і мех. вода є прозорий пластик,але вн задутий грунтом,вже :(

post-11231-0-74605100-1369084191_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про смотрові прилади правильно зрозумів, про кембрики теж. Гранатомети онівальні не всередині, а ззовні.

Буду шукати темно-коричневу фарбу,раз чорної немає. Типу,читав,що "гуслі" такою фарбують.Тим паче,що основний колір буде олівер драб

от з цього місця детальніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь колись читав. Читав,що перший слой темно коричневий,а там далі ган метал і т.д. Але ще конкретно за гуслі не брався. В мене все поетапно. Поки взявся грунтувати,то 2 дні лопатив нет. Зараз посилено вивчаю прешейдинг.Остатнє,що прочитав : http://scalemodels.ru/articles/5513-preshejjding---mify-i-praktika.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі,не те мав на увазі.Тупанув :) Олівер драб,це ж якийсь темно зелений.Правильно?

Буду фарбувати в жовтий/охра/XF-59 (Тамія) . Вибір не великий: або "Ленінградський" Тигр,або африканський корпус,типу Вітмана,без камуфляжа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під Ленінградський цей Тигр не підходить. Під африканський без доробок теж. Найкраще він підходить під Курську Дугу. А найточніше "із коробки" вийде танк з номером 114.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так.Я сам розумію,на рахунок копійності.Понаклеював все що було в коробці.Я маю на увазі колір.Або темно сірий,або жовтий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да нє,так скоріше всього не вийде.А як конденсат почне гнати?Короч,я не шарю в тому.Як на мене,то краще вже зробити компресор з холодильника.В Неті інфи тьма.

Був у мене компресор з старого холодильника - тиск він надував смішний. Може сучасніші компресори крутіші, але тратитись ще на них коли є автомобільний думаю не доцільно. А конденсат буде виникати якщо тиск різко скинути. А при наявності достатньо великого буферного резервуара цього єфекту не мало б бути... теоретично :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був у мене компресор з старого холодильника - тиск він надував смішний.

Треба всього одна атмосфера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думав трохи щось підшпакльовувати,передумав. Зробив типу прешейдинг. Щось не айс він вийшов. Якась рідка фарба була. Розбавляв: 1 частина фарби,1 глянцевого лаку,2 розчинника. Всерівно трохи тікла,напливи повиходили.Та й аером не все кашерно виходить.Поки ще не вмію приловчитися,щоб тонко наносити лінії. Як є,так вже і буде.

post-11231-0-28712600-1369150350_thumb.j

post-11231-0-46630700-1369150374_thumb.j

post-11231-0-10662200-1369150397_thumb.j

post-11231-0-24384900-1369150419_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чорної не було,робив темно сірою. А якщо в плані не там де потрібен,бракує досвіду. Поділися,як правильно робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукаю хто б склеїв модель літака АН2

хто може це все гарно зробити дзвоніть

066--480---02---02 - Олег

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...