Перейти до змісту

Моделювання і колекціонування: авто,флот,авіація,бронетехніка


igorrrko

Рекомендовані повідомлення

привет всем)

есть один интересный сайт

http://karopka.ru/

на нём есть обзоры (как готовых так и только распечатанных) моделек всяких разных

куча статей о том как красить,шпаклевать и тд

П.С. народ у кавота есть лишние запчасти оставшиеся от моделек?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 337
  • Створено
  • Остання відповідь

Nexy в тебе зборка з коробки,я так розумію. Не фарбував,не старив?

WILDCHILD вже давно читаю даний ресурс.

А що саме тебе цікавить з запчастин? Тут можна пошукати,думаю допоможуть http://news.hobby.net.ua/forum/index.php?act=idx

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заморачиватся с пересылкой мне лень)

из запчастей интересует на данный момент ствол от пушки или танка вот тока я маштаб нескажу точно

вопрос как заклёпки делать ты случайно невкурсе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ствола,на жаль,немає. До літаків є якісь запчастини.

На рахунок закльопок. Читай форум,там має бути. Я колись читав,що гріється кусок "литника".Коли він витягується потрібним діаметром,перестають.Коли висихає,нарізають потрібною товщиною.Грані потім підрізаються цанговим ножем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, це модель - "ЗВЕЗДА". Складав власноруч, красив також сам. Ще є модель нім. пт-сау - "Stug3" також "ЗВЕЗДА", залишилося пофарбувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В гаражі батько баллончика дав. Назви не пам'ятаю..
:)

Без образ,але "то - не то".Колхосп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені навпаки здається що колхосп це фарбування фарбами.. На модель може осісти пил який треба буде витирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну-у,"здається" і як "має бути правильно", різні речі. Коцнуте авто,до прикладу,теж можна задути балончиком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mike_F ,Міша, на основі якої масляної фарби зробити фільтр (колір маю на увазі),щоб покрити темно сірий ,танковий? Одного фільтру досить,чи потрібно ще одним-двома фільтрами покривати? Тим більше кузов "Ханомага" відкритий,а там і лавки,і шкіряні сидіння і борти кузова,все в різних кольорах. Чи є один,універсальний колір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mike_F ,Міша, на основі якої масляної фарби зробити фільтр (колір маю на увазі),щоб покрити темно сірий ,танковий? Одного фільтру досить,чи потрібно ще одним-двома фільтрами покривати? Тим більше кузов "Ханомага" відкритий,а там і лавки,і шкіряні сидіння і борти кузова,все в різних кольорах. Чи є один,універсальний колір?

Універсального кольору нема, тут все індивідуально. На панцерграу можна зробити фільтр голубий або синій, темно-коричневий. Кількість фільтрів залежить від бажаного результату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура-а-а,товарищи!!!:0095:

Нарешті приїхав мій мені подарунок на Новий Рік.

Учу матчасть.Буду пробувати ліпити з толком.

http://www.modeli.com.ua/product/nemeckij-tyazhelyj-tank-tigr-zvezda-3646.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт!

Маю деякий досвід в моделізмі, тому можете задавати мені питання і консультуватися по цій темі.

Мої крайні роботи:

post-19559-0-71772200-1350683261_thumb.j post-19559-0-42699600-1350683372_thumb.j post-19559-0-79857900-1350683376_thumb.j

Привіт мішель брателла радий бачити тебе на борді!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура-а-а,товарищи!!! :0095:

Нарешті приїхав мій мені подарунок на Новий Рік.

Учу матчасть.Буду пробувати ліпити з толком.

http://www.modeli.com.ua/product/nemeckij-tyazhelyj-tank-tigr-zvezda-3646.html

І чого б не попитати і не почитати огляди? Ще треба було кіло шпатлівки брати зразу.

Привіт мішель брателла радий бачити тебе на борді!

Здоров-здоров)) :_26:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міша,вже тиждень читаю форуми,огляди.Бачив,що брав.Брати Драгона або Тамію,з травлом,афтемаркетом...Шкода зіпсувати модель.А ця бралася руку набивати.Ще толком малювати аером не вмію.То не дує,то сопло забивається,то фарба рідка.Хочу спробувати цимеріт нанести.Для початківця думаю саме то.Тим більше домовився з Sl@va про мастерклас в реалі,під пивко.Навчуся хоч трохи,тоді і моделі підуть якісніші і досконаліші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та візьми, для прикладу, крайні моделі вітчизняних виробноків МініАрт та ІСМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...