Перейти до змісту

Моделювання і колекціонування: авто,флот,авіація,бронетехніка


igorrrko

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 337
  • Створено
  • Остання відповідь

Пам'ятаю в дитинстві клеїв літаки,то на склі кабіни,на прозорому пластику,лишалися сиві розводи від модельного клею.Якщо не акуратно поклеїти.Чи пальцями запацяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БМП від Звєзди вже можна треба викидати. Бо там косяк на косяку. Існує гарна модель від Трампа.

Які саме косякі в БМП від ЗІРКІ ? Опиши конкретно.Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

marder

http://scalemodels.r...1-35-bmp-1.html

Зю. Цікава машинка вийшла. Але так і не зрозумів,що там з перископами. Вроді автор як Їх і не заклеював.А якщо і клеїти,як акуратно вирізати потім тріплекс. Коротше,буду пробувати.

http://karopka.ru/forum/forum299/topic14984/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого так категорично? Навпаки.Маєте що показати,з радістю глянемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я шутя))) просто залізничні моделі не так просто знайти, особливо вітчизняні і вартість їх захмарна, тому приходиться думати про власне виробництво. То я якраз хотів висвітлити той аспект моделювання. я міг би розказати про деякі цікаві технології, хоча чесно признатись я нічого так і не доробив))). зараз всерйоз збираюся "надрукувати" по частинам вагон електропотяга. доречі підкидаю Вам ідею -- якшо немає моделі улюбленої Вам техніки -- зробіть її 3Д модель (бажано мабуть по кускам) і "замовте на друк" її. фактично вийде той же КІТ)))

наразі от таку штуку буду "друкувати":

d47782574faf.jpg

9a2f037fd5c4.jpg

В кінечному результаті (ну майже кінечному, окремо ще візки є) мається виглядати так (окрас буде наш, відповідатиме одній з ЕР9п моторвагонного депо Здолбунів):

9b27ae3d11ee.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то так.Але читав на модельних форумах,що шкура вичинки не вартує.Дороге це задоволення 3Д друк.Та й копійність там не айс,що в моделюванні чи не найголовніше.Можливо я і помиляюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не помиляєтесь. Цікавився на пластмасовому нашому, у них є системи 3д друку, то електровоз заважили мені в околі 5000 грн. Там є різні точності друку і відповідна ціна. Вчора я находив розцінки деякі, то по них наче 1г надрукованого матеріалу коштує від 4,50 до 9,50 грн відповідно по якості (точності в пікелях):

Стоимость печати в зависимости от толщины слоя (качества):

Толщина слоя 0.3 мм – 4,50 грн/грамм (при заказе от 100 грамм цена 4 грн/грамм, при заказе от 1 кг цена договорная)

Толщина слоя 0.25 мм – 5,50 грн/грамм (при заказе от 100 грамм цена 5 грн/грамм, при заказе от 1 кг цена договорная)

Толщина слоя 0.2 мм – 6,50 грн/грамм (при заказе от 100 грамм цена 6 грн/грамм, при заказе от 1 кг цена договорная)

Толщина слоя 0.1 мм – 9,50 грн/грамм (при заказе от 100 грамм цена 8 грн/грамм, при заказе от 1 кг цена договорная)

3D печать в Киеве

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О-хо-хо!!! Золотий електровоз вийде.Подобається мені моделювання,але не настільки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, я тоді теж відразу охолов до моделювання)). але такий електровоз, але в меншому масштабі (1:87) готовий коштує теж до 6000. і кількість їх не більше 20, роблять під замовлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обговорювали це вже. Дійсно шкурка вичинки не вартує. Дуже дорогий сам друк + треба розробка 3д-моделі не аби якої точності. + тепер в моделюванні одним пластиком все діло не обходиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну 3Д модель складності не становить (ну у всякому разі для мене). В мережі навалом готових 3Д моделей. ну а відносно вартості, то гріє думка, що з часом технології дешевшають (компютери, телефони, а отже і з поширенням 3Д друку і така послуга має подешевшати, так як це відбувається, наприклад, з відновленням інформації з фізично пошкоджених вінчестерів в лабораторіях)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Та вроді як ні. :) Ти нє поверишь,заходив сьогодні на "Модельну Хату" .Нахлинуло,чьорт побєрі,треба братися за свої довгострої.

ЗЮ. Закинь фотки своїх крайніх моделей.Є на що глянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Вроді закінчив свій БМП1,буду потрохи готуватися до малярки. Заскладна для мене модель. Травлення весь мозг винесло,думав вовком буду вити. Ще й помазав анти- гелем,щоб забрати сліди супер клею,то воно все злізло нафіг. :) Сама більша халепа з траками.Вони хоч і на кліках,але всерівно розсипаються. Поклеїв на скотч,а що далі з ними робити - поняття немаю.Не виходить їх по формі вигнути,розлітаються в руках.Mike_F ,підкажи щось. :(

post-11231-0-76507700-1389453238_thumb.j

post-11231-0-34085300-1389453280_thumb.j

post-11231-0-05694700-1389453315_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт . Підкажіть де в Луцьку можна знайти щось для моделювання (моделі,фарба,клей) буду вдячний за відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певне ніде. Я в Луцьку ніц нічого не бачив,з часів коли в ЦУМі був відділ. Але це,ще з тих пір,коли дерева були молодими. :) Все через Нет.

xenium999

напиши

Mike_F

в приват. З моделями допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось писав що біля Там Там є але я там не знайшов,деякі моделі є в Пелікан і Тигрес.А на якому сайті ти брав клей-голка ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось писав що біля Там Там є але я там не знайшов,деякі моделі є в Пелікан і Тигрес.А на якому сайті ти брав клей-голка ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже тієї крапки біля Там-Там немає .

http://www.hobby.net.ua брав там клей. А загалом,забий в пошук.Сайтів море.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...