Перейти до змісту

Чому в релігіях так погано відносяться до жінок?


SanyaTT

Рекомендовані повідомлення

та ніякий не конфліктер :)

Ти створив тему, вставив в неї чужий текст, чужі думки, чуже бачення, я від себе не додав ні слова... От я й намагаюсь зрозуміти твої спонукання, що саме цією темою ти хочеш сказати... Чи це просто тролінг, вкинув кістку, і "ви тут гризіться, я поспостерігаю"...

Поясни ж, що саме ти мав на меті створюючи тему з таким провокативним підтекстом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому що чоловіки не відчувають того що жінки!!!!!!!!!!!!!!!!! ми різні. А як правило чоловіки більш пихаті і думають, що сильніші бо типу мязів більше мають.

якщо жінка починає себе відстоювати, то чоловіки зразу кажуть, що жінки погані.

Задумайтесь над питанням. Чому майже ніхто не каже "Чому в релігіях так погано відносяться до чоловіків?" дивно!!! але серед чоловіків не менше грішників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

А прочтете расшифровку изречения и все станет на свои места.(найдете сами в гугле).

:) ну да :) а чому мені треба вірити чиїйсь розшифровці і її читати? Бо хтось вирішив, що він ПРАВИЛЬНІШЕ зрозумів "изречение"? ;)

Слідувати далі такій логіці - то всі ці писання - для вибраних, а не для простих смертних. Тільки не зрозуміло КИМ вибраних... Ними самими, так? ;)

Тобто по цій логіці всі вчителі в школах та інститутах тіпа "умнікі"? Чого мені їм вірити?Вони що,вирішили що правильніше зрозуміли фізику й математику? Я шо не можу купити книжку,почитати й вивчити хімію?

До речі ніхто не заважає дати своє пояснення(розуміння) того вислову.Чекаю з нетерпінням.

А на рахунок того, що релігії ставлять чоловіка вище жінки - це дійсно викликає запитання... Але не так, як це змалював ТС, не тільки християнство на відміну від мусульманства, а взагалі ВСІ релігії...

А от чому так?.... навряд чи хтось тут йому пояснить :) От я й запитував його (ТС) про мету створення теми..

Якщо подумати,то й в атеїстичному суспільстві в жінок життя не мед.При чому тут релігії? Чи ти вважаеш,що кожанка і маузер в руці зробили жінку щасливішою?

oooooo.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи ти вважаеш,що кожанка і маузер в руці зробили жінку щасливішою?

oooooo.jpg

Перепрошую, але загалі-то маузер ось такий. 7d436f3a71b4.jpg

Ти мабуть мав на увазі наган

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всевышний Аллах говорит: «...и обращайтесь с ними (женщинами) по-хорошему» (Коран. сура «Женщины» аят 19).

Посланник Аллаха (да благословит его Аллах и приветствует) сказал: «Мир этот дается во временное пользование, а лучшим из того, что можно получить в пользование в этом мире, является праведная жена»

"праведная жена" - в данном случае - это, скорее всего, праведная церковь, не все из Святых писаний необходимо принимать дословно. Если прочесть нашу Библию и брать во внимание только буквально-исторический смысл, то можно крышей поехать от сказанного. Нас и глаза себе выковыривать "учат" и детей с горы бросать и родителей бросить, но в этом заложен иной, духовный смысл. А слово религия означает, в дословном переводе, как восстановление связи, в данном случае с Богом. А Бог есть Любовь.То что это тогда за религия, которая нас учит давать любовь кому-то больше, а кому меньше?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи ти вважаеш,що кожанка і маузер в руці зробили жінку щасливішою?

Перепрошую, але загалі-то маузер ось такий.

Ти мабуть мав на увазі наган

Я мав на увазі..Та ладно,забий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Тобто по цій логіці всі вчителі в школах та інститутах тіпа "умнікі"? Чого мені їм вірити?Вони що,вирішили що правильніше зрозуміли фізику й математику? Я шо не можу купити книжку,почитати й вивчити хімію?

До речі ніхто не заважає дати своє пояснення(розуміння) того вислову.Чекаю з нетерпінням.

2*2=4 інакше зрозуміти не можна :) і в усіх перекладах воно трактується однаково. І книжку ти можеш сам купити, і почитати, і вивчити. Так що твоя паралель з науками сюди не підходить.

А на рахунок мого розуміння "того вислову"... Щоб трактувати, потрібно самому прочитати мовою оригіналу, а не чиюсь інтерпретацію у вигляді "перекладу". Так що звиняй, не читав - не трактую :)

...
А на рахунок того, що релігії ставлять чоловіка вище жінки - це дійсно викликає запитання... Але не так, як це змалював ТС, не тільки християнство на відміну від мусульманства, а взагалі ВСІ релігії...

А от чому так?.... навряд чи хтось тут йому пояснить :) От я й запитував його (ТС) про мету створення теми..

Якщо подумати,то й в атеїстичному суспільстві в жінок життя не мед.При чому тут релігії? Чи ти вважаеш,що кожанка і маузер в руці зробили жінку щасливішою?

Це ти мене запитуєш? Здається тему з прив'язкою до релігії підняв тут не я ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2*2=4 інакше зрозуміти не можна :) і в усіх перекладах воно трактується однаково.

Не факт:

Берем тождество

4:4=5:5

Выносим за скобки общие множители

2х(2:2)=5x(1:1)

Из левой части можно еще вынести общий множитель

2x(1:1)x2=5x(1:1)

Сокращаем правую и левую части на общий множитель (1:1) и получаем

2х2=5

І книжку ти можеш сам купити, і почитати, і вивчити. Так що твоя паралель з науками сюди не підходить.

А на рахунок мого розуміння "того вислову"... Щоб трактувати, потрібно самому прочитати мовою оригіналу, а не чиюсь інтерпретацію у вигляді "перекладу". Так що звиняй, не читав - не трактую :)

Тобто всі закони фізики та теореми математики ти вивчав мовою оригіналу?А те ,що Земля крутиться ти сам бачив на власні очі,чи повірив якомусь поляку?

...
А на рахунок того, що релігії ставлять чоловіка вище жінки - це дійсно викликає запитання... Але не так, як це змалював ТС, не тільки християнство на відміну від мусульманства, а взагалі ВСІ релігії...

А от чому так?.... навряд чи хтось тут йому пояснить :) От я й запитував його (ТС) про мету створення теми..

Якщо подумати,то й в атеїстичному суспільстві в жінок життя не мед.При чому тут релігії? Чи ти вважаеш,що кожанка і маузер в руці зробили жінку щасливішою?

Це ти мене запитуєш? Здається тему з прив'язкою до релігії підняв тут не я ;)

Розжую.Чоловік ставить себе вище жінки і з релігією і без релігії.Андестенд? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розжую.Чоловік ставить себе вище жінки і з релігією і без релігії.Андестенд? ;)

це ти про мене???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чекав чогось подібного, але цЕ! :D

...

Берем тождество

4:4=5:5

Выносим за скобки общие множители

2х(2:2)=5x(1:1)

:0016: це в якій школі так вчать? Скажи всім, щоб знали, куди дітей не слід віддавати :D
... Якщо подумати,....При чому тут релігії? Чи ти вважаеш...

Це ти менЕ запитуєш? Здається тему з прив'язкою до релігії підняв тут не я ;)

Розжую.Чоловік ставить себе вище жінки і з релігією і без релігії.Андестенд? ;)
:D ти щось педалі плутаєш :D це не я тебе запитував (що ти мені розжовуєш), а ти мене запитав про щось таке, що говорив не я :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74 , є такий анекдот:)

Мужик пере свої штани біля річки і каже, вот блін даже собі вірити неможна, я ж тільки пукнути хотів)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чекав чогось подібного, але цЕ! :D

...

Берем тождество

4:4=5:5

Выносим за скобки общие множители

2х(2:2)=5x(1:1)

:0016: це в якій школі так вчать? Скажи всім, щоб знали, куди дітей не слід віддавати :D

Е,взагалі-то це на рівні академіків такі ігри,написав мовою оригіналу,але не заморочуйся,воно тобі точно не тра. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Е,взагалі-то це на рівні академіків такі ігри,написав мовою оригіналу,але не заморочуйся,воно тобі точно не тра. :D

Это полный отпад, я считаю.

zaHARE, вот полный cписок украинских академиков с 1918. Может поделишься именами тех, с кем из них ты играл в такие альтернативно-интеллектуальные игры?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ідьош до женщін- вазьмі пльотку! пльотку в сємь хвастов!

Кстате, вот еще один нюанс - монотеистические религии, по сути своей, опираются на схожие постулаты, имеют массу точек пересечения/соприкосновения, некоторые из них более привлекательны для отдельных групп людей, некоторые менее, некоторые - отвратительны.

Почему же в существующей реальности доминирует христианство?

Одна из причин заложена в построении отношений религии с верующими: духовное наставничество христианских ветвей, в отличии от духовного лидерства мусульманства/индуизма/буддизма/остального.

Духовное наставничество, помимо явных своих преимуществ(расширенные охват и горизон планирования, гибкость канонов, целостность восприятия и пр.), имеет еще то преимущество, что делает своих последователей усточивыми к такому банальному троллингу. Ведь очень сложно затроллить на почве религии человека, который привык во всем разбираться сам и обращаться к духовному наставнику только если сам разобраться не может.

В отличии от того, кто внемлет религиозному лидеру(или академику) в надежде уловить следующую подсказку для своих действий или очередную трактовку избитых истин.

Каждый раз, когда поднимается тема про "мусульмане лучше чем", мне вспоминаются трое человек: капитан Барриль, Иэн Хендерсон и Рэймонд Дэвис

Тоесть все ок и лучше всех, да, но вам не кажется, что ситуация там давно контролируется кем-то другим? Впрочем, тоже самое можно сегодня сказать про индуизм, коммунизм и прочие схожие иллюзии величия.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласен,тема неправильная,ну может и правильная,но вышла неправильной,наверно потому что старт не совсем правильный.

Вышло наверное как в этом случае:

jack74 , є такий анекдот :)

Мужик пере свої штани біля річки і каже, вот блін даже собі вірити неможна, я ж тільки пукнути хотів)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Относительно темы. К женщинам относятся по разному в разных конфессиях. Лично я интересуюсь религией других странах и конфелий. Всем должна бить извесна религия Ислама. Вон нашол интересную статю, назва которой: Ислам - мирная религия? Лично я в ето не верю, а каково ваше мнение? Здесь не только о женщинах идет речь.

_Олександр_ а весь топ перечитати, релігія не дозволяє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...