Перейти до змісту

Картинки з уматними текстами


Рекомендовані повідомлення

12 часов назад, Zheny@ сказал:

А чи є таке російське?   Впевнений, що і у білорусів є. Та, мабуть ,у всіх.

 

Є. Колись говорив з одним росіянином (досить давно, ще до цих подій), попросив його вимовити "паляниця". Результат зрозумілий. Але відразу ж спитав: чи він може сказати по моїй мові чи я чужинець (говорив російською, яку раніше вважав однією з рідних мов)? То той не задумуючись відповів, що мене легко розпізнати, бо я говорю не так як вони. Акцент. Вони по іншому кажуть букву г, вона в них ґ. І не на початку слова а у середині. Наприклад слово "согнуть. Часто замість о може бути а. А у інших місцевостях рейху навпаки о замість а. Правда чомусь мій акцент йому здався як у прибалтів.

Короче в них є свій шиболет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 10,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Популярні пости

Ніколас

21 хвилин тому, Electronshik сказано:

Вони по іншому кажуть букву г, вона в них ґ. І не на початку слова а у середині.

Вона в них якась більш дзвінкіша. І язик їх весь такий якийсь більш акцентований. Відразу чути, що москаль. Ну і в нас російська Києва, Харкова, Донецька, Херсона і Одеси відрізняється.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Electronshik сказано:

Є. Колись говорив з одним росіянином (досить давно, ще до цих подій), попросив його вимовити "паляниця". Результат зрозумілий. Але відразу ж спитав: чи він може сказати по моїй мові чи я чужинець (говорив російською, яку раніше вважав однією з рідних мов)? То той не задумуючись відповів, що мене легко розпізнати, бо я говорю не так як вони. Акцент. Вони по іншому кажуть букву г, вона в них ґ. І не на початку слова а у середині. Наприклад слово "согнуть. Часто замість о може бути а. А у інших місцевостях рейху навпаки о замість а. Правда чомусь мій акцент йому здався як у прибалтів.

Короче в них є свій шиболет.

Вони в певних регіонах "о"-кають в інших "а"-кають. 

і так, "ґ" таки в них не така. Отого глухого нашого "г" - немає. Це перший признак.  і "ш" вимовляють на різний манер.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТАСС.

Российская армия переходит ко второй фазе спецоперации.

Теперь взятие городов будет происходить в подмосковном парке "Патриот", потому что с украинскими городами почему-то ничего не выходит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...