Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Хочу подарувати дорогій людині хлібопічку. Підкажіть яку купити хорошої якості та за адекватну ціну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант, дуже хороші хлібопічки фірми Moulinex (серія OW), Philips та Zelmer. Цінова категорія найпопулярніших від 600 до 1500 (відомі моделі) гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю хлыб має пекти жінка руцями, щоб вкласти в нього частину себе, тоді він буде смачним і корисним, а коли пече "робот" трохи не те...

А так багато хто каже, що ця цяця тільки на місяць два погратись, адлі лінь напалає, хоча стверджувати не буду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи більше року - політ нормальний. Щотижнева мінімум експлуатація. Модель не кажу, бо нема в ній одного - режиму випікання улюбленого чорного хліба.. А робот... любіть кохану і шануйте її руки, в правильного "робота" хліб теж непоганий. Ліпший за фабричний - це точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже хороші хлібопічки фірми Moulinex
пан мав справу з хлібопічками цієї фірми? Тоді як щодо того, що воно ломається за рік і саме головне - гарчить як літак на форсажі? По всім відгукам мулінекс робить самі гавьонні хлібопічки у світі.

Ми вибирали пару місяців і таки вибрали, працює вже два роки, нарікань - нуль, аби правильно важити компоненти, а далі - панасонік зробе свою справу на відмінно!

ЗІ доречі, там і купляли - ціна та умови найкращі з того, що знайшли(гарантійка заповнена, офіційна).

УПД нє, на розетці чуть дешевше і пересилка менш гєморна вроді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зате пральні машинки круті :)

Простите за офтоп, а что в них крутого, если не секрет?

По теме: поддержу difoto - панасонік, имхо, рулит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А наша Горєньє пече майже сирий хліб (((

Зате пральні машинки круті :)

Кручє Miele - тільки варені яйця!

ну і зі смішного (хоча й не дуже)

Стиральные машины Миле, незаменимая вещь на любой кухне.

Чому не смішно? Бо в мене також спочатку пралка стояла на кухні. Приток водиє, злив є. Місце є. Зараз у ванній місця мало.

А якщо по темі, то також задумуюся про хлібопічку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми вибирали пару місяців і таки вибрали, працює вже два роки, нарікань - нуль, аби правильно важити компоненти, а далі - панасонік зробе свою справу на відмінно!

+1, вдома вже 2й рік SD-257 - ну просто все як і має бути і саме те що ви чекаєте від хлібопічки

Стиральные машины Миле, незаменимая вещь на любой кухне.

Чому не смішно? Бо в мене також спочатку пралка стояла на кухні. Приток водиє, злив є. Місце є. Зараз у ванній місця мало.

а пральна машина повинна стояти в побутовій кімнаті :) в мене там і стоїть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також актуальне питання про хлібопічки для мене.

difoto, а вистачає Вам "Потребляемая мощность 503-550 Вт.". Тому що "сватають" за 650 Вт і більше? Зрозуміло, що чим потужніша, тим швидше спече, але як воно на практиці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, а вистачає Вам "Потребляемая мощность 503-550 Вт.". Тому що "сватають" за 650 Вт і більше?

А якось не замислювався. В нас схема проста: ввечері закидаємо компоненти, виставляєм таймер і на 8 ранку маємо свіжу буханку. А панасонік ще одні з найтихіших, тому за метр від хлібопічки вже не чути - працює вона чи ні, сплять усі спокійно(навіть котяра її на кухні не боїться :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ difoto. Поглядаємо в ту сторону. Кібернетизоване відро для сміття на вигляд ,але функції і відгуки користувачів: :ok: Ні, ну якщо ви прихильник гламуру - мулінекс із нержавійки ваш вибір. Але ВСІ мулінекси прозивають "бетономішалками" за шум. Та і пристосуватись до них треба, аби щось путнє виходило, у нас саме такої марки пічка (не з нержавійки :_08: ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ввечері закидаємо компоненти, виставляєм таймер і на 8 ранку маємо свіжу буханку.

Это наверное зависит от печки, т.к. у меня, если свежеиспеченный хлеб не достать из формы, а оставить внутри, он от пара через полчаса уже мокреет и теряется хрустящая корочка :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а пральна машина повинна стояти в побутовій кімнаті :) в мене там і стоїть

У Вас, у багатих, всьо по-другому.

А в квартриі її де подіти? Чи ти, коли жив на соборності, ставив на коридорі?

ввечері закидаємо компоненти, виставляєм таймер і на 8 ранку маємо свіжу буханку.

Это наверное зависит от печки, т.к. у меня, если свежеиспеченный хлеб не достать из формы, а оставить внутри, он от пара через полчаса уже мокреет и теряется хрустящая корочка :(

Як і любу випічку, хоч із печі, чи духовки чи хлібопічку. Все потрібно робити вчасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тю, я не обратил внимания на слово "таймер". Думал difoto вечером запускает печь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kenwood bm250 вот это трактор :(

за полтора года активного использования заклинил шток в ведёрке и очень сильная выработка в местах контакта привода с лопастями штока

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую Панасонік,хоча в самого вже з років 3-4 Кенвуд.Користуюсь регулярно.Чорний хліб не проблема.І навіть якщо звечора зарядив і запустив на ранок все в нормі,дістав і їмо.Бо свіжоспечений не рекомендують дохтора)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, так на чому зупинились? Я поки зупинився на PANASONIC SD-2501WTS - 1 447 грн на Розетці. Ще промоніторю наші маркети для порівняння.

ПС. Окреме СП difoto за пораду PANASONICа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирвався з роботи і для моніторинга. В наших маркетах саме PANASONIC, і саме SD-2501WTS знайшов лише в Ельдорадо (Слон). Ціна - 2170 грн. + "впарюють" карточку на -50% на другу покупку. Лохотрон, коротше.

Був в Софт Лайні (наголос на букву "а"), Техно Плюсі, Шок - німа Панасів.

Зелмерів, Мулінексів, Кенвуди, ДеЛонгі - греблю гати.

Буду замовляти на Розетці.

ПС. Доречі, про сервісний центр PANASONIC в Луцьку Гогль видав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗВІТ.

Забрав вчора хлібопічку (не реклама) PANASONIC SD-2501WTS. Приїхав з грибів, а хліб мої дівчата (дружина + теща) уже "замісили". І через годину 30 дістав, Я, випічку.

Народ, ну він дійсно як ДОМАШНІЙ з печі. Слава Богу, з першого разу получився процес. В інеті в коментах багато писали, що з 3-го разу навіть не получалось у багатьох.

ПРОЦЕС ГОТУВАННЯ ДОМАШНЬОГО ХЛІБА РОЗПОЧАВСЯ!!

ПС. вкотре дякую за пораду difoto за Панаса! Нехай працює як найдовше і на благо сім"ї!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...