Перейти до змісту

Что это глючит на мониторе?


Рекомендовані повідомлення

В общем ситуация следующая.При запуске компа, на мониторе появляются такие полоски (див. фото).Комп запускается нормально, но потом полоски вообще покрывают весь экран.Со временем они исчезают, остаётся лишь меленький след от них.Но потом начинается чудо:комп никто не трогает, но экран начинает мерцать всеми цветами радуги, отдельных полосок уже нет, сплошной разноцветный фон.Монитор новый, комп старый, 2004 года куплен.

кто что думает и что делать?

Видяху менять?

img1188.jpg

img119chc.jpg

Подключаю к тому компу, родимый монитор, который покупался вместе, картинка вот такая

img1201.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Логично было бы предположить пролемы с видеоподсистемой, причем на аппаратном уровне.

То есть "видяху менять".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 на заміну відеокарти, для чистоти сперименту поставити іншу і переконатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще є ймовірність що вона перегрівається.

Не знаю яка ймовірність того, але точно був в моїй практиці випадок, що після чистки-змазки кулера на відеокарті, і заміні теомопасти (він аж не крутився, так його заліпило пилом), артефакти пропали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробую вгадати.

Там стоїть відяха типу geForce 440mx :) у них такий маленький золотистий кулер (радіатор) (таке, як писав vampirich) і його заліплює пилом, аж не крутиться вентилятор. Бо змазки нуль (вигоріла) та пилом забило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую, типова картина несправності (найчастіше через перегрів) відеокарти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як відяха може нагрітися в перші декілька секунд роботи? І якщо вона й далі гріється, то чому полоски пропадають?

Тут справа скоріше не в чистці, а в заміні відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fenmix, може, якщо радіатор відійшов.

Мені колись ноутбук приносили, там 3-4 секунд вистачало щоб вискочила аналогічна картина.

Але тут дійсно швидше несправність ніж перегрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fenmix, може, якщо радіатор відійшов.

Мені колись ноутбук приносили, там 3-4 секунд вистачало щоб вискочила аналогічна картина.

Але тут дійсно швидше несправність ніж перегрів.

Ну але ж знову таки, радіатор відійшов, але полоски пропадають. Значить 100% не перегрів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хз что уже и думать, продул немного внутренности, кулеры, (не слишком сильно), после этого комп не включал около часа, запустился около 15 минут назад, мелкие точки в виде вертикальных полосочек на весь экран присутствуют, но пока не плющит так как сегодня сутра.Пока нет времени тестировать его дальше.Немного позже погоняю его подольше, будет видно, может и перегрев...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завтра, как будет время, выложу крупным планом нутренности системника, может чего то больше прояснится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Можна пока гадати на квас, що то за відяха"

дык я же сказал,завтра будет фото, если ты так хочешь увидеть системник в реале, заходи,покажу. Дорогу ты знаешь

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Можна пока гадати на квас, що то за відяха"

дык я же сказал,завтра будет фото, если ты так хочешь увидеть системник в реале, заходи,покажу. Дорогу ты знаешь

:)

Ну ми тут тоталізатор хочемо відкрити, вгадувати моделі відях)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тотализатор? тогда я тебе помогу выиграть:)

договорись делать ставки завтра, но только после 10 утра.

Потом быстренько ко мне, сам всё увидишь, а потом, через пару часов (ибо завтра у меня много работы будет) что действительно так, я выложу фото доказательство.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги-ги..

Те, що це МХ440 я вгадав. От не вгадав із охолодженням. Воно тут пасивне.. Охолодження мало, вантиляції в корпусі нуль - от і перегрів. Відяху варто замінити. цій уже мало що допоможе. Ціна аналога - 50 грн. Ну 100, якщо краща. Дрова не доведеться міняти.

Можна ще спробувати її витягнути і протерти гумкою (для стирання простого олівця) контакти на ній. Могли окислитися.

Також, варто шлейф, що іде в вінчестер - правильно поставити в сам вінчестер. Кінець, той що в материнку - правильно. А той, що у вінт - ні. У вінчестер має входити не середній роз'єм на шлейфі, а саме другий кінець. Там навіть напис має бути - Primary Master.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мого знайомого також була схожа ситуація- при запуску комп'ютера на моніторі з'являлись полоски, які при повній загрузці ОС перетворювалися на суцільну кашу кольорів. Спочатку грішили на відеокарту, заміна якої не дала позитивного результату. Потім поміняли DVI кабель і все стало працювати нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доберусь до сабжа только после выходных,но настораживает то, что после простоя в пару суток, полоски появляются при старте.Перегрев исключаем? да и сегодня тот комп отработал без особых казусов. Короче,пока нипанятна,будем искать причину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...