Перейти до змісту

Атестація по несправностям ПК


HWman

Рекомендовані повідомлення

Якщо не таємниця, Ви працюєте в державній організації?

не

p.s. след вопрос будет знаю ли я что Линкус халявный и т.д. ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо не таємниця, Ви працюєте в державній організації?

не

p.s. след вопрос будет знаю ли я что Линкус халявный и т.д. ?

Та ні, думка була, що лише в державних установах залишилися компи з флопіками :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не таємниця, Ви працюєте в державній організації?

не

p.s. след вопрос будет знаю ли я что Линкус халявный и т.д. ?

Та ні, думка була, що лише в державних установах залишилися компи з флопіками :)

+ в тех кто на таможню возит декларации в элетронном виде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не таємниця, Ви працюєте в державній організації?

не

p.s. след вопрос будет знаю ли я что Линкус халявный и т.д. ?

Та ні, думка була, що лише в державних установах залишилися компи з флопіками :)

+ в тех кто на таможню возит декларации в элетронном виде

якби зараз довелося заповнювати резюме чим би похвалилися? Я маю на увазі знаннями чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби зараз довелося заповнювати резюме чим би похвалилися? Я маю на увазі знаннями чого?

да ничем,

больше 10ти лет на одном месте не особо котирутся,

приходится заниматься все понемножку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каждый мнит себя героем видя бой со стороны

На тій війні я був не раз, грудь болить від тягару медалей :)

Мене лінь змусила шукати швидких рішень, а ваша хз. Повне відновлення з бекапу 3-15 хв, навіщо дарма витрачати час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби зараз довелося заповнювати резюме чим би похвалилися? Я маю на увазі знаннями чого?

да ничем,

больше 10ти лет на одном месте не особо котирутся,

приходится заниматься все понемножку

Якщо скажу, що Ви самоучка, це буде правильно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, реальної проблеми не було, це так в цілях навчання пробував. NTFS - 98-99% відновлюється.

Хто займається, поділіться досвідом, раптом в мене в сховищі жорсткий диск "гавкне"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо скажу, що Ви самоучка, це буде правильно?

угу,

когда начитал этому не учили,

p.s. два зданых экзамена в М$ не сичтаются, те ОС по которым здавал уже давно не поддерживаются

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, реальної проблеми не було, це так в цілях навчання пробував. NTFS - 98-99% відновлюється.

Хто займається, поділіться досвідом, раптом в мене в сховищі жорсткий диск "гавкне"

Взагалі то для таких випадків є таке поняття як "резервне копіювання даних".

Якщо скажу, що Ви самоучка, це буде правильно?

угу,

когда начитал этому не учили,

p.s. два зданых экзамена в М$ не сичтаются, те ОС по которым здавал уже давно не поддерживаются

Бажання здавати екзамени по нових ОС не має?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то для таких випадків є таке поняття як "резервне копіювання даних".

Я знаю :).

Ну а раптом так станеться що моє домашнє сховище даних впаде на підлогу і на обох жорстких дисках полізуть пошкодження.

Як відновити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажання здавати екзамени по нових ОС не має?

не успеваю за их делателями

да и раньше было больше свободного времени для самосовершенствования

Взагалі то для таких випадків є таке поняття як "резервне копіювання даних".

Я знаю :).

Ну а раптом так станеться що моє домашнє сховище даних впаде на підлогу і на обох жорстких дисках полізуть пошкодження.

Як відновити?

Мануэль учит что бекабы должны хранится в другом здании на другом конце города

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то для таких випадків є таке поняття як "резервне копіювання даних".

Я знаю :).

Ну а раптом так станеться що моє домашнє сховище даних впаде на підлогу і на обох жорстких дисках полізуть пошкодження.

Як відновити?

Якщо з англійською все гаразд можна звернутися на www.linuxquestions.org. В свій час мені там дуже добре допомогали. Ніколи не забуду "дядька" з Австраліі, який крок за кроком допомагав мені розібратися з налаштуваннями серверу Jabber. Хоча реально це було мені абсолютно не потрібно. Так, "бзік" в голову скочив. Початківець, який лише опановував роботу на компі, вирішив встановити його в себе ...

не успеваю за их делателями

да и раньше было больше свободного времени для самосовершенствования

Чомусь згадалась приказка "Старость не радость" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отак тема про "мошенніків"-москалів плавно перетікла в розгляд знань Зевса :)

збіг ???... гиги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, оскільки тему перейменували, можливо ще хтось підкине ситуації із свого досвіду. А ми спробуємо знайти розвязок. Цікаво ж себе перевірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже проблема заключається у наступному:

При завантажені з диска Alkid Live CD коли доходить до

04a74b81e8f62e48dc47aad6d457220d.gif

Вибиває бсод 0000007B

Що ж робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже проблема заключається у наступному:

При завантажені з диска Alkid Live CD коли доходить до

Вибиває бсод 0000007B

Що ж робити?

взяти непошкоджений диск з Alkid Live ;)

1. Проблемна пам'ять (так як помилка 0000007B вказує на проблеми з диском, але Лайв грузиться в ОЗУ в віртуальний диск)

2. Розігнаний комп (чи неправильні налаштування БІОС)

3. Пошкоджений диск з Alkid Live

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну раз тему перейменували в "атестацію", то ще й я задам питання:

При увімкненні компа лунає високочастотний писк протягом 30-60 секунд, приблизно з моменту натискання кн. POWER, потім стихає. Також замість одного короткого сигналу БІОС типу "все ок" за ним через короткий проміжок часу (близько 0,5 сек) лунає ще 1 короткий сигнал, при чому здається що він значно коротший попереднього. Зрозуміло що щось не так з материнкою. Заглядав туди, ніби нічого жареного чи вздутого не побачив, хоча, признаюсь, не впевнений що достовірно можу відрізнити вздутий кондер від невздутого.

Загалом після цих всіх писків комп працює стабільно, успішно проходить стрес-тест Евереста, ніяких помилок не вилазить. Конфу чи фото материнки викладу на вимогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибиває бсод 0000007B

Що ж робити?

По-моєму, тут напройстіший варіант — взяти інший лайв. Я взагалі для вузькоспеціалізованих задач (типу, протестити вінт) намагаюсь використовувати лише конкретно потрібну в даний момент програмку і поменше зайвого.

Vadimm, мабуть, спробувати підставляти інше відео, якщо воно там є і БЖ, щоб визначити, де пищить. Тоді лекше буде локалізуватиджерело. Може, дросель якийсь, в принципі, таке буває. Іноді навіть можна з цим щось зробити. А іноді це сигнал про несправність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяти непошкоджений диск з Alkid Live 1. Проблемна пам'ять (так як помилка 0000007B вказує на проблеми з диском, але Лайв грузиться в ОЗУ в віртуальний диск) 2. Розігнаний комп (чи неправильні налаштування БІОС) 3. Пошкоджений диск з Alkid Live

Грузився із флешки - те ж саме.

Доречі проблеми з ноутбуком, із стаціонарними ПК ніколи ніяких труднощів не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, мабуть, спробувати підставляти інше відео, якщо воно там є і БЖ, щоб визначити, де пищить. Тоді лекше буде локалізуватиджерело. Може, дросель якийсь, в принципі, таке буває. Іноді навіть можна з цим щось зробити. А іноді це сигнал про несправність.

Забув додати, відео встроєне, а за ідею з БЖ дякую, якось потестю, хоча підміну неохота з іншого компа знімати. Добре що проблема не в мене і не термінова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова версія завантажується жаль, що немає української мови... проте вже використовуються всі ядра а не одне як у попередніх версіях.

tjt.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяти непошкоджений диск з Alkid Live 1. Проблемна пам'ять (так як помилка 0000007B вказує на проблеми з диском, але Лайв грузиться в ОЗУ в віртуальний диск) 2. Розігнаний комп (чи неправильні налаштування БІОС) 3. Пошкоджений диск з Alkid Live

Грузився із флешки - те ж саме.

Доречі проблеми з ноутбуком, із стаціонарними ПК ніколи ніяких труднощів не було.

да, бувало таке на нових ноутах... Але тут я тобі не підскажу, я не дошукувався причини... В мене просто багато різних завантажувальних дисків з системами (напр., Windows PE) - я просто знаходив, яка запускалася і все... Воно ж потрібно то, зазвичай, тільки щоб щось там виправити і все...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

цікаво, якшо ноут без вінта то я зможу загрузитись з флешки чи біос скаже шо дурний? ти що робити будеш без вінта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...