Перейти до змісту

Атестація по несправностям ПК


HWman

Рекомендовані повідомлення

цікаво, якшо ноут без вінта то я зможу загрузитись з флешки чи біос скаже шо дурний? ти що робити будеш без вінта?

якщо в біосі передбачене завантаження з флешки, то звичайно завантажишся (якщо флешка завантажувальна)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Передбачено, ноуту, в принципі, без різниці, з чого ти там загрузишся і що робитимеш. Хоч з вінта, хоч з оптичного диска, хоч з флешки, хоч по мережі.)

Хоча, це ще як який ноут. Особливо брендові пафосні ноути можуть і спитати, а куди це подівся мій пристрій.) Така поведінка помічена за деякими тошибами, НР, наприклад. Це не значить, що далі працювати не можна буде. Просто помилку викине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Випадково наткнувся на відео:

Якщо у двох словах то там мужик заряджає свій нетбук, зарядка якого видає 19 В 2 А, від сонячних панелей які видають 15 В 0.7 А, при цьому у нетбуці з'являється піск, тобто робоча частота DC DC перетворювача сильно падає падає, власне питання, а чи можливо таким чином вгробити DC DC перетворювач який перетворює з 19 В у 12 В для акумулятора.

І ще одне запитання, а чому так роблять, тобто, батарея 12 В зарядка 19 В для чого зайвий раз перетворювати напругу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще одне запитання, а чому так роблять, тобто, батарея 12 В зарядка 19 В для чого зайвий раз перетворювати напругу?

my version:

ібо все впирається в смд компоненти, (так як нетбук то є пристрій компактний) - при рівних(чи менших) напругах адаптера, схема зарядки(імпульсна) має пропускати більший струм (Pconst=U x I) - відповідно треба більші розміри дросселя в схемі заряду, на PCB має бути більше міді шоб була нижча температура ключів.

В старших буках це можна пояснити наявністю ламп з холодним катодом - для перетворювача шо їх живить вища напруга є навіть краща для підняття ККД блоку перетворення.

Писк - характеризує "внештатний" режим роботи, зумовлений появою фронтів/всплесків/завалів у формі сигналів схеми. Відповідно на такий режим роботи виробник не дає гарантії, оскільки розрахунки робляться чітко під задані параметри(напруга вхідна, струм споживання, рівень пульсацій, час старту/вимкнення, стан виходів/входів, etc..)

На "ромбі" зустрічав повідомлення від "умельців" шо заливали дросселі компаундом чи клеєм шоб зменшити рівень пищання - про наслідки та довговічність роботи - поки нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Тільки у мене на ноутбуці якщо вставити у кардрідер пустий перехідник сд-мікро сд ноут дооовго вимикається і вмикається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Не знаю куди написати напишу сюди:

Підскажіть будь ласка скільки вартуватиме мамка під Socket 754 з інт. відео та сата ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...