Перейти до змісту

Атестація по несправностям ПК


HWman

Рекомендовані повідомлення

p.s. а если взял дискету из коробочки записал на неё правильные - а не работает?
Значить дісковод відключений :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

О, так значно краще.

Ну, я далеко не експерт в тонкощах вінди, але, наприклад, якщо вказаний розділ існує, там може лежати ще один нтлдр зі своїм бут.іні, який вказує уже на потрібний розділ.)

ход мысли правильный :)

только бут.ини (+нтдетект и нтлдр) не на ХДД, а на дискете

помогало от шаловливых ручек норовящи всё поудалять

Ех, а я то думав, що є спосіб завантажити XP без boot.ini з HDD. З дискети це кожен дурень зможе ...

P.S.: До речі, давай ще такі питання. Цікаво себе перевірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. а если взял дискету из коробочки записал на неё правильные - а не работает?
Значить дісковод відключений :)

не,

включеный,

в биосе выставлена загрузка с диска А

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може перейменувати тему у " Атестація по несправностям ПК " ?

кистате,

а в видео разве комп в видео не должен был выл выдать сообщение "ntldr is missing"?

оно должно было натолкуть мастера на правельный путь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нє, там щось інше, мабуть, пише. Не пригадаю зараз, що саме. Загружчик же на місці. Тобто, спочатку керування передається на нтлдр, а потім він уже загружає щось там, чи ядро, чи що там перше, не памятаю. От, певне, на відсутність того файлу, який має в першу чергу знайти загружчик, і матюкатиметься.

А от на шо такого мастєра наштовхне таке повідомлення, то фіг знає.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нє, там щось інше, мабуть, пише. Не пригадаю зараз, що саме. Загружчик же на місці. Тобто, спочатку керування передається на нтлдр, а потім він уже загружає щось там, чи ядро, чи що там перше, не памятаю. От, певне, на відсутність того файлу, який має в першу чергу знайти загружчик, і матюкатиметься.

по моему бут.ини первое что "загружается"

а указывает он в то место где загрузчика нет,

вот и получается что нет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бут.іні - текстовий файл. Він сам по собі, кагбе, не може ні загружатись, ні "загружатись", ні когось загружати. Вапрос тоді: що його загружає, якщо це не ntldr (якщо припустити, що бут.іні все-таки обробляється чимось, перед тим, як це зробить нтлоадер)?

От блін, цікава і невимушена бесіда, де ніхто нікого не ображає, не хамить і не вийожується може родитись лише як офтоп чи шо?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кистате, а в видео разве комп в видео не должен был выл выдать сообщение "ntldr is missing"? оно должно было натолкуть мастера на правельный путь

Я відношусь до людей яким простіше переставити віндовс аніж розбиратись що там і хто відредагував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бут.іні - текстовий файл. Він сам по собі, кагбе, не може ні загружатись, ні "загружатись", ні когось загружати. Вапрос тоді: що його загружає, якщо це не ntldr (якщо припустити, що бут.іні все-таки обробляється чимось, перед тим, як це зробить нтлоадер)?

От блін, цікава і невимушена бесіда, де ніхто нікого не ображає, не хамить і не вийожується може родитись лише як офтоп чи шо?)

точно,

первым нтлдр грузится

кистате, а в видео разве комп в видео не должен был выл выдать сообщение "ntldr is missing"? оно должно было натолкуть мастера на правельный путь

Я відношусь до людей яким простіше переставити віндовс аніж розбиратись що там і хто відредагував.

прям как ребята из видео :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожному своє, але я навіть коли ще нічого у цьому не тямив, намагався розібратись, що це повідомлення значить... А то виходить перевстановлювати віндовс через відсутність одного файлу, чи через неправильний символ у файлі? Я не кажу там пам’ятати повну послідовність завантаження ОС з адресами, куди передається керування, але хоча б таку річ, що для завантаження віндовс потрібна присутність таких-то двох файлів і цілісної системи, усвідомити і запам’ятати можна?) До чого це я? Поцікався.

Це як люди, котрі не тямлять нічого в авто, все рівно знають про іскру.)

Ну що, з ХР розібрались. До чого переходимо: сімка/віста, лінукс, граб4дос?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, ніж мучитися з дискетами, які сьогодні вже не актуальні і дисководів для яких сьогодні на більшості сучасних компів і не знайдеш, чи не простіше зробити це так , як описано тут: http://support.microsoft.com/kb/330184

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відео - попса, нєфіг дивитися.

Воно ж порізане і викручене так як треба... дурнєв+

на відео не показали перший бут - відразу налаштування біоса і потім старт лівсд

посєму ход мислєй ми не поймемо. є підозра шо той очкарік тожа не пойняв би. просто фортануло що він запам'ятав чьо сам же намутив в бут.іні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про лінукс.

Якими прогоамами можна відносно просто відновити дані з файлових систем ext3/ext4 після форматування?

Я якось пробував звичні відновлювачі, структури директорій не відновлює абсолютно. Тільки список inode

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про лінукс.

Якими прогоамами можна відносно просто відновити дані з файлових систем ext3/ext4 після форматування?

Я якось пробував звичні відновлювачі, структури директорій не відновлює абсолютно. Тільки список inode

Цікаво, що ж на цей раз порадить молодим Zevs_Isver :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ничо,

в сортах говна не разбираюсь

Упс, а скільки гонору було ...

та ну, шутка

линукса не ем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ничо,

в сортах говна не разбираюсь

Упс, а скільки гонору було ...

та ну, шутка

линукса не ем

Якщо не таємниця, Ви працюєте в державній організації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюсь, що відео з розділу "Дурнев+", а глядачі це розвязувачі проблем піонери без закалкі. Стидно має бути за ваш рівень знань. Система підсказує де помилка, знаходження, перевірка файлу, виправлення справа декількох хвилин. Без знань структури сугубо по буту, є команда в поміч "chkdsk" виправлення файлів, і вже на крайній важкий випадок перевстановлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюсь, що відео з розділу "Дурнев+", а глядачі це розвязувачі проблем піонери без закалкі. Стидно має бути за ваш рівень знань. Система підсказує де помилка, знаходження, перевірка файлу, виправлення справа декількох хвилин. Без знань структури сугубо по буту, є команда в поміч "chkdsk" виправлення файлів, і вже на крайній важкий випадок перевстановлення.

Каждый мнит себя героем видя бой со стороны

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про лінукс.

Якими прогоамами можна відносно просто відновити дані з файлових систем ext3/ext4 після форматування?

Я якось пробував звичні відновлювачі, структури директорій не відновлює абсолютно. Тільки список inode

TestDisk пробував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...