Перейти до змісту

Атестація по несправностям ПК


HWman

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

тупа куйня. ще б якогось файла витерли в системі і потім з умною довольною рожою якийсь замориш поклав його назад.

ясно що "майстер" тупарь, але при таких розкладах і справді простіше і дешевше переставити вінду, ніж розбиратися чого вона не завантажується.

Якби я найшов так виправлений файл (що не зробилося б випадково) - то рахунка б на 30000 виставив упирям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хе-хе, то точно, я би подивився, як той умнік сам би поступив, якби йому щось там у вінді так поправили. Хоча, з іншого боку, якщо проблема справді у таких речах як бут.іні, то не за 5 хвилин, звісно, але на протязі деякого часу її можна локалізувати і виправити.

Кажуть, нєльзя іскарєніть? Тіпа все пашті законно? А вінду вони тіпа ліцензійну ставлять чи шо? Чи піратство уже настільки звичне у цій країні, що це питання всерйоз ніхто не розглядає?

Словом, відео — звичайне трололо для чайників.

І да, щоб поправити ту ж циферку, треба мати певні знання і навички, і потратити деякий час (принаймні, запуск лайв-дистрибутиву будь-чого від моменту приходу займе до півгодини потраченого часу: поки пояснять у чому проблема, поки включиш, поки побачиш, що не так, поки втикнеш флешку чи диск, поки завантажишся). А час — це гроші.) Так що не так уже це просто, як здається. А ще, я вважаю, що знання, який і де один болтик треба повернути, як у тому анекдоті, щоб все запрацювало, теж має свою ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну поки до того boot.ini доберешся... Файл на місці... Цифри з першого погляду адекватні

Тут швидше буде оновити вінду ніж шукати файлик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розцінки як раз для мАсквічєй з масковськими зарплатами і відстанями від контори до клієнта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То точно. Взагалі, не розумію, навіщо погоджуватись, якщо не влаштовують розцінки?

На рахунок адекватності цифр в бут.іні, то якщо вже запустив якийсь лайв, можна і структуру розділів глянути, і де вінда лежить. Кажу ж, бут.іні - це ше по божеськи.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всьо тепер всі хто займається подібним будуть завжди принципово у бут.іні заглядати :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі хто займаються подібним - не знали і не знатимуть що то таке, бо "ума" вистачає лише на форматування вінта і установку вінди в автоматичному режимі з якогось "звєря" (з кривими драйверами і софтом).

а той хто займається професійно - то і так в нього заглянув би.. но далеко не відразу, ібо юзер би такого не вчудив і віруси таким ніби теж не страдають (принаймні я не зустрічав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

молодёж вообще незнает от таком файле,

он "хиден" - они его не видят

p.s. вопрос на засыпку:

как может загрузится ХП если boot.ini на диске нет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

молодёж вообще незнает от таком файле,

он "хиден" - они его не видят

p.s. вопрос на засыпку:

как может загрузится ХП если boot.ini на диске нет?

Не варто так гнати на молодих. Молоді є різні. Так само як і старікі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не варто так гнати на молодих. Молоді є різні. Так само як і старікі.

а по поводу вопроса есть что сказать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не варто так гнати на молодих. Молоді є різні. Так само як і старікі.

а по поводу вопроса есть что сказать?

От зараз шукаю відповідь в інтернеті. Цікаве питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alkid Live CD - ХР-шка яка запускається із диска, працював на ній поки вінта не було, робить віртуальний диск у опер. пам'яті і туди копіює основні файли віндовс (там щось 100 метрів чи що).

Впринципі для серфінгу нету і перегляду фільмів із флешки достатньо.

А ще можна загрузитись із флешки, я від microSD загружався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alkid Live CD - ХР-шка яка запускається із диска

молодёжжжж

уточняю, не какая-то винда с ЛайвСД твоя винда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо я помиляюсь, але здається при відсутності цього файлика, загрузчик шукає вінду на першому активному розділі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата:

При отсутствии файла boot.ini система грузиться с multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

P.S.: До речі, а де наш "старічок" пропав? Хотілося б почути чи на правильному шляху ми в пошуках істини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо я помиляюсь, але здається при відсутності цього файлика, загрузчик шукає вінду на першому активному розділі.

Цитата:

При отсутствии файла boot.ini система грузиться с multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

P.S.: До речі, а де наш "старічок" пропав? Хотілося б почути чи на правильному шляху ми в пошуках істини.

если не страшно, и под рукой есть ХП - удаляем и пробуем

усложним,

на диске есть "boot.ini" но изменённый,

а винда грузится, как?

p.s. то что в файле может быть несколько разных строк, одна из них правильная и пристарте выберается нужая не считается

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс, у тебе некоректна постановка питання. Що значить змінений? Може, там щось несуттєве дописали.) Так і грузиться. Або не на тому, що треба диску, а на тому, що треба — правильний. І т. д., варіантів маса.

А як - ну, припустимо, загружчик інший і йому не треба бут.іні.)

Не зрозумів я хід думок, словом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо я помиляюсь, але здається при відсутності цього файлика, загрузчик шукає вінду на першому активному розділі.

Цитата:

При отсутствии файла boot.ini система грузиться с multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

P.S.: До речі, а де наш "старічок" пропав? Хотілося б почути чи на правильному шляху ми в пошуках істини.

если не страшно, и под рукой есть ХП - удаляем и пробуем

усложним,

на диске есть "boot.ini" но изменённый,

а винда грузится, как?

p.s. то что в файле может быть несколько разных строк, одна из них правильная и пристарте выберается нужая не считается

Нажаль Windows XP під рукою не має. Хоча лазячи по інтернету знайшов ось це відео http://www.youtube.com/watch?v=PoYJyV0yRW8. Але чому так відбувається відповіді поки що не знайшов, окрім тієї що вказав в пості вище. Зараз мушу відлучитися, є робота, але "на досуге" продовжу пошук відповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс, у тебе некоректна постановка питання. Що значить змінений? Може, там щось несуттєве дописали.) Так і грузиться. Або не на тому, що треба диску, а

изменённый как на первом видео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, так значно краще.

Ну, я далеко не експерт в тонкощах вінди, але, наприклад, якщо вказаний розділ існує, там може лежати ще один нтлдр зі своїм бут.іні, який вказує уже на потрібний розділ.)

Чесно кажучи, не доводилось уже настільки глибоко вивчати процес загрузки віндовса, хоча цікаво. Я так бачу, ми тут зараз його детально і розберемо.) Ще про МБР і вінлокери, які там шаманять, лишилось згадати до слова.

А загалом тратити на відновлення системи час рівний або більший за час, за який може бути встановлена і настроєна нова система, є сенс лише коли там щось дуже важливе було встановлено і налаштовано і повторити це важко, і це все не бекапилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, так значно краще.

Ну, я далеко не експерт в тонкощах вінди, але, наприклад, якщо вказаний розділ існує, там може лежати ще один нтлдр зі своїм бут.іні, який вказує уже на потрібний розділ.)

ход мысли правильный :)

только бут.ини (+нтдетект и нтлдр) не на ХДД, а на дискете

помогало от шаловливых ручек норовящи всё поудалять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на дискете

Старикі... зараз флешкі вміщають 1000 дискет

а толку?

p.s. а если взял дискету из коробочки записал на неё правильные - а не работает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...