Перейти до змісту

Вакансія: менеджер інтернет-магазину (www.mediamarket.lutsk.ua)


leo

Рекомендовані повідомлення

Вимоги:

- знання технологій просування інтернет-продаж;

- знання асортименту комп'ютерної техніки та комплектуючих;

- вища освіта;

- відповідальність, наполегливість, порядність, комунікабельність.

Обов'язки:

- просування, реклама інтернет-магазину;

- продаж комп'ютерної та офісної техніки, витратних матеріалів;

- документальний супровід продаж;

- формування замовлень для поставки товарів;

- формування асортименту.

Умови роботи:

- пн-пт: з 9.00 до 18.00 (офіс у Луцьку);

- з/п: ставка 1100 грн + 1% від обсягу продаж.

Телефон для контакту: 068-562-536-2.

Резюме відсилати на [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо вища освіта?

Чи якщо вчитель філології з вищою освітою, має тямити в техніці?

Брєд як на мене, або пишіть яка спеціальність потрібна...

А тим, в кого нема вищої освіти, що робити :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим, в кого нема вищої освіти, що робити :(

подумай навіть грущікам більше платять а тут стільки обовязків і 1100ставка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Обов'язки: - просування, реклама інтернет-магазину; "

для этого нужен хороший человек который знает как раскрутить сайт и его продвижение, а не просто продавать через нэт + функия раскрутки , да и ещё за такую мизерную зарплату ..... складывается впечатление что шеф этой канторы просто ЖМОТ ! А реклама на билборде около там-тама так это вообще (срала мазала білила по французки говорила)

Был я на сайте медиамаркет, сайт просто отстой .... ни картинок ни нормального описания НИЧЕГО НЕТ .... цены просто КОСМОС по сравнению с другими инет магазинами .... Если хотите хорошую прибыль от инет магазина сделайте цены приблизительно как на http://rozetka.com.ua/ тогда Вы будите в почёте и к Вам пойдут люди!

УВАЖАЕМЫЙ ШЕФ !!!! ХОРОШАЯ, ЯРКАЯ, КРАСИВАЯ РЕКЛАМА, КОТОРАЯ БРОСАЕТСЯ В ГЛАЗА ЭТО ЗАЛОГ УСПЕХА !!!!! а не то что Вы повесили .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1% від доходу? обороту? чи прибутку?
1% від обсягу продаж.

Я так розумію що з обороту, так як обсяг прибутку з кожної проданої гривні дійде до адресата у вигляді якоїсь абстракції. Зазвичай практикують саме з обороту.

Хоча інтернет-магазин дійсно лайно, чого варті лише "динаміки повишеної потужності", про юзабіліті я взагалі мовчу. Роботи непочатий край, і для початку аж ніяк не для менеджера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

кто-то уже работает по этой мега актуальной вакансии ?

Якщо і працює то не надовго. Ви подивіться на теми топікстартера, більшість- набір менеджера інет-магазину. Уявіть собі які там умови, весь розрахунок на потогонку кадрів.. повкалував півроку майже задарма, потім звільняєшся, морально подавлений, плюючись і проклинаючи той день коли натрапив на таке оголошення)) і знову "Вакансія менеджер ...")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DaBass, дозволю собі ізВами не погодитися. Я відносно частий клієнт магазину (Інтернет-магазину) медіамаркет.

Мінуси:

1) Сайт - лайно. Тупить, глючить, вісне.... іт.д.

2) Опису товару - НУЛЬ.

3) не зручна навігація та пошук.

можна продовжувати

Плюси:

1) Ціни в Луцьку. Зранку замовив - ввечері забрав, ніяких тобі пересилок і т.п.

2) Ціни на 2-3-5 у.о. вищі, аніж оптові у того ж усім відомого "НЕО-Сервіса" чи "СТЕК"-а. А подекуди і нижчі за Розетку чи там Сокол.

3) Гарантія місцева, а не від Шльоми Гомельсокого. В Одесі на Малой Арнаутской.

4) Казав, відсутність примусової доставки. Маршрутка (а я взагалі через дорогу перейшов і там) 2-4 грн і все.

5) Сервісний центр на місці.

Щодо вакансії - 1100 грн - державний мінімум ЗП. При офіційному оформленні зобов'язані платити.

1%, я так зрозумів від продаж. Тобто продав на 10 000 товару - отримав 100 грн. Сумніваюся, що в місяць буде на 100 000....

Розкрутити ТЕ ЩО Є зараз... нереально. (За таку ЗП..) Займатися у вільний від роботи час за такі грооші я згоден. Платіть мені 1000 грн і буду Вам наповнювати фотками та інфою про товар Ваш сайт. 2-3 години в день гарантую (якраз на такі гроші, бо якби 4000+ грн - то і вийде за 2 години -1 000, за 8 годин - 4000 -Чесно? Чесно!)

Не шкодуйте грошей на рекламу - РЕКЛАМА ДВИГУН ТОРГІВЛІ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біда усіх власників магазинів і торгових фірм - розглядають продавців, як витрати, а не джерело прибутків. Тому намагаються економити на них (мінімізувати витрати), хоча це єдині люди, які приносять живі гроші на фірму. За малу зарплату нормального продавця не знайдеш, а поганий продавець принесе дуже мало живих грошей. І реклама, в такому випадку, буде ще однією лишньою витратою, як і зарплата поганого продавця. Вся робота інших відділів: постачання, маркетингу і т.д. (в залежності від розмаху фірми) піде насмарку через поганого продавця, який і сам довго на фірмі не затримається, бо ЗП маленька. От і тєкучка, от і куча оголошень, от і говносайт і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон для контакту: 068-562-536-2. Резюме відсилати на [email protected]

А Ви часом не власник Медії? Нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон для контакту: 068-562-536-2. Резюме відсилати на [email protected]

А Ви часом не власник Медії? Нє?

Первых 3 буквы имени владельца == нику, так что возможно да))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон для контакту: 068-562-536-2. Резюме відсилати на [email protected]

А Ви часом не власник Медії? Нє?

Думаю, так) Власник Леонід Деркач

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вакансия уже на сайте http://www.work.ua/jobs/1125299/

вывод на такую зарплату копеечную никто не хочет идти .... значит там такие и торги никакие ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вакансия уже на сайте http://www.work.ua/jobs/1125299/

вывод на такую зарплату копеечную никто не хочет идти .... значит там такие и торги никакие ....

По моєму вже кому кому, а тобі незнати гріх які там торги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...