Перейти до змісту

Потрібна допомога у виборі планшета.


Рекомендовані повідомлення

а по китайським "виробам" хто що може сказати?

На хабрі також можеш почитати нормальні обзори.

Ось практично зі "свіжого" - Ainol Novo 7 Fire.

Собі я, все-таки, після довгих вагань замовив Google Nexus 7 32 Gb. В кінці місяця буду тестити. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сприймаю. Все залежить від потреб людини :)

Для GPS, новин і читання, одноосібного перегляду фільму в принципі вистачає

І ця діагональ для тих, кому треба компактність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи може хтось дати відповідь на таке питання.

Вводная. По кожному клієнту в адвоката заводиться досьє. Там зберігаються процесуальні документи, письмові докази і т.п.

Останнім часом є велике бажання максимально зменшити використання паперу і товщину досьє (на офісі папки скоро вже не буде де складати :( ), і надалі оцифровувати все, що тільки можна, а в паперовому вигляді зберігати винятково те, що повинне бути в письмовому вигляді.

Відповідно, в офісі чи в судовому засіданні треба працювати з папкою, де паперові докази, і водночас оперативно "гортати" електронні версії документів, тобто має бути каталогізація, закладки і т.п.

Що краще для цієї мети - планшет на Андроїді чи Айпад для організації документів і їх щоденного активного використання?

Може, хтось знає і спеціалізований софт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собі я, все-таки, після довгих вагань замовив Google Nexus 7 32 Gb. В кінці місяця буду тестити. :)

Я поспішив з покупкою 16 гб версії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраще організовувати Evernotom.

Кожен клієнт - папка в корені. В ній загальна нотатка - це опис справи, нюанси, перелік документів з каталожними номерами (як опція). Далі (в середині) папки з типами документів або по датах. Кожна нотатка опис і каталожний номер до якої прикріплений документ (документи) в форматі pdf або jpg. До певних папок можна надавати доступ іншим користувачам (адвокатам) в режимі рідонлі або повному доступі.

Єдиний нюанс треба купити преміум, бо в безкоштовній версії обмеження по розміру аплоаду в день, ніби.

Ще нюанс говорять, що на великих базах він починає глючити. У мене жодного разу не було проблем за пів року експлуатації.

Самі документи можна зберіати програмою Mobile Document Scanner - MDScan. Тупо фотографуєш по порядку документи вона обрізає по контурам білого листа і можна зберігати в pdf.

У нашому play її нема. Я не пам'ятаю де її встановив, можу скинути апк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

підніму темку, щоб не клонувати...

Потрібен самий дешевий планшет для використання в якості переносного портфоліо.

Тобто, на ньому мають зберігатись і, звичайно, зручно переглядатись фотки. Десь гіг 5-10...

Також, певно, головна вимога, повинна бути реально робочою синхронізація з компом -папки з фотками повинні синхронізуватись з відповідними на компі.

Я сильно планшетами не цікавився поки, певно таких "вінтів" в них нема, тобто певно простіше ці фотки мати на флешці, і синхронізувати тільки її, прямо в компі... Тоді, значить, потрібен планшет, який швидко і нормально працює з флешками...

Чи для таких "сильних" потреб будь-який підійде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібен самий дешевий планшет

я би брав гугле нексус 2 покоління

хєрасє!, дешевий варіянт ти запропонував :)

Тут якісь планшети по 450 грн пропонують, а ти аж за дві з лишнім штуки радиш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут якісь планшети по 450 грн пропонують

да це якийсь драпак буде

більш-менш нормальний планшет з китаю починаючи з 1000 гривень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так мені ж тільки фотки показувати. Щось трішки більш функціональне від фоторамки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если смотреть в сторону планшетов, на О.С. Android, тогда только - NEXUS 10 II или на младшего брата - NEXUS 7II

Лично мое мнение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці, ви вже балувані :)

Я десь трохи більше пів-року тому тримав в руках якогось нонейм планшетика за 600 грн. (тоді ще). То він, як при "бєглому" огляді, міг ну все! :) І відео, і вайфай, і блютуз, і флешки, і музика, і... не те, що просто фотки переглядати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тобі гарантую, що ти підсядеш на планшет

так що краще відразу купуй щось нормальне

прицінись на www.pandawill.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не думаю що людина хоче купити корча, потім звикнути до його тупіння і глюків, краще вже раз потратись і мати задоволення від використання девайсу, в кого нормальна техніка, той мене зрозуміє.

Гугле Нексус краще тим, що там роздільна здатніть екрана більше за всі планшети світу, і якість тексту там краща чим у всіх інших планшетах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не клонувати теми:

Потрібна допомога у виборі планшета Екран 10, бюджет до 1500грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...