Перейти до змісту

Акції на "ПАККО"


Гість anat2010

Рекомендовані повідомлення

Щось захотілося вафлів "Артек".По всьому Луцьку реклама акції "ПАККО" -вафлі "Артек" ціна 1,99грн.(в інших найнижча -3,00грн.)

Чмихаю з ДПЗ на Клима за "халявою".

Відповідь :- ще не завезли-.

(вчора 2 серпня ,а "акція" з 28 липня по 9 серпня)

НАЇВСЯ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось захотілося вафлів "Артек".По всьому Луцьку реклама акції "ПАККО" -вафлі "Артек" ціна 1,99грн.(в інших найнижча -3,00грн.)

Чмихаю з ДПЗ на Клима за "халявою".

Відповідь :- ще не завезли-.

(вчора 2 серпня ,а "акція" з 28 липня по 9 серпня)

НАЇВСЯ???

27,07, купував, було багато! видно розібрали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось захотілося вафлів "Артек" ціна 1,99грн.(в інших найнижча -3,00грн.)

Чмихаю з ДПЗ на Клима за "халявою".

НАЇВСЯ???

Скільки ж це вафлів треба було б з"їсти, щоб перекрити вартість дороги халявою?)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось захотілося вафлів "Артек" ціна 1,99грн.(в інших найнижча -3,00грн.)

Чмихаю з ДПЗ на Клима за "халявою".

НАЇВСЯ???

Скільки ж це вафлів треба було б з"їсти, щоб перекрити вартість дороги халявою?)))

Если на велике то 1 пачка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось захотілося вафлів "Артек".По всьому Луцьку реклама акції "ПАККО" -вафлі "Артек" ціна 1,99грн.(в інших найнижча -3,00грн.)

Чмихаю з ДПЗ на Клима за "халявою".

Відповідь :- ще не завезли-.

(вчора 2 серпня ,а "акція" з 28 липня по 9 серпня)

НАЇВСЯ???

А з ДПЗ на Ковельську на ПАККО не ближче їхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну разобрали вафли и что? В ПАККО частенько всякие акции проходят, когда-то взял 20 литровых пакетов нектара Бонатик по 3 грн с копейками. СУПЕР!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часто втрапляю на Клима Савура на акції, інколи товар є, інколи немає - що тут такого? Може перед вашим носом останні на сьогодні 5 пачок забрали в 1 руки? Може не всигли зі складу на полицю перемістити? Все одно окрім тих вафель ти витратиш на інші позиції в рази більшу сумму, і зрештою економія буде мізерною, для чого ті акції і розраховані.

В суботу та неділю скуповуйтесь - без алкоголю та побутової хімії з 300 грн економите порівняно з буднями приблизно 10 грн, з алкоголем та хімією - буває до 40 грн. Але це тільки для власникив картки клієнта, яку видають будь-кому якщо чек перевищив 100 грн. Мені зручно, адже живу в 5 хвилинах пішки :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ведусь на акції. Купив ківі по ціні 13 грн/1 кг, за рогом магазину в торгових лотках лотках 18 грн/1 кг в аналогічній упаковці. Люди скуповлювали зараз по 3-4 кг. Зовсім не вигідна акція, егеж :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в інших найнижча -3,00грн

В express Там-Там брав по 2.39 чи по 2.49.

В п ятницю артек вже буде 1,79 по акції, так що, получається зекономив :)

Було б краще якби були по 1.99за одну упаковку і купуєш дві упаковки і третя за 1 коп (як роблять в сільпо) :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вафлі придбані та перевірені їх смакові якості. З чаєм - на ура ^_^

А якщо придбаєте на Савури, то ще й симпатична дівчинка вам їх зважить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін...пішла в ПАККО і забула за чим прийшла. В результаті - повний пакет покупок, а вафельок так і не придбала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Доброго вечора))

я хочу звернутися до адміністрації Пакко!

я хочу поскаржитися на керівників Пакко в місті Бурштин,вони не коректно ставляться до персоналу, порушуючи іхні права і графік роботи. Прошу застосувати проти них певні міри!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу застосувати проти них певні міри!!!

Які саме міри рекомендуєте застосувати?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора))

я хочу звернутися до адміністрації Пакко!

я хочу поскаржитися на керівників Пакко в місті Бурштин,вони не коректно ставляться до персоналу, порушуючи іхні права і графік роботи. Прошу застосувати проти них певні міри!!!

А чому ви вирішили написати на форумі? Це ж вам не офіційне представництво ПАККО....! Чи ви думаєете тут все керівництво чи власники даної мережі сидять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Завтра в ПАККО розпочнеться передсвятковий розпродаж залишків штучних ялинок....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...