Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

то не ті анонімуси, як я розумію, це був творчий проект

http://mp.org.ua/donesly/

251757_3995629364016_993548649_n-150x150.jpg

А, а'м соррі. Глючить мене :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті анонімуси труться в внутрішньому дворі "Зосі"

Бачив я їх, діти одні. Маски повдягали і давай гратись в "таємничого революціонера" <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анкета незалежного громадського спостерігача на виборах до ВРУ 2012р.

Незалежний спостерігач - це активний громадянин, який не представляє жодну політичну силу.

Завдання незалежного спостерігача - неупереджене висвітлення та протидія фальсифікаціям, підкупу виборців, використанню адміністративного ресурсу та іншим формам спотворення результатів народного волевиявлення.

Ви можете бути спостерігачем на будь-якій зручній для Вас виборчій дільниці незалежно від Вашої прописки.

Для того, щоб зареєструватись, будь ласка, заповніть анкету, яка знаходиться нижче.

Після реєстрації з Вами зв'яжеться регіональний координатор мережі.

Регіональний координатор надасть Вам офіційне посвідчення спостерігача, яке дає Вам право перебувати на виборчій дільниці, та методичні матеріали, які допоможуть Вам виявити та зафіксувати порушення виборчого процесу.

Для того, щоб зареєструватись незалежним спостерігачем на парламентських виборах 2012 року, заповніть всі поля в анкеті, що знаходиться нижче (перейдіть за посиланням):

+38 (067) 505-6055

тел. +38 (050) 7210318

тел. +38 (063) 538-5210

http://vk.com/id124145078

https://www.facebook.com/spilnasprava

https://www.facebook.com/gr.spilnasprava

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кошерна війна кандидатів, чиста, прозора і високоінтелектуальна.

post-9914-0-24175900-1348648980_thumb.jp

До речі, з помилкою написано: не "знов", а "знову" :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кошерна війна кандидатів, чиста, прозора і високоінтелектуальна.

post-9914-0-24175900-1348648980_thumb.jp

На вул.Винниченка цього плакату сьогодні після обіду вже не було, біля істфаку здається також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно кажучи, сумніваюсь між опозиційними силами, але проголосую за Свободу, бо по-перше, вони всі українці і патріоти, по-друге, цікаво було б побачити їх при владі, надіюсь, що вони накінець-то пройдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно кажучи, сумніваюсь між опозиційними силами, але проголосую за Свободу, бо по-перше, вони всі українці і патріоти, по-друге, цікаво було б побачити їх при владі, надіюсь, що вони накінець-то пройдуть.

По-перше, я б не називав їх патріотами, вони націоналісти, а це різні речі в українських реаліях. По-друге, їх можна буде побачити при владі тільки якщо вони в парламенті об'єднаються з партією Регіонів та комуністами, оскільки опозиція програє вибори, на жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно кажучи, сумніваюсь між опозиційними силами, але проголосую за Свободу, бо по-перше, вони всі українці і патріоти, по-друге, цікаво було б побачити їх при владі, надіюсь, що вони накінець-то пройдуть.

По-перше, я б не називав їх патріотами, вони націоналісти, а це різні речі в українських реаліях. По-друге, їх можна буде побачити при владі тільки якщо вони в парламенті об'єднаються з партією Регіонів та комуністами, оскільки опозиція програє вибори, на жаль.

Визначення націоналізму: http://uk.wikipedia.org/wiki/%CD%E0%F6%B3%EE%ED%E0%EB%B3%E7%EC.

А те, за що нас навчили нелюбити націоналізм, називається шовінізмом або нацизмом. Націоналізм - це патріотизм не тільки по відношенню до місця народження, а й по відношенню до національності, до якої належиш. Думаю, націоналізм - то, скоріше гідно, ніж погано. Приклад: поляки - патріоти, націоналісти де у чому навіть з шовіністичним відтінком, але я їх за це поважаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком згоден з koi30. Чомусь коли росіяни відстоюють своє право говорити російською то їх називають патріотами, а коли українці борються за право говорити українською то вони відразу стають фашистами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому що всі ЗМІ російські - і для них ми фашисти. Ніде ж немає нашої пропаганди щоб почути слово "патріот".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за ПР в Луцьку буде голосувати лише "російське гетто" (це район обласної лікарні).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за ПР в Луцьку буде голосувати лише "російське гетто" (це район обласної лікарні).

сам ти гетто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за ПР в Луцьку буде голосувати лише "російське гетто" (це район обласної лікарні).

сам ти гетто...

так склалось "історично"....

що тут такого, термін він і є термін...

Ге́тто — районы крупных городов, где проживают этнические меньшинства, добровольно либо принудительно.....

Можна вжити ще термін ДЕМ.

Українізуватись вони не хочуть в тому районі, тому й гетто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп:

що тут такого, термін він і є термін... Ге́тто
Не виголошуй це ім'я всує, а то прийде і таке почнеться...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за ПР в Луцьку буде голосувати лише "російське гетто" (це район обласної лікарні).

сам ти гетто...

так склалось "історично"....

що тут такого, термін він і є термін...

Ге́тто — районы крупных городов, где проживают этнические меньшинства, добровольно либо принудительно.....

Можна вжити ще термін ДЕМ.

Українізуватись вони не хочуть в тому районі, тому й гетто!

там російськомовні тільки пенсіонери. Спробуй сам їх українізувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Черговий "шедевр" передвиборного компромату (знайшов у поштовій скринці):

003tvt.jpg

Цікаво, які ще сюрпризи готує нам ця передвибоча кампанія?

Можу запропонувати для авторів таких агіток кілька шаблонів:

Мій опонент -

а) шпигун (російський, американський, китайський - на вибір);

б) інопланетянин;

в) клон Гітлера (Сталіна, Берії, Піночета)

г) Педофіл, некрофіл, зоофіл і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно кажучи, сумніваюсь між опозиційними силами, але проголосую за Свободу, бо по-перше, вони всі українці і патріоти, по-друге, цікаво було б побачити їх при владі, надіюсь, що вони накінець-то пройдуть.

По-перше, я б не називав їх патріотами, вони націоналісти, а це різні речі в українських реаліях. По-друге, їх можна буде побачити при владі тільки якщо вони в парламенті об'єднаються з партією Регіонів та комуністами, оскільки опозиція програє вибори, на жаль.

Визначення націоналізму: http://uk.wikipedia....E0%EB%B3%E7%EC.

А те, за що нас навчили нелюбити націоналізм, називається шовінізмом або нацизмом. Націоналізм - це патріотизм не тільки по відношенню до місця народження, а й по відношенню до національності, до якої належиш. Думаю, націоналізм - то, скоріше гідно, ніж погано. Приклад: поляки - патріоти, націоналісти де у чому навіть з шовіністичним відтінком, але я їх за це поважаю.

Я знаю, що таке шовінізм, нацизм, фашизм... Я ніколи не ототожнював ці поняття з поняттям націоналізм, що помилково роблять українці на сході нашої держави. Плюс, я не нелюблю націоналізм, він просто мені не підходить як світоглядна ідеологія. Особисто для мене, найкращою формою суспільного і державного устрою є демократія (а кращим її видом соціал-демократію). Що я реально нелюблю, більше того ненавиджу, так це радянський комунізм й пострадянський комунізм.

Я звичайно довіряю сайту вікіпедія, але маю власні міркування щодо цього. Виходячи з українських реалій, я дійшов висновку, що український націоналіст - це той, хто показово категорично не сприймає чуже, намагається це принизити, не розвиваючи свого, власного українського. Натомість, патріот - це той, хто, в першу чергу, цінує, любить, розвиває своє українське, поважаючи чуже (або хоча б не звертає увагу на чуже). Напевно, багато хто зі мною не погоджується, проте це його право.

А щодо прикладів, то я можу навести таку країну як Швеція. Країна, яка досягла реальної соціальної справедливості, де поважають кожного незалежно від національності, походження. І не думаю, що вони менші патріоти ніж поляки, попри соціал-демократичну модель розвитку держави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком згоден з koi30. Чомусь коли росіяни відстоюють своє право говорити російською то їх називають патріотами, а коли українці борються за право говорити українською то вони відразу стають фашистами

А як Ви назвете російськомовних українців, які просто хочуть говорити російською мовою в Україні, і які нічого не мають проти української мови?

Зауважте, я вважаю, що єдиною державною мовою в Україні може бути тільки українська. А Закон України № 5029-17«Про засади державної мовної політики» треба скасувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як Ви назвете російськомовних українців, які просто хочуть говорити російською мовою в Україні, і які нічого не мають проти української мови?
Там вище в сує Гетто згадували... ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як Ви назвете російськомовних українців, які просто хочуть говорити російською мовою в Україні, і які нічого не мають проти української мови?

Хохли, нє?

Хохли – це лакеї. Не ображаються, коли їх принижують. Їм не відоме почуття самоповаги та не властиве почуття національної ідентичності. ©
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кошерна війна кандидатів, чиста, прозора і високоінтелектуальна.

post-9914-0-24175900-1348648980_thumb.jp

Усі борди з таким зображенням вже заклеєні і усі власники бордів відмовляють Голєвій у розміщенні її нових бордів. За шо їй таке наказаніє? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...