Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

48 хвилин тому, Saddy сказано:

Так вони ж видаляються в 3 кліка пальцем? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Ukrainec сказал:

Так вони ж видаляються в 3 кліка пальцем? 

тоді ці додатки + щось щоб їх приховати

або інженерне меню:

Wifi info
Wifi API
Disable network

щось типу того

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як це приховати? 

Мо хто щось схоже на Screen Time юзає? Дуже подобається віддалено керування, але лякає ціна 39$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Ukrainec сказал:

А як це приховати? 

http://ru.wikihow.com/скрывать-приложения-на-Android

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добра корпорація стверджує що на зефірі не потрібно ніяких програм. Все підтримується з "молоком матері". Як це налаштувати?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А є тут користувачі андроїд медіа приставок ? Нещодавно придбав собі і ніяк не можу розібратись з одним моментом: якщо запускаю фільм зі звуком 5.1 онлайн (в зв"язці FS Videobox + MX Player), то він йде зі звуком стерео. Якщо цей же фільм скачаю на приставку і запускаю тим же MX Player вже з пам"яті приставки - то він вже йде зі звуком 5.1 ! :wacko:  В чому прикол, куда копати ? Інші онлайн кінотеатри та плеєри також пробував, те ж саме: якщо онлайн то стерео, якщо скачати то 5.1

Для інформації: приставка підключена то телевізора hdmi кабелем, а оптичним кабелем spdif до колонок. В налаштуваннях приставки Digital sound вибирав вивід звуку почергово і авто і hdmi i spdif, один фіг !

ЗІ. на 4пда вже тусувався і шукав не одну годину, щось подібної ситуації не знайшов, пишуть люди ніби що онлайн також йде зі звуком 5.1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, SergLutsk сказал:

А є тут користувачі андроїд медіа приставок ? Нещодавно придбав собі і ніяк не можу розібратись з одним моментом: якщо запускаю фільм зі звуком 5.1 онлайн (в зв"язці FS Videobox + MX Player), то він йде зі звуком стерео. Якщо цей же фільм скачаю на приставку і запускаю тим же MX Player вже з пам"яті приставки - то він вже йде зі звуком 5.1 ! :wacko:  В чому прикол, куда копати ? Інші онлайн кінотеатри та плеєри також пробував, те ж саме: якщо онлайн то стерео, якщо скачати то 5.1

Для інформації: приставка підключена то телевізора hdmi кабелем, а оптичним кабелем spdif до колонок. В налаштуваннях приставки Digital sound вибирав вивід звуку почергово і авто і hdmi i spdif, один фіг !

ЗІ. на 4пда вже тусувався і шукав не одну годину, щось подібної ситуації не знайшов, пишуть люди ніби що онлайн також йде зі звуком 5.1

Онлайн-кінотеатри дають лише стерео. Хош 5,1, мусиш качати.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо, серйозно ?! Але ж якийсь му...к на 4пда писав що дивиться з онлайн кінотеатра звук 5.1 ! Виходить дурить, а я дарма мучаюсь чому не працює......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.11.2016 at 18:28, nickel сказал:

Онлайн-кінотеатри дають лише стерео. Хош 5,1, мусиш качати.

Ну це спорне. Наприклад, раніше можна було дивитися фільми з 5.1 звуком онлайн з FS.UA (але зараз чомусь він лежить), сам особисто не міг протестити за відсутністю 5.1 системи.

Покуріть оцю стайку, дуже познавальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну статейка нічого нового мені не відкрила і відповідь на моє питання не дала. Вона вже зовсім для зелених, а я звуком 5.1 бавлюсь вже не один рік, це тільки онлайн почав нещодавно випробовувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, vaz75 сказал:

FS.UA (але зараз чомусь він лежить)

це він?

чи інший проект?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Saddy сказал:

це він?

чи інший проект?

Напевне, я не знаю, онлайн фільми не дивлюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, SergLutsk сказал:

Ну статейка нічого нового мені не відкрила і відповідь на моє питання не дала. Вона вже зовсім для зелених, а я звуком 5.1 бавлюсь вже не один рік, це тільки онлайн почав нещодавно випробовувати

ну, вибач за моє невігластво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

До літа цього року я думав, що блокування реклами на Android без root неможливе. Але знайшов Adguard. Додаток відсутній в Google Play. На 4pda лише безкоштовна версія, яка блокує рекламу лише в браузерах ("В теме присутствует Разработчик приложения. Просьба воздержаться от публикации и обсуждения вареза.").

 

Тут можна завантажити Adguard Premium, яка блокує рекламу і в додатках.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MaestroA сказал:

відсутній в Google Play.

Є він і в Google Play але діє лише для браузерів Яндекс та Самсунг!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, igorgame сказано:

Є він і в Google Play але діє лише для браузерів Яндекс та Самсунг!

Так, є. Не перевірив. Але півроку тому не було ніякої редакції, точно пам'ятаю.

 

За півроку користування моя оцінка - 5 зірок.

З недоліків: після кожного ребута треба давати дозвіл вручну, москальський розробник.

Переваги: блокує практично все, не їсть ресурсів в т.ч. батареї (можливо навіть економить їх), гнучкість налаштувань, українська мова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підскажіть програму для відеозвязку по віфі, роутера та інтернету нема...  2пристрої з віфі і все, і треба якось їх звязати відео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Oli сказал:

підскажіть програму для відеозвязку по віфі, роутера та інтернету нема...  2пристрої з віфі і все, і треба якось їх звязати відео

Пристрої на Андроїдах, раз в цю тему написав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Oli сказано:

підскажіть програму для відеозвязку по віфі, роутера та інтернету нема...  2пристрої з віфі і все, і треба якось їх звязати відео

Це без серверу ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 місяця потому...

привіт. порадьте якусь перевірену програмку для визначення хто з'їдає батарейку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така Wakelock detektor якщо не помиляюся. Вона показує що і скільки разів будить телефон.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Adguard для Android версія 2.9.70

Цитувати

Пожалуй, мы не вносили столько изменений за раз в Adguard со времён версии 2.5, а может быть и с момента кардинальной смены дизайна ещё в версии 2.0...

https://adguard.com/ru/adguard-android/release-notes.html#android-2.9.70

 

На 4pda Premium не має, бо "В теме присутствует Разработчик приложения. Просьба воздержаться от публикации и обсуждения вареза."

Adguard 2.9.70 Final [Premium - Block Ads Without Root]

 

На Alcatel IDEAL 4060A (Android 5.1.1) версія 2.8 вилітала, 2.9.70 ніби норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...