Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

10 минут назад, Саня сказал:

Там скоріше проблема не з сервісами Google, а з особливостями роботи EMUI у сплячому режимі. За замовчуванням система працює в режимі збереження енергії.

Як я розумію то більш налаштування енергорежиму на планшеті? Чи як? Але для Skype я робив у налаштуваннях збереження енергії ручний режим керування (тобто без збереження енергіЇ) Або я не те розумію

39 минут назад, Nokian сказал:

Здається без планшета  З ПІДТРИМКОЮ сервісів Гугл не вийде 

 

Буде дуже прикро, в мене ще є тиждень на повернення. Наскільки я знаю за 14 днів я можу повернути товар?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Electronshik сказал:

Як я розумію то більш налаштування енергорежиму на планшеті? Чи як? Але для Skype я робив у налаштуваннях збереження енергії ручний режим керування (тобто без збереження енергіЇ) Або я не те розумію

Можливо проблема не в енергорежимі, а налаштуваннях сповіщеннь. Пробуй різні версії Скайпу. Цю звідки качав?

Цитата

Буде дуже прикро, в мене ще є тиждень на повернення. Наскільки я знаю за 14 днів я можу повернути товар?

По закону можеш повернути, якщо ним не користувався. Тобто ти вже не можеш. Але це все залежить від конкретного продавця (магазину) і його бажання бути лояльним.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Можливо проблема не в енергорежимі, а налаштуваннях сповіщеннь. Пробуй різні версії Скайпу. Цю звідки качав.

Качав з 4PDA

 

1 минуту назад, nickel сказал:

По закону можеш повернути, якщо ним не користувався. Тобто ти вже не можеш. Але це все залежить від конкретного продавця (магазину) і його бажання бути лояльним.

Скидання до завдоських налаштувань вже не допоможе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Electronshik сказал:

Качав з 4PDA

Пробуй інші версії

1 минуту назад, Electronshik сказал:

Скидання до завдоських налаштувань вже не допоможе?

Може й допомогти, якщо сам не скажеш. Захисні плівки були? Не знімав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

Може й допомогти, якщо сам не скажеш. Захисні плівки були? Не знімав?

Не було

1 минуту назад, nickel сказал:

Пробуй інші версії

Ставив саму останню, яка там була на цьому сайті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає пункту в налаштуваннях додатків як App Launch? Там є різні опції (скрін з EMUI)

 

photo_2021-08-26_12-49-38.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Electronshik є таке налаштування акумулятора як не роз’єднувати підключення в режимі сну.

Можливо через це?

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в підтримці розробником по цього планшета скайпу.

Думаю вона відсутня повністю.

Вже більше року накледено санкції на хуавей ,а результаті Гугл сервіси не працюють на нових пристроях хуавей.

Відповідно і підтримка та сумісність більшості програм ніяк не гарантується хуавеєм.

Наприклад плеймаркет  гугла відсутній взагалі на цих пристроях 

І все звідси витікаюче.

Без гуглсервісів  андроїд зараз нікому не потрібен 

Дійшло ,що хуавей відновлює свої старі телефони,де ще є підтримка гугла ,і продає.

Бо нові без гугла не купують.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 minutes ago, Nokian said:

Без гуглсервісів  андроїд зараз нікому не потрібен

Люблю мобільну фотографію, тому вже рік з p40 pro, політ нормальний:ok2:Єдина журба - оплата телефоном відсутня, приходиться картку (або старіший Huawei) з собою тягати (можна ніби встановити g-сервіси, але не люблю костилі). З іншої сторони, по черзі на касі в супермаркеті щоразу бачу, що любов до готівки в наших людей - в крові (в прямому і переносному сенсі).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, xc90 сказал:

Люблю мобільну фотографію, тому вже рік з p40 pro, політ нормальний:ok2:Єдина журба - оплата телефоном відсутня, приходиться картку (або старіший Huawei) з собою тягати (можна ніби встановити g-сервіси, але не люблю костилі). З іншої сторони, по черзі на касі в супермаркеті щоразу бачу, що любов до готівки в наших людей - в крові (в прямому і переносному сенсі).

Часы или браслет с , NFC.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, romanc said:

Часы или браслет с , NFC.

Так, думав про це. Були думки навіть про мі бенд 4-ий, який зараз добре впав в ціні. Пробував різні форм-фактори і технології екрану - не моє. Або на другій руці носити;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, xc90 сказал:

Так, думав про це. Були думки навіть про мі бенд 4-ий, який зараз добре впав в ціні. Пробував різні форм-фактори і технології екрану - не моє. Або на другій руці носити;)

Китайский нфс не работает гугл пай. Только с алипай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, romanc said:

Китайский нфс не работает гугл пай. Только с алипай.

Не пробував, сперечатись не буду. Брав колись інформацію звідси - Mi Smart Band 4 NFC з Mastercard

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mi band 4 дозволений Mastercard. Картка підв'язується. Правда інколи відвалюється по незрозумілому алгоритму. і її заново доводиться прив'язувати до браслету. Але зручно. Зараз в основному тільки браслетом і розплачуюсь де є спосіб оплати з картки.

А по Huawei...

Після виконання досить цікавих вправ типу 

Спойлер

CjP9.gif.41f3b29db41ca4bf57c874bf15b534e6.gif

якось вдалось запустити цього динозавра у більш менш задовільному варіанті. Зносив та ставив різні версії.

Найкраще, коли зробив новий акаунт на планшет,  до того був інший (іншої людини) одночасно на телефоні та на планшеті.

Залишилось лише одна проблема: коли планшет досить довго у сплячому режимі, програма все одно припиняє свою роботу. І виклик не проходить. Але тут вже напевно нічого не зробиш. Ну поки що не придумав як.

Для себе зробив висновки: Huawei без гугл сервісів це щось...непотрібне. Бо працює криво. мало того що програма сама по собі тупа й непотрібна, але у поєднанні з кривою роботою від Huawei це стає взагалі неподобством.

 

6 часов назад, Arden сказал:

@Electronshik є таке налаштування акумулятора як не роз’єднувати підключення в режимі сну.

Можливо через це?

Дивився. Це мабуть те що малось на увазі постом вище від @xc90 ? Про це?

Спойлер
6 часов назад, xc90 сказал:

Немає пункту в налаштуваннях додатків як App Launch? Там є різні опції (скрін з EMUI)

 

photo_2021-08-26_12-49-38.jpg

 

Включав, не допомогло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Electronshik сказал:

Mi band 4 дозволений Mastercard. Картка підв'язується. Правда інколи відвалюється по незрозумілому алгоритму. і її заново доводиться прив'язувати до браслету. Але зручно. Зараз в основному тільки браслетом і розплачуюсь де є спосіб оплати з картки.

А по Huawei...

Після виконання досить цікавих вправ типу 

  Скрыть контент

CjP9.gif.41f3b29db41ca4bf57c874bf15b534e6.gif

якось вдалось запустити цього динозавра у більш менш задовільному варіанті. Зносив та ставив різні версії.

Найкраще, коли зробив новий акаунт на планшет,  до того був інший (іншої людини) одночасно на телефоні та на планшеті.

Залишилось лише одна проблема: коли планшет досить довго у сплячому режимі, програма все одно припиняє свою роботу. І виклик не проходить. Але тут вже напевно нічого не зробиш. Ну поки що не придумав як.

Для себе зробив висновки: Huawei без гугл сервісів це щось...непотрібне. Бо працює криво. мало того що програма сама по собі тупа й непотрібна, але у поєднанні з кривою роботою від Huawei це стає взагалі неподобством.

 

Дивився. Це мабуть те що малось на увазі постом вище від @xc90 ? Про це?

  Скрыть контент

 

Включав, не допомогло.

Ми4 копирует карту? Я думал через гугл пай  смартфона через блютуз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, romanc сказал:

Ми4 копирует карту?...

@romanc саме так. З того що я зрозумів, читаючи форум 4PDA, створюється токен у браслеті. І після того неважлива наявність зв'язку зі смартфоном (але це я не перевіряв). Так що я б не став лишати браслет де попало. Бо це все одно що залишити картку. Система захисту від сторонніх людей у браслеті просто смішна.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Electronshik сказал:

@romanc саме так. З того що я зрозумів, читаючи форум 4PDA, створюється токен у браслеті. І після того неважлива наявність зв'язку зі смартфоном (але це я не перевіряв). Так що я б не став лишати браслет де попало. Бо це все одно що залишити картку. Система захисту від сторонніх людей у браслеті просто смішна.

 

Так можно и просто карту под чехол телефона положить. Круто будет нокиа 3110 с NFC и отчет смс.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Щоб не створювати нову тему то запитаю тут. А у вас теж останнім часом Viber почав якось довго запускатись ? Таке враження що секунди 3 висить білий екран поки запуститься. Це десь останній тиждень на таке звернув увагу. І ні, проблема не в забитості кеша, повністю видаляв всі дані, навіть не просто кеш, а фактично обнулив додаток до стану щойно вперше встановленого. І всеодно пустий порожній так само довго запускається. Є підозра, що якісь останні оновлення викликали подібний ефект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 minutes ago, SergLutsk said:

Щоб не створювати нову тему то запитаю тут. А у вас теж останнім часом Viber почав якось довго запускатись ? Таке враження що секунди 3 висить білий екран поки запуститься. Це десь останній тиждень на таке звернув увагу. І ні, проблема не в забитості кеша, повністю видаляв всі дані, навіть не просто кеш, а фактично обнулив додаток до стану щойно вперше встановленого. І всеодно пустий порожній так само довго запускається. Є підозра, що якісь останні оновлення викликали подібний ефект.

вайбер каже "купи новий телефон". ВІн часто так любить робити. тому я його оновлюю раз в півроку- рік. ВІн здатний і нові телефони загнати)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Dima4s сказав:

вайбер каже "купи новий телефон".

А він не охрінів ? Телефон не флагман, але цього року куплений, проц Dimensity 1080, цілком достатньо і для самих важких ігор, а всратому месенджеру відітє лі мало ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, SergLutsk said:

А він не охрінів ? Телефон не флагман, але цього року куплений, проц Dimensity 1080, цілком достатньо і для самих важких ігор, а всратому месенджеру відітє лі мало ?

Бидлокод. Тому і не оновлюю до останнього. Нічого нового в обновах не приносять, а телефон стає відкривати програму і чати довше. Це дуже помітно саме коли півроку-рік не оновлюєш, а тоді накатуєш останню версію. бо коли раз в пару тижнів оновлюєш- то це сповільнення не помітне.

  • Cумний 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Dima4s сказав:

Бидлокод. Тому і не оновлюю до останнього.

 

3 годин тому, Electronshik сказав:

такого ефекту від вайбера не побачив. телефон попа х3про

Так от і я такого не помічав ще тиждень-два тому, а зараз  почало кидатись в очі, тому і грішу що обнова винна. Подивився в маркеті, оновилось те падло востаннє 8 червня, що якраз відповідає моїм суб'єктивним відчуттям про початок гальм. Зараз версія 20.3.1.0. Певно теж задумаюсь над забороною йому оновлюватись.

Доречі, @Dima4s, ти як блокуєш оновлення ? Хотілось би так щоб не спостерігати в плеймаркеті постійне сповіщення що є оновлення для додатка viber. Якщо просто обрати ручне, а не автоматичне оновлення додатків, то доведеться постійно любуватись на таке повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...