Перейти до змісту

Куплю цуценя середньоазіатської вівчарки (алабая)!


romal2000

Рекомендовані повідомлення

Куплю за розумну ціну цуценя середньоазіатскої вівчарки (алабая)?

Якщо хтось може підказати куда можна звернутись з таким питанням буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

тоді успіхів у пошуках! Запитувався- бо Алабаї невміру агресивні, і їм потрібно багато рухатись щоб зменшити ту агресію. Така собака- постійно замкнута у вольєрі озлоблена на всіх і вся.

P.S. сам являюсь власником цієї породи :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді успіхів у пошуках! Запитувався- бо Алабаї невміру агресивні, і їм потрібно багато рухатись щоб зменшити ту агресію. Така собака- постійно замкнута у вольєрі озлоблена на всіх і вся.

P.S. сам являюсь власником цієї породи :_08:

Не собака агресивна, а власник д....б.

Алабаї досить дружелюбні собаки і в них від народження є інстинкт охороняти певну територію.

П.С. В мене вже років 18 алабаї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді успіхів у пошуках! Запитувався- бо Алабаї невміру агресивні, і їм потрібно багато рухатись щоб зменшити ту агресію. Така собака- постійно замкнута у вольєрі озлоблена на всіх і вся.

P.S. сам являюсь власником цієї породи :_08:

Зрозуміло. Дякую.

Мій вірний пес "пішов від нас" в п'ятницю :(. Ось шукаю нового.

тоді успіхів у пошуках! Запитувався- бо Алабаї невміру агресивні, і їм потрібно багато рухатись щоб зменшити ту агресію. Така собака- постійно замкнута у вольєрі озлоблена на всіх і вся.

P.S. сам являюсь власником цієї породи :_08:

Не собака агресивна, а власник д....б.

Алабаї досить дружелюбні собаки і в них від народження є інстинкт охороняти певну територію.

П.С. В мене вже років 18 алабаї.

А цуценят немае? Не буде ближчим часом? Або може зможете помогти мені знайти де купити його?

Буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

095-063-13-63 Оксана Володимирівна. Зараз проживає під Києвом, але частенько приїжджає на Волинь у гості. Розводить собак саме цієї породи. Перезвоніть, домовтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

095-063-13-63 Оксана Володимирівна. Зараз проживає під Києвом, але частенько приїжджає на Волинь у гості. Розводить собак саме цієї породи. Перезвоніть, домовтесь.

ДУЖЕ вдячний Вам за допомогу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не собака агресивна, а власник д....б.

Алабаї досить дружелюбні собаки і в них від народження є інстинкт охороняти певну територію.

П.С. В мене вже років 18 алабаї.

згідний 50на50 , виховання теж грає роль, але агресивність у них в крові- недарма це єдина порода яка перша на вовка нападає! На рахунок дружелюбності і грайливості так- маю двох котів: ставлення до них доволі лояльне, а от сусідських готов рвать. І раз у вас довший час Алабаї- маєте знати, що господарем визнає лише одного члена родини і лише йому цілком покірний!

095-063-13-63 Оксана Володимирівна. Зараз проживає під Києвом, але частенько приїжджає на Волинь у гості. Розводить собак саме цієї породи. Перезвоніть, домовтесь.

ДУЖЕ вдячний Вам за допомогу. :)

Відзвонитесь - оголосіть ціни у топіку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді успіхів у пошуках! Запитувався- бо Алабаї невміру агресивні, і їм потрібно багато рухатись щоб зменшити ту агресію. Така собака- постійно замкнута у вольєрі озлоблена на всіх і вся.

P.S. сам являюсь власником цієї породи :_08:

Зрозуміло. Дякую.

Мій вірний пес "пішов від нас" в п'ятницю :(. Ось шукаю нового.

тоді успіхів у пошуках! Запитувався- бо Алабаї невміру агресивні, і їм потрібно багато рухатись щоб зменшити ту агресію. Така собака- постійно замкнута у вольєрі озлоблена на всіх і вся.

P.S. сам являюсь власником цієї породи :_08:

Не собака агресивна, а власник д....б.

Алабаї досить дружелюбні собаки і в них від народження є інстинкт охороняти певну територію.

П.С. В мене вже років 18 алабаї.

А цуценят немае? Не буде ближчим часом? Або може зможете помогти мені знайти де купити його?

Буду дуже вдячний.

В мене не дівчинка, свого брав з донецька, до речі по інтернету знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене не дівчинка, свого брав з донецька, до речі по інтернету знайшов.

Зрозумыло. Я теж багато знайшов з інших міст України, но як доставити його в Луцьк?!

А доставка яка у Вас була?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2012042118.jpg

Гарний вибір.

Рве любу шавку тільки прояви якийсь натяк на неприязнь до чужака.

А так пес добрішої душі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2012042118.jpg

Гарний вибір.

Рве любу шавку тільки прояви якийсь натяк на неприязнь до чужака.

А так пес добрішої душі.

Теж так думаю. Для приватного будинка те що потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

САО - пастух, их выводили для охраны отары от волка, но никак не от человека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене не дівчинка, свого брав з донецька, до речі по інтернету знайшов.

Зрозумыло. Я теж багато знайшов з інших міст України, но як доставити його в Луцьк?!

А доставка яка у Вас була?

потягом за допомогою вагоновожатого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене не дівчинка, свого брав з донецька, до речі по інтернету знайшов.

Зрозумыло. Я теж багато знайшов з інших міст України, но як доставити його в Луцьк?!

А доставка яка у Вас була?

потягом за допомогою вагоновожатого.

Це ще потрібно знайти такого вагоновожатого, щоб захотів привезти. І взагалі потрібно подиивитися в живу на цуцення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозвонився і з'ясував:

1. Оксана Володимирівна на разі припинила розводити алабаїв (каже, не окупляються).

2. У людей, що в неї брали цуценят є дівчинка (сука) 5 місяців, 300$ з документами.

3. Контакти власників цуценяти: 067-449-06-52 Ірина; 050-410-09-51 Сергій

P.S. Без документів цуценят продавали по 1500 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозвонився і з'ясував:

1. Оксана Володимирівна на разі припинила розводити алабаїв (каже, не окупляються).

2. У людей, що в неї брали цуценят є дівчинка (сука) 5 місяців, 300$ з документами.

3. Контакти власників цуценяти: 067-449-06-52 Ірина; 050-410-09-51 Сергій

P.S. Без документів цуценят продавали по 1500 грн.

ДУЖЕ вдячний Вам за допомогу. А то я не зміг до неї дозвонитися.

300$ для мене вже задорого і хочеться кабеля купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украина, АР Крым

Ступарь Ольга Анатольевна

телефон: 0505914460

e-mail: [email protected], [email protected]

Дякую. Буду дзвонити, але якось страшновато купувати цуценя з іншого міста. Його потрібно побачити в живу, це ж не орг техніка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украина, АР Крым

Ступарь Ольга Анатольевна

телефон: 0505914460

e-mail: [email protected], [email protected]

На email [email protected] лист не відправляється, приходить відповідь, що данна адреса не знайдена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозвонився і з'ясував:

1. Оксана Володимирівна на разі припинила розводити алабаїв (каже, не окупляються).

2. У людей, що в неї брали цуценят є дівчинка (сука) 5 місяців, 300$ з документами.

3. Контакти власників цуценяти: 067-449-06-52 Ірина; 050-410-09-51 Сергій

P.S. Без документів цуценят продавали по 1500 грн.

ДУЖЕ вдячний Вам за допомогу. А то я не зміг до неї дозвонитися.

300$ для мене вже задорого і хочеться кабеля купити.

цікаво чому саме кабеля. для дому сім"ї краще [censored].....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво чому саме кабеля. для дому сім"ї краще [censored].....

Не буду говорити, що з ним проблем менше тому що точно не знаю, но хочу кабеля. Був кабель, довольний ним.

А колись давним-давно була дівчинка німецька, то коли була тєчка стільки собак собиралося біля нашого будунка... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я звонила Ольге, естьу неё мальчик, с документами, отличный характер, устойчивая психика, но мальчика продают, не для использования в разведении, могут привезти сюда сами, цена 2000 грн.

Ольга заводчик с положительным имиджем, тем более хозяин сам собаку вам привезет и все расскажет....так , что звоните....может у них есть возможность вам щенка онлайн показать....

вот здесь есть фото их собак http://foto.mail.ru/mail/rooob/921

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...