Перейти до змісту

Поїздка в Краків на вихідні


VitaliyS

Рекомендовані повідомлення

Вже давно хочу поїхати в Краків, кажуть дуже гарне місто.

Я недавно створював тему, питав про те як можна відкрити самому візу - тепер вже й візу маю.

Потрібна інформація, порада:

Як краще їхати ? ( в Хелм- далі по Польщі чи в Львів - далі на Краків , чи може поїздом)

Потрібно так, щоб в Кракові бути ранком.

Які нормальні та не дорогі готелі?

Де харчуватися щоб " ціна-якість"

Що в першу чергу там подивитися?

Може в кого є досвід, а може хтось буде туди їхати і може взяти попутника (розділимо витрати на дорогу)

Буду вдячний за поради чи допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи вийде в тебе точно на ранок.Автобус через Ягодин зазвичай стоїть на таможні довго.Буває в 12 вже в Хелмі,а буває в 5 ранку,і в 6....

Через Устилуг завжди виходило скоріше.2-3 години і ти вже на Польській стороні.Луцьк-Варшава через Устилуг їде в 17.30,Луцьк-Варшава через ягодин їде 18.00.

Поїздом дорого.Але за розкладом.Но я ним жодного разу не їздив.

Я б поїхав до Любліна,там на автостанціі Хостел 50злотих.А зранку вже до Кракова.В Любліні біля автостанціі можна погуляти по замку та старому місту.

111.jpg

upload picture

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був у Кракові. Місто гарне, цікаве. В Вавельский замок краще йти у неділю. Наскільки памятаю, наш гід казала, що саме у неділю багато експозицій відкриті для безкоштовного огляду. Також варто подивитися соляну шахту Велічку.

Раджу скласти програму, запозичивши найцікавіші моменти у Аккорда або Міст тура.

Цікавої подорожі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкращий варіант подорожі - через Львів. Квитки у Львові до Кракова можна купити на Стрийській АС, але краще це зробити завчасно (попросити знайомих, забронювати по телефону), оскільки маршрут користується попитом і перед самим відїздом може не вистачити місця (вартість 300 грн). Автобус до Кракова їде щодня о 22-00, на місці він десь о 6-й ранку. Хостелів та дешевих готелів у Кракові безліч, тому це краще пошукати самому в інеті, поради нічого не можу бо не було потреби ними користуватись. Що до харчування, то це теж на ваш розсуд, бо усілякі фастфуди, кафе, ресторани є на кожному кроці і ціни там теж різні, чим ближче до центру (пл Ринок) тим дорожче. З автостанції до Ринку можна дістатись пішки, займе це біля 10 хв часу, а далі і недалеко і усі інші цікаві місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.krakowlife.pl/

http://www.krakow.turystyka.pl/

Десь були у мене яскраві проспекти - Люблин, Краків із місцями, які варто відвідати. Якщо треба, пошукаю. Гарно написано і знято.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую !

Тут сижу і думаю. Якщо їхати автобусом то вийде що пів дня а той день прийдется витратити на дорогу туди, а потім ще назад...

В мене є тільки субота і неділя. В пятницю до кінця я на роботі а в понеділок зранку вже треба бути на роботі.

Щось мені підказує що за таких умов я , приїхавши туди, буду не радий такому відпочинку. ... і чому я думав що їхати туди годин п'ять, не більше.

Я б поїхав до Любліна,там на автостанціі Хостел 50злотих.А зранку вже до Кракова.В Любліні біля автостанціі можна погуляти по замку та старому місту.

В Любліні я вже був і в замку, і в старому місті. Також гарно, мені сподобалося.

Був у Кракові. Місто гарне, цікаве. В Вавельский замок краще йти у неділю. Наскільки памятаю, наш гід казала, що саме у неділю багато експозицій відкриті для безкоштовного огляду. Також варто подивитися соляну шахту Велічку.

Раджу скласти програму, запозичивши найцікавіші моменти у Аккорда або Міст тура.

Цікавої подорожі!

Дякую, про неділю не знав - прийму до уваги.

Найкращий варіант подорожі - через Львів...

Саме цього я й боявся - Чому я не хочу їхати з турфірмою - тому що всі вони відїжають зі Львова.Туди ще нічого, а назад приїжаєш втомлений та ще до Луцька їхати...Вже обходив пів міста в пошуках тур.компанії хто б возив з Луцька. Оказуєтся ніхто не возить.

http://www.krakowlife.pl/

http://www.krakow.turystyka.pl/

Десь були у мене яскраві проспекти - Люблин, Краків із місцями, які варто відвідати. Якщо треба, пошукаю. Гарно написано і знято.

Було б здорово якщо б пошукали :) Буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є тільки субота і неділя. В пятницю до кінця я на роботі а в понеділок зранку вже треба бути на роботі.

Бувають святкові дні, які приєднуються до вихідних (наприклад, на пятницю чи понеділок випадає свято, а субота і неділя і так є законними вихідними). Подивість добре календарик і прикиньте заздалегідь.

Доречі, здається осінню минулого року в Луцьку і Рівному набиралася група для поїздки у Краків. Можливо і цьогоріч буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VitaliyS,

Якщо є тільки вихідні, то запросто можна вкластись. Подорож до Кракова відбувається вночі і ви нічого не втрачаєте, єдине що доведеться зробити, то повідомити на роботі про те, що в п'ятницю підете на годину раніше з роботи, а в понеділок на пару годин пізніше прийдете на роботу (а ще інколи бувають довгі вікенди 3-4 дні). Тому пропоную забронювати місце на автобус зі Львова на п'ятницю, якщо з роботою владнаєте і багаж буде спакований завчасно, то є шанс встигнути доїхати до Львова на нічний автобус до Кракова. Таким чином маєте два дні (сб, нд) на єкскурсії по Кракову. В неділю сідаєте знову на нічний автобус до Львова (квиток пропоную купити ще в суботу, вартість 110 зл) і о 6-й ранку ви вже в місті Лева, залишається тільки встигнути доїхати до Луцька. Зважаючи на власний досвід і за відсутності форсмажорів, то в Луцьку ви будете десь між 11-12 год. Інших, більш швидких варіантів я не знаю, хіба що тільки літаком, бо власним транспортом подорож буде точно довшою (імхо).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можливо все-таки поїхати від тур фірми? Наприклад той самий Міст тур обіцяє за 75 євро + 200 грн. виїзд зі Львова у п"ятницю (23:00 Збір групи і виїзд від Головного залізничного вокзалу. Нічний переїзд по території Польщі.). Правда інколи вони можуть змінити час виїзду, зважаючи на ситуацію на кордоні. Цим же туром передбачено 23:00 (орієнтовно) в неділю прибуття до Львова (ми повернулися раніше і встигли на останній автобус до Луцька). Тобто зранку ви можете вже бути у Луцьку. Правда, не знаю якою буде працездатність після такої мандрівки. Краще все-таки, на понеділок з виходом на роботу не розраховувати, а відпочити вдома. Автобусний тур - це не так легко, повірте. По грошах вийде напевно теж саме, що і самостійно їхати. А можливо і дешевше. Адже, у тур включено проживання у готелі, сніданок, трансфери по маршруту, екскурсія по Кракову. У Кракові можете тихенько пристати до однієї з численних російськомовних чи україномовних екскурсоводів. Також можна домовитися з керівником групи про самостійне подорожування містом.

Вирішувати вам.

Є й недоліки організованого відпочинку туристичною групою: екскурсії відбуваються надто швидко, одним бігом. Інколи у групі бувають дуже важкі і неприємні люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не їхав на 2 дня.Не виспешся,в Кракові будеш ходити як мумія,додом вернешся ще гірший,відпочивати будеш потім від того відпочинку.Треба щоб хоть 3 дня було вихідних...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не їхав на 2 дня.Не виспешся,в Кракові будеш ходити як мумія,додом вернешся ще гірший,відпочивати будеш потім від того відпочинку.Треба щоб хоть 3 дня було вихідних...

Вот саме я про це й подумав.

Про додаткові вихідні - в мене їх немає!!! Вот всі недавні вихідні по 4 дня памятаєте, у вас вони є а у мене немає- так "великі боси " хочуть :(

Відпроситися я не можу , бо працюю в невеликому агенстві де директор там така людина що не відпустить . ( Директором там я) мабуть це звучить смішно але такі умови - я маю бути весь час в місті. За остання 6 років на цій роботі я був 2 рази у відпустці на декілька днів.... робота це зло :)

Насправді мене не цікавить питання економії (як могло здатися). Можу собі це дозволити. Я просто хочу гарно віддихнути за цих два дні.

Коли писав цю тему то думав що хтось ,можливо, туди їздить чи хтось може цим зайнятися - наприклад завезти в Краків і назад на свому авто ( і сам віддихне і трохи заробить :))

Та інформація , що ви написали , мені допоможе, я дуже вдячний вам.

Можливо знаєте про білети на автобус в Кракові? Чи є на два дні? Якщо є то де купити? ( це щось на зразок проїзного) Коли був в Німеччині то там такі були.

З турфірмою їхати не хочу по двум причинам :

1) хочу сам вирішувати що буду робити і куди піду... може таке статися що пів для в пивній просижу... просто буду смакувати пиво і НІКУДИ не буду спішити. ( для мене з моїм темпом роботи це просто "кайф" :))

2) в мене бізнес віза. Як це я з нею в турпоїздку? хоча я в цьому не сильно розбираюся- може й це не проблема.

А може просто поїхати на власному авто?

Може є бажаючі розділити зі мною компанію та витрати?

Їдемо в Краків разом а там далі хто чим хоче то й займаєтся... а назад знову разом.

Хоча й тут повно мінусів - наприклад як бути з пивом :) :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо їхати автобусом то вийде що пів дня а той день прийдется витратити на дорогу туди, а потім ще назад...

автобусом в 22.00 зі Львова їздила я...рулетка, звичайно...раз пройдеш кордон за 40 хв., а раз за 5 годин...а ще враховуючи те, що зараз в обов'язковому порядку українські автобуси гонять на яму, то можна години 2-3 простояти просто на вулиці...дощ, сніг, ніч - нікому не цікаво. останній раз на початку травня їздили - 250 грн. був квиток зі Стрийського...ще потрібно враховувати, що квитки не бронюються, мовляв, приїзджайте - купуйте...

є ще поїзд Львів-Вроцлав в 23.59. зі Львова - в 06.32 в Кракові -набагато комфортніше і не застрягнеш на кордоні, правда, квиток чи 300 чи 350 грн.

поїзд цей в липні - по непарних, в серпні - по парних

1) хочу сам вирішувати що буду робити і куди піду... може таке статися що пів для в пивній просижу... просто буду смакувати пиво

не помилишся, пивні дуже колоритні, особливо в Єврейському кварталі))

Їдемо в Краків разом а там далі хто чим хоче то й займаєтся... а назад знову разом. Хоча й тут повно мінусів - наприклад як бути з пивом

насправді головний мінус в тому, що на півдоби можна застрягнути на кордоні...

про бізнес-візу - обов'язково май запрошення з собою

і головне, навіть не думай, чи варто їхати на 2 дні - Краків однозначно того вартий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По бізнесс візі заїдеш без проблем,тільки якщо вдруг спитають куда їдеш-кажи по робочим питанням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі чув шо зараз Устилуг не дуже завантажений і на власній машині можна проскочити досить швидко! а так якщо вїхати в пятницю в 8 -00 то думаю десь до 01-00 чи точно до 2 ночі можна і проїхати (це по максимуму, по старому)...Якщо власним транспортом то однозначно через Устилуг... Назад проблеми не буде, там черги не великі, якщо на такс-фрі не їхати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж, так тому і бути- поїду гляну те славне місто :)

Або через Львів ( дякуючи вам тепер знаю коли з Львова їздить транспорт) або через Устилуг думаю.

З Луцька є автобус на Варшаву через Устилуг.

Поки ще почекаю, дуже вже жарко зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...або через Устилуг думаю.

З Луцька є автобус на Варшаву через Устилуг.

А далі яким маршрутом? Не бачу сенсу через Устилуг/Ягодин, довго і втрата часу. З Любліна перший бус о 4-50, поїзд о 6-30, в Кракові о 10-20 і 11-09 відповідно. Через Варшаву? :lol: - це все одно що їхати до Києва через Одесу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може просто поїхати на власному авто?

Може є бажаючі розділити зі мною компанію та витрати?

Їдемо в Краків разом а там далі хто чим хоче то й займаєтся... а назад знову разом.

Хоча й тут повно мінусів - наприклад як бути з пивом :) :) :)

Я б з радістю склав би компанію та й за кермом міг би підмінити.Але зараз дуже спекотно,в серпні хіба що,або краще у вересні-жовтні на золоту осінь їхати.Кажуть восени він ще гарніший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...або через Устилуг думаю.

З Луцька є автобус на Варшаву через Устилуг.

А далі яким маршрутом? Не бачу сенсу через Устилуг/Ягодин, довго і втрата часу. З Любліна перший бус о 4-50, поїзд о 6-30, в Кракові о 10-20 і 11-09 відповідно. Через Варшаву? :lol: - це все одно що їхати до Києва через Одесу....

Та ні, не через Варшаву. Думав виїхати в Хрубешов (є автобус з Луцька) а звідти вже по Польщі думав буде ближче. По карті це найкоротший маршрут.

Я б з радістю склав би компанію та й за кермом міг би підмінити.Але зараз дуже спекотно,в серпні хіба що,або краще у вересні-жовтні на золоту осінь їхати.Кажуть восени він ще гарніший.

Згодний - зараз трохи за жарко, відпочинок буде не дуже легким :)

Кажуть то таке місто що туди можна їздити багато разів... можемо ще й осінню поїхати.

Залиште свої "координати", може й поїдемо. Тим більше в мене син також хоче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думав виїхати в Хрубешов (є автобус з Луцька) а звідти вже по Польщі думав буде ближче. По карті це найкоротший маршрут.

А з Хрубєшова пішки чи на таксі? Чи ви думаєте що Хрубєшув це комунікаційний центр і звідти щогодини їде автобус/поїзд до Кракова? Не придумуйте колеса заново, слухайте мене і все буде ок. Маю досвід поїздок в даному напрямку з 96 року, за той час було випробувано безліч варіантів. Власним авто сама подорож займе біля 8-9 годин + час втрачений у черзі на кордоні. Питайте - відповім :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.krakowlife.pl/

http://www.krakow.turystyka.pl/

Десь були у мене яскраві проспекти - Люблин, Краків із місцями, які варто відвідати. Якщо треба, пошукаю. Гарно написано і знято.

Було б здорово якщо б пошукали :) Буду вдячний.

Пошукаю. Не обіцяю, що сьогодні-завтра, та й, судячи з теми, це не є терміновим - знайду - маякну :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюся з searcher'oм. З Луцька до Кракова оптимальнішого варіанта, ніж через Львів немає. Зі Львова та назад з Кракова найкраще вечірнім автобусом. Є ще зворотній варіант (випробуваний) - вдень з Кракова швидким потягом до Перемишля, потім до Львова та Луцька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думав що в Польщі з любого місця в любе можна доїхати :(

Мабуть з Німеччиною попутав. Колись там був . Так там хоч який полустанок - якщо там поїзд їздить значить в любу точку країни можна добратися..

P.S. Колись їхав з Німеччини до Луцька. В Баварії взяв квиток на поїзд з пересадками аж до Луцька. В Німеччині все добре- в Польщі також не погано, а вот доїхав до Хелма і пересідати немає на шо... білет є, час коли з Хелма їде поїзд також, а самого поїзда нема. Памятаю тоді подумав - ну все, я вже й дома :) ( привик до порядку в Германії а тут все як і раніше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думав що в Польщі з любого місця в любе можна доїхати :(

З Хрубєшова можна доїхати до Кракова, але існує тільки 3 автобуси і буде важко вгадати з приїздом, щоб встигнути на них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Теж шукаю яким чином відвідати Краків з Луцька.

Знайшов якусь луцьку турфірму з сайтом, але не знаю живі вони ще чи ні. Передзвонити ще не втиг:

http://emuna.com.ua/index.php?link=poland-krakow

сайт робочий, але більшість інформації застаріла, може то такий наш "український" сервіс, а може фірми вже й немає.

На рахунок того що їхати зі Львова не зручно підтримую автора теми. І втомлений і дороги зі Львова до Луцька просто немає. Автобусом можно просто не доїхати. Крайні рази що я їздив, водій просто зупиняється і йде копирсатись в автобусі. Через пів-години пасажири виясняють у нього, що автобус далі не їде, пересідайте на попутний, якщо будуть місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...