Перейти до змісту

Поїздка в Краків на вихідні


VitaliyS

Рекомендовані повідомлення

Там, в "Емуні", старша пані працювала, якщо не помиляюся, Людмила Іванівна. Пенсійного віку, говіркА. Але мої знайомі відмовилися від співпраці з нею. Причин не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автобусний тур Львів – Краків – Велічка – Закопане – Львів

Виїзд зі Львова в п'ятницю в 21.00-22.00, повернення в понеділок в 9:00 – 10:00.

Вартість від 70€ в залежності від дати виїзду.

Турагенство Sunny Tour

Оля 0953271993

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваша пропозиція повна фігня на пісному маслі:

це тур від akkord-tour Уик-энд желаний від 88€.

Навіть якщо він у вас від 70€. Ціна, щоб побачити Краків =

70€ + 10€ (дорога до Львову) + 35€ (віза) + 30€(екскурсія в Краків із Закопане, виявляється що побачити Краків треба доплатити) = 145€

Як на мене трохи не та ціна, щоб побути в Кракові пару годин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вартість туру від 70€ + консульський збір 35€ + послуги візового центру 225 грн

Програма туру:

1 день - Виїзд на кордон (21.00-22.00)

2 день - Приїзд до Кракова. Оглядова екскурсія входить в вартість туру. Екскурсія в Велічку факультативно (20€).

3 день - Вільний час. Факультативно: в Закопане (25€), Аквапарк (вхідний квиток 9€).

4 день - Прибуття у Львів (вранці).

При наявності діючий шенгенської візи 10€.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вартість туру від 70€ + консульський збір 35€ + послуги візового центру 225 грн

Програма туру:

1 день - Виїзд на кордон (21.00-22.00)

2 день - Приїзд до Кракова. Оглядова екскурсія входить в вартість туру. Екскурсія в Велічку факультативно (20€).

3 день - Вільний час. Факультативно: в Закопане (25€), Аквапарк (вхідний квиток 9€).

4 день - Прибуття у Львів (вранці).

При наявності діючий шенгенської візи 10€.

Цікаво як туристи мають встигнути побувати за один день в Кракові і Вєлічці, ви вірите в те, що пишете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

searcher, її справа писати, а не перевіряти :) Вона, можливо, там і не була, тому й пише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

"Підніму" тему.

Хоч часу й пройшло трохи та бажання залишилося.

Минулим літом так і не вдалося побувати в Кракові, хоч в Польщу їздив декілька разів.

Якщо хтось буде планувати індивідуальну поїздку і захоче зменшити свої витрати на дорогу, можу скласти компанію.

Я не вимогливий :) Для мене головне добратися ( сама дорога туди і назад) а далі я не буду заважати :)

Поїздку через Львів вже точно не розглядаю. Якщо раніше ще думав, то зараз точно знаю що це найгірший варіант. Імхо.

Терміни мене не піджимають, можна і через місяць, і через два... Головне щоб на вихідні. Віза є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Як саме плануєте?

Поділітся планами :)

Нарешті знайшов в Луцьку турфірму, яка планує організацію поїздки на вихідні до Кракова та Велічки.

Орієнтовно в березні цього року. Хто хоче, пишіть в "лічку", дам № телефону до них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми б думаю, приєднались, якби їхати власним авто, тільки визначити дату і щоб з візами все норм пройшло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Шановні бордівчани, можливо, будучи у Кракові, хтось піднімався на оглядову площадку на висоті 42 м швидкісним ліфтом? Де саме такий є? Прочитала пропозицію у програмі якогось туроператора, а вони адрес не вказують.

І ще: квиток на поїзд "Львів-Краків" сьогодні коштує 442 гривні (якщо когось це цікавить).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

оформлю документи на шопінг візу, завезу привезу - люблін, жешув, краків, варшава, складу оптимальний маршрут. тільки субота, неділя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

оформлю документи на шопінг візу, завезу привезу - люблін, жешув, краків, варшава, складу оптимальний маршрут. тільки субота, неділя.

Ще актуально? Яка ціна скажімо до Любліна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

оформлю документи на шопінг візу, завезу привезу - люблін, жешув, краків, варшава, складу оптимальний маршрут. тільки субота, неділя.

Ще актуально? Яка ціна скажімо до Любліна?

 

..або чи актуально про Краків ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...