Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

хочу купити мфу( принтер, сканер, ксерокс)

бюждет до 1000грн...

придивляюсь щось з HP або Canon...хто якими користується та на що звертати увагу при виборі...

+ можете закинути пару модельок з перевірених

P.S розетка та інші інтернет ресурси затерті до дір) я "патєрявся"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би питав рекомендацій в тих, хто буде заправляти картриджі до цих МФУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виходить за межі вказаного бюджету, та все ж...користуюсь монохромним струйником Epson K201. задоволений. Epson поки єдиний виробник подібних девайсів на ринку.

з плюсів: гарна якість друку документів ("нормальної" цілком якості вистачає), швидкий друк (з власного досвіду, то скажу, що в режимі "нормальної якості" швидший багатьох бюджетних лазерників), швидке сканування, швидке увімкнення і вимкнення, автоматичний дуплекс, великий заявлений ресурс комплекту оригінальних картриджів і їх адекватна ціна (2000 копій при ціні комплекту в ~250 грн.), пігментні чорнила, відсутність неприємного запаху і шкідливих випарів, як у лазерників при нагріванні тонера.

з мінусів: шумний

з приводу картриджів. використовуємо оригінальні. перший комплект закінчився за більше, ніж 3 місяці при досить активному використанні. к-ть копій не рахував. зараз новий комплект. хочу порахувати на скільки вистачить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від себе додам ще XP серію епсонів. Якщо треба колір то глянути в сторону xp-103. без лишніх наворотів типу віфі. в комплекті з пзк і фарбою якраз в твою суму плюс-мінус вкладешся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лазерний чи струменевий?

При виборі принтера, перш за все треба звертати увагу на три речі:

- задачі, умови використання, нагрузка;

- надійність, довговічність і схильність до поломок;

- складність і вартість обслуговування та витратних матеріалів.

У наших реаліях люди частіше за все лазерники заправляють, до стуменевих купляють СНПЧ і т. д. Тому в останньому пункті треба ще поцікавитись про вартість заправки, наприклад. А то буває люди куплять гарненький новенький, компактний і недорогий принтер, а потім виявляється, що у нього ресурс картриджа мізерний, а заправка коштує третину принтера.

Якщо в двох словах, то перевірені часом лазерні кенони або НР, а зі струменевих — кенон або епсон. Щоб сказати щось конкретніше, треба більше деталей. Наприклад, не варто брати самий дешевий домашній лазерник в офіс, де за тиждень видрукують картридж, бо є шанс міняти там запчастини з кожною заправкою. Для таких умов є дорожчці, але значно швидші і витриваліші варіанти. Ну і т. д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В наш банк закупили canon i-sensys MF 4410 або mf 4018.

Заправити мона і самому (2 болта відкрутити).

Фотобарабан (раз в 2 тис сторінок) буде вартувати біля 60 грн. Замінити теж мона самому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замалий бюджет для лазерного можу порекомендувати canon MF3110 эдиний мінус малий катридж але для дому його вистачить і заправка недорого. зараз самсунг почав робити нормальні МФУ 4650N єдиний мінус це прошивка МФУ але це вирішується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В такий бюджет мабудь може поміститись струйний девайс. В мене вдома МФУ Canon Pixma MP560. Відразу купив заправляємі картриджі та фарбу. Заправляю сам - за 5 хв. Головне щоб девайс постійно друкував, бо може позасихати фарба у друкуючий голівці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Струйка для домашнього використання, кольорова

+-прямий друк з флешки

Дешеві по максимуму картриджі або снпч

Дивився HP до 1к грн... Картриджі по 200

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо домашнє використання - це значить що струменевий буде вічно стояти наглухо засохлий, а якщо з СНПЧ, то ще й завоздушений. Або привчити себе раз в тиждень роздруковувати "nozzle check", але як покзує практика, такий високий рівень самоорганізації дано не всім :)

Тому рекомендую за таку суму придивитись б/в лазерний, якщо пара сторінок в тиждень, то ще один плюс - заправляти його доведеться раз в рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лазерні це звісно добре...але бюджет не той а б/в є б/в

та й читаючи відгуки про струйку не можу визначитися з неприхотливим...друкувати буде 1-3 раза в тиждень тому засихати не думаю що встигне, тоді постає питанння в картриджах і надійності апарата

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

D.I.M.A, оригинальні картриджи до струйників дорогущі. Система СНПЧ - завоздушується.

Відразу шукай МФУ з можливістю використанні заправляємих картриджів.

REFILL5_C3600_big.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніфіга там не завоздушується, якщо СНПЧ нормальна і користуватись правильно. А от коли ти картридж дістаєш, то сам подумай, що потрапляє в головку.

D.I.M.A, я б взяв беушну Canon Pixma з дохлими картриджами(150 грн.), купив би нові картриджі (400 грн.), СНПЧ (200 грн.), ну і ще робота, якщо сам систему не поставиш.

Десь у 2ХХ серії була модель з виходом на флешку.

Справа в тому, що старіші моделі Кенона простіші, перевірені часом, там легше з СНПЧ, і на разі обійдуться дешево, оскільки найдорожчий компонент там - картриджі. А нові картриджі - якість друку як у нового принтера, якщо принтер сам не засраний по вуха. Якщо хочеться новеньке - можна взяти щось на зразок Canon PIXMA MX374 і теж СНПЧ або просто заправляти картриджі. Як для першого, так і для другого варіанту вартість чорнила - близько 35 грн за банку 200 мл.

Якщо говорити про Епсони, то там ідеальний варіант - апарат із заводською СНПЧ, типу Epson L210, але воно трохи виходить за бюджет. І взагалі Епсони виходять дорожчі. Зате вони цікаві тим, що розраховані на більш якісний друк і друкуюча голівка розрахована на термін життя апарата, а не картриджа, тому такий принтер із системою або перезаправними картриджами досить довго служитиме і не вимагатиме до себе додаткової уваги. Тут головне, щоб не засохло.

А загалом, якщо коротко, щоб не заплутувати далі:

а) найголовніше - більше не дивись на НР)))) серйозно, найприбацаніші апарати, які мені зустрічались.

б) якщо треба щось невибагливе і надійне - кенон або епсон. Ділячись досвідом, можу сказати, що 90% проблем з цими апаратами пов’язані із витратними матеріалами, СНПЧ, картриджами і кривими руками, і лише 10, а то й менше - з самим апаратом. Тому за надійність можна надто не перейматись.

в) якщо вибирати суто між кеноном і епсоном, в контексті довговічності, то цікавіше епсон, оскільки картриджі в Кеноні рано чи пізно доведеться замінити (хоча при акуратному використанні, заправці вони вихожують ой як довго), а це 350-400 грн. затрат. А Епсону тільки не давай стояти, доливай чорнило і можна друкувати доки лічильник памперса не переповниться.) А потім його обнулити і далі друкувати. А потім вже бажано, щоб хтось таки той памперс почистив, заодно і техобслуговування проведе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я би пошукав samsung 4100 або 4200, нехай б/в, але з нормальною механікою. Це є ч/б лазерні МФУ, в яких досить надійні картриджи. У 4200 картридж чипований, але чип легко обнулюється самим примитивним програматором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніфіга там не завоздушується, якщо СНПЧ нормальна і користуватись правильно. А от коли ти картридж дістаєш, то сам подумай, що потрапляє в головку.

D.I.M.A, я б взяв беушну Canon Pixma з дохлими картриджами(150 грн.), купив би нові картриджі (400 грн.), СНПЧ (200 грн.), ну і ще робота, якщо сам систему не поставиш.

Десь у 2ХХ серії була модель з виходом на флешку.

Справа в тому, що старіші моделі Кенона простіші, перевірені часом, там легше з СНПЧ, і на разі обійдуться дешево, оскільки найдорожчий компонент там - картриджі. А нові картриджі - якість друку як у нового принтера, якщо принтер сам не засраний по вуха. Якщо хочеться новеньке - можна взяти щось на зразок Canon PIXMA MX374 і теж СНПЧ або просто заправляти картриджі. Як для першого, так і для другого варіанту вартість чорнила - близько 35 грн за банку 200 мл.

Якщо говорити про Епсони, то там ідеальний варіант - апарат із заводською СНПЧ, типу Epson L210, але воно трохи виходить за бюджет. І взагалі Епсони виходять дорожчі. Зате вони цікаві тим, що розраховані на більш якісний друк і друкуюча голівка розрахована на термін життя апарата, а не картриджа, тому такий принтер із системою або перезаправними картриджами досить довго служитиме і не вимагатиме до себе додаткової уваги. Тут головне, щоб не засохло.

А загалом, якщо коротко, щоб не заплутувати далі:

а) найголовніше - більше не дивись на НР)))) серйозно, найприбацаніші апарати, які мені зустрічались.

б) якщо треба щось невибагливе і надійне - кенон або епсон. Ділячись досвідом, можу сказати, що 90% проблем з цими апаратами пов’язані із витратними матеріалами, СНПЧ, картриджами і кривими руками, і лише 10, а то й менше - з самим апаратом. Тому за надійність можна надто не перейматись.

в) якщо вибирати суто між кеноном і епсоном, в контексті довговічності, то цікавіше епсон, оскільки картриджі в Кеноні рано чи пізно доведеться замінити (хоча при акуратному використанні, заправці вони вихожують ой як довго), а це 350-400 грн. затрат. А Епсону тільки не давай стояти, доливай чорнило і можна друкувати доки лічильник памперса не переповниться.) А потім його обнулити і далі друкувати. А потім вже бажано, щоб хтось таки той памперс почистив, заодно і техобслуговування проведе.

якби ж то Epson L210 або L 355 котував 1200-1300 то бюджет можна булоб відкорегувати....непоганий апарат і морочитись не треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Epson L355, Epson L210 по якій ціні можна взяти в Луцьку (ціна не з вітрини)?

купи hp3020, hp3052 ігоря небудеш мати картридж 12а хватає на 2000 копій у нас є такі апарати які надрукували по 200 тисяч потім робиж капремонт 200-300гр і знов стільки друкує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...